Stop! 447 Just - Marsz 11 maja 2019 w Warszawie

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Było wspaniale! Oby skutecznie...Mija właśnie rok od podpisania tej ustawy przez prezydenta USA Donalda Trumpa.

Ustawa - jak twierdzą znający temat - sprzeczna zarówno z prawem USA, jak polskim ustawodawstwem.

"Mienie bezdziedziczne" - dziwoląg pojęciowy wyceniony na horrendalne, niebotyczne sumy. Na rzecz Żydów od Polaków.

Frekwencja była imponująca - na moje oko co najmniej dziesięć tysięcy ludzi. Atmosfera znakomita, doskonali mówcy.

Głównym organizatorem było Stowarzyszenie Marsz Niepodległości z Robertem Bąkiewiczem na czele.

Rozpoczęto modlitwą i błogosławieństwem udzielonym przez niezawodnego, niestrudzonego i niezłomnego księdza Stanisława Małkowskiego.

Hasła skandowane ochoczo przez uczestników: Tu jest Polska a nie Polin! Ju-da-sze!!! Bóg, Honor i Ojczyzna! Konfederacja!

Za roszczenia do więzienia! (to do polskich pokątnych negocjatorów) Mosbaher go home! i inne.

Mnie najbardziej podobały się przemówienia pani dr Miry Modelskiej-Creech i Grzegorza Brauna. Z pewnością będzie je można odnaleźć na YT. Pierwsza część odbyła się pod Urzędem Rady Ministrów, a druga pod ambasadą USA. Co prawda - wątpię, by adresaci wystąpień spoglądali przez firanki na manifestujący tłum, ale - jak powiedział Grzegorz Braun - treści przemówień zapewne zostaną starannie przeanalizowanie przez odpowiednie służby zainteresowanych rządów.

Warto zaznaczyć, że manifestacja została poprzedzona Mszą św. Tradycyjną - w rycie Trydenckim w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w podwarszawskiej Zielonce.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:29)

Komentarze

 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-6
#1589656

Gdy czegoś nie ma w mediach (TVP), znaczy że nie ma tego wcale.

Za nasze podatki działa telewizja zwana publiczną (dostali miliardową dotację) i jej obowiązkiem jest informowanie widzów o ważnych wydarzeniach w kraju i na świecie.

Mają te obowiązki gdzieś.

Przede wszystkim interes partii; czas jakby się cofnął.

Dzisiaj o partyjnych konwencjach Pis i PO do znudzenia, o LGBT, a najwięcej o różnych eventach godnych pudelka. Oglądałam Wiadomości, by być wiarygodną.

O Marszu przeciw Just 447 ani słowa ani obrazka!

Tutaj linki niezależnych TV internetowych dla zainteresowanych:

https://www.youtube.com/watch?v=NzGtRbiLArc

https://www.youtube.com/watch?v=gexOP0MtNqQ

https://www.youtube.com/watch?v=e1OWmkW3lfY

https://www.youtube.com/watch?v=m1ZNmLThbBM

Czekam na minusy od tych, którzy się tym trudnią:)

Podoba mi się!
20
Nie podoba mi się!
-4

CISZA

#1589661

Pamiętam jak chodziliśmy na marsze itp. dla PiS-u. Wtedy w mediach też była cisza, ewentualnie maniPOlacja - (osobiście mnie wtedy pokazano w głównym wydaniu Wiadomości i POlsacie jako faszystę i sugerowano widzom, że w 7 osób napadliśmy na 100) - TVP Info wtedy cenzurowało i maniPOlowało/łgało na POtęgę - pikietowaliśmy o to też pod siedzibą TVP. Jakiś czas temu w TVP Info widziałem ponownie siebie z dokładnie tego samego ujęcia co za czasów PO i w tej samej sytuacji ale teraz już nie było mowy o tym, że w 7 atakowaliśmy 100, tylko zgodnie z prawdę, że to my zostaliśmy zaatakowani (jednak od początku wiedzieli jaka jest prawda :) i nie byliśmy już faszystami tylko Patriotami. Teraz pewnie jak zobaczę po raz 3 te same ujęcia, to pewnie będę już nazwany "rusofilem", bo się okazało, że postawiliśmy teraz na Konfederatów.

Zmieniły się rządy i mamy teraz dokładnie to samo co wcześniej, tyle, że maniPOluje PiS a nie PO w TVP. Już to ktoś kiedyś mówił ale "nie o taką Polskę walczyliśmy" - PiS takimi działaniami zmierza w przepaść...

Kiedyś na Marszu Niepodległosci byłem inicjatorem powstania okrzyku: "całe zło to PO", hasło się przyjęło i było powtarzane nawet jak nie było mnie na Marszu, a teraz przez działania PiS-u nie ma sie co dziwić, że dla wielu "PiS i PO to jedno zło".

Ps. dzięki za relację z dzisiejszych wydarzeń.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-12
#1589702

No tak , wszystkie telewizornie i media  są be
Ale jednak są przyjaciele pryszczatych na których można polegać jak na .....

https://pl.sputniknews.com/polska/2019051110377708-stop-447-warszawa-narodowcy-rolnicy-przeciwko-amerykanskiej-ustawie-447-wideo-sputnik-polska/

 

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-18
#1589664

 

TO JAKIŚ ABSURD! CO SIĘ DZIEJE W MOIM KRAJU?? CZUJĘ SIĘ PATRIOTĄ I JESTEM PRZECIWNIKIEM AMERYKAŃSKIEJ USTAWY 447 ,KTÓRA JEST NACISKIEM, ZMUSZANIEM POLSKI DO ROZLICZANIA SIĘ ZA HOLOCAUST /MAMY PŁACIĆ ZA NIEMCÓW?!/ DAŁEM TEGO WYRAZ NA FB. NIE NAPISAŁEM SŁOWA O ŻYDACH I DO ŻYDÓW. PRZEŻYŁEM SKOMASOWANY ATAK NA SWÓJ PROFIL I W CIĄGU GODZINY DOSTAŁEM OK 300 POSTÓW Z GROZBAMI I OBELGAMI.! NIE KIEROWAŁEM POSTU DO ŻYDÓW. MEDIA , KTÓRE SĄ NA USŁUGACH PODCHWYCIŁY TEMAT I PISZĄ O MNIE ANTYSEMITA ??!!! CHORE!!! DLACZEGO NIKT NIE PISZE CO I KTO KIERUJE POLAKAMI , KTÓRZY SĄ ZA PODPISANIEM TEJ USTAWY???? O TYM JAKIMI SĄ PATRIOTAMI???!!! https://tysol.pl/a31830-Aktor-Jestem-przeciwnikiem-447-Dalem-temu-wyraz-na-FB-W-ciagu-godziny-300-postow-z-grozbami-i-obelgami

W sobotę w Warszawie odbył się marsz organizowany przez środowiska narodowe i rolników z AGROunii, protestujących przeciwko amerykańskiej ustawie 447. Dotyczy ona restytucji mienia ofiar Holocaustu. Według słów Tomasza Kalinowskiego ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów zebrało się około 20 tys. osób. W przypadku, jeśli rząd w najbliższym czasie nie wprowadzi ustawy anty-447, powołamy Komitet Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej – zapowiedział podczas manifestacji Rober Bąkiewicz, szef Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

https://pl.sputniknews.com/polska/2019051110377708-stop-447-warszawa-narodowcy-rolnicy-przeciwko-amerykanskiej-ustawie-447-wideo-sputnik-polska/

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-10

Verita

#1589672

czasem również sanie.
Twój właściciel zawsze pierwszy,
aj waj dziś nie czas na głaskanie.

https://www.haaretz.com/world-news/europe/polish-nationalists-demonstrate-against-u-s-pressure-over-holocaust-claims-1.7222922

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-9
#1589690

Kłamią, ze chodzi o majętności rodzin żydowskich; można by sądzić, że mają do tego prawo spadkowe. A to łgarstwo.

Klasyczna żydowska ściema: (fragment z podlinkowanego artykułu)  "Demonstrators march to U.S. Embassy in Warsaw to protest U.S. calls for Poland to compensate Jews whose families lost property during the Holocaust"

Niektóre żydowskie media idą dalej używając określenia skradzione mienie (!)

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-10
#1589715

 Dzięki za relację, markowa. Jak zwykle na Ciebie można liczyć !

Czy  na marszu był ktoś z PiSu ?

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-10

Verita

#1589666

Być może ktoś się zawieruszył, ale nie było oficjalnego wystąpienia.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-10
#1589669

Prowokacja na marszu narodowców. Użyto fałszywych banerów Klubów Gazety Polskiej

Podczas dzisiejszego marszu - organizowanego przez środowisko narodowców - pojawiły się banery Klubów Gazety Polskiej. Chociażby z Brzozowa. - To kolejna już prowokacja wymierzona w nas. Banery zostały użyte bez wiedzy i zgody szefów tych klubów - podkreśla w rozmowie z Niezalezna.pl Ryszard Kapuściński, przewodniczący Klubów Gazety Polskiej. Mało tego - takie banery, jak dzisiejszy na marszu narodowców, nie są na co dzień używane przez klub w Brzozowie.

Dzisiaj w Warszawie odbył się protest organizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. W jego trakcie na mównicy pojawiali się między innymi politycy powiązani z Konfederacją (np. Grzegorz Braun), ale także szef AgroUnii Michał Kołodziejczak.

Wśród uczestników pojawiły się również osoby niosące transparenty Klubów Gazety Polskiej. Podczas transmisji można było zobaczyć trzy: dwa z Brzozowa i jeden z Klubu GP Kwidzyn II. Sympatycy narodowców skrzętnie wykorzystali sytuację - podkreślając ten fakt w wystąpieniach, ale także we wpisach na Twitterze, że rzekomo wspierają