PILNE! ZAMACH NA SENAT RP!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Jak poinformował na twitterze marszałek Grodzki w dniu 13 stycznia doszło do ataku szaleńców z TVPInfo na majestat Senatu RP: „…Dyr gab M. Daszczyk uderzona kilkunastokilogramową kamerą przez rozpędzonego kamerzystę aż głowa odskakuje. Tomografia głowy, objawy wstrząśnienia mózgu, szok. Mogło się skończyć bardziej tragicznie. Powstrzymajmy tych szaleńców!!!”

Na załączonym przez marszałka Grodzkiego filmie widać brutalny atak szaleńców z TVPInfo, którzy pod pozorem uzyskania komentarza marszałka Tomasza Grodzkiego w sprawie zarzutów Henryka Osiewalskiego, byłego pacjenta prof. Grodzkiego, który twierdzi, że wręczył profesorowi 200 zł – dokonali zamachu na Senat. Na filmie widać, że marszałkowi Grodzkiemu udało się błyskawicznie ukryć w limuzynie, zaś ciężko poturbowana dyrektorka jego gabinetu z ledwością doczołgała się do limuzyny – z objawami wstrząśnienia mózgu! Jak wynika z informacji samego marszałka, limuzyna z ciężko ranną dyrektorką jego gabinetu pojechała do najbliższego szpitala, w którym wykonana została tomografia głowy ofiary zamachu reporterów TVPInfo.

Na ten bezprecedensowy zamach TVPInfo, którego oczywistym celem był marszałek Grodzki, natychmiast zareagował mec. Roman Giertych: „Nie można wykluczyć, że uderzenie zadane przez operatora TVP było intencjonalne” – napisał na Twitterze. Adwokat stwierdził, że swoją teorię wysnuł na podstawie nagrania wideo. Uważa, że sprawą powinien zająć się biegły...

Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski usiłował wyjaśnić, że uderzenie kamerą nie było celowe, oświadczając: „Właśnie w chwili opuszczania budynku Senatu doszło do przypadkowego kontaktu fizycznego pomiędzy operatorem TVP Info a dyrektor Daszczyk. Z całą pewnością nie było to wydarzenie spowodowane przez operatora TVP Info, ponieważ to dyrektor Daszczyk wykonując zwrot – najprawdopodobniej kierując się do drzwi samochodu lub po raz kolejny próbując uniemożliwić zadanie pytania marszałkowi – przecięła trasę, którą podążał operator. Jego intencją nie było uderzenie dyrektor Daszczyk” – wyjaśnił Olechowski.

Nieudolne wyjaśnienie dyrektora Olechowskiego nie rozwiewa jednak wątpliwości, czy zamiar reporterów TVPInfo ograniczał się tylko do wstrząsu mózgu dyr. Daszczyk? Przecież „Mogło się skończyć bardziej tragicznie” – jak pisze marszałek Grodzki. A może to była próba zamachu, jak na prezydenta Adamowicza, lub na księdza Popiełuszkę???   Czy celem zamachowców była dyrektorka gabinetu marszałka Grodzkiego, czy też sam Marszałek Grodzki??? Trzecia osoba w państwie!!!

Tu biegli nie wystarczą.

Warto zastanowić się, czy w sytuacji ewidentnego zamachu na marszałka Grodzkiego nie należałoby powołać międzynarodową komisję pod przewodnictwem komisarz Věry Jourovej? Jest też oczywiste, że raport tej komisji powinien być przedstawiony do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości (MTS) w Hadze i surowo osądzony przez ten Trybunał!  Wprawdzie zgodnie z art. 34 Statutu - MTS rozstrzyga spory wyłącznie między państwami, jednak w tym przypadku był to zamach Państwa Polskiego na niepodległy Senat RP , którego emanacją jest Marszałek Grodzki! 

W związku z bezprecedensowym zamachem TVPInfo - już dziś Marszałek Grodzki może żądać od Unii Europejskiej likwidacji Państwa Polskiego oraz przejęcia całkowitej władzy przez Senat RP i przez siebie, jako Pierwszą Osobę w Państwie...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Sprawa wyjaśniona przez porucznika Borewicza.Operatora kamery popchnął celowo Jarosław Kaczyński.Wiedziałem że to zły plan i że tego "nie da się ukryć", odradzałem ale nie posłuchali.

Vote up!
12
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1614968

Ale porucznik Borewicz zapomniał dodać,że Pan Jaroslaw poślizną się na szprotce którą w sierpniu u,r.osobiście wyrzucił nad zanieczyszczoną Wisłą.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1615134

Dyrektywy dyrektoratu, protektoratu senackiego - intencjonalnego "kamikaze" - są takie  jak każe - antypolska komuna targowicy "sądowNietzschej", realizowane są cynicznie i z antypolskim wyrachowaniem - przy każdej incydentalnej okazji medialnej...

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1614977

SENackie macki senności i zachwiania  celowniczej intencjonalności samokaleczenia SENatości, czołobitności antypolskości - czołowej <kamikaze > ...

MANIfestujacej <tik > pod wpływem płynnego skŁadu ciekłego "kamikaze-drink" ?...

- aplikowanego sobie osobom "SENacko" wybranym - do testowania przedstawiCielskiego <kamikadze> do medialnego kadzenia antypolskim zagranicom - przemyślnych "praworządności" ...

Międzynarodowych fascyNacji, niemieckimi/niemieckich obozów -histo-RYCZ-nej zagłady życia Polaków w Polsce...

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1614983

Pamiętacie jak bojówkarz PO niejaki Cyba zabił ,Marka Rosiaka ? Jakoś się wtedy tym tak nie przejęli a Tusk odmówił przyznania renty wdowie po zmaordowanym wyjaśniając, że mord nie miał cech "wyjątkowośći" Ot zabicie pisowca nic takiego. A ten tu wyje jakby my kopertę odebrali.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1615020

Widziałem to zdarzenie z monitoringu sejmowej kamery - jasno widać, że operator wpadł na nią, bo ona zrobiła nagły zwrot i przychamowała jak gonili z kamerą uciekajacego grodzkiego. Samo uderzenie było delikatne i ewentualnie max. lekkiego siniaczka mogło zrobić, o ale ta obłudna baba oczywiscie juz leży w szpitalu, co teżpokazuje jakich obłudnych mamy "lekarzy", którzy jątam przyjęli.

Ps. niedawno znajomą wprost wywalili ze szpitala po wylewie, twierdzą, że jej juz nic nie jest, tyle, że ona jeszcze bardzo słabo sie czuje - na jej miejsce jeszcze nim oddali jej wypis, wsadzili inną pacjentkę, z która osobiście przyszedł inny doktor (były poseł PO).

Kiedy PiS przestanie się certolić i wywali na zbity pysk tą kaste sędziowska, lekarską, nauczycielska!??!?!?!? To na prawdęda się zrobić, przez jakiś rok (moze dużo szybciej jeśli zrobią to porządnie z przygotowaniem) będzie większe zamieszanie ale potem w końcu na lata będzie spokuj - wole tak, niż latami i nic sienie zmienia i ciagle burd...

Vote up!
8
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1614982

a raport komisji  weneckiej w sprawie zamachu na Pania  Dyrektor  z pewnoscia gotowy…… byl juz wczoraj

Vote up!
7
Vote down!
-1

Gosia

#1614998

I wtedy ja tym z PO mówię. Uważajcie bo będą was zabijać kamerami.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1615019

"Jaki marszałek, taki zamach?"

Vote up!
6
Vote down!
0

antyleming

#1615062

... to ktoś z rodziny byłej posłanki Anny Grodzkiej? Mąż, może syn?

Vote up!
2
Vote down!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1615131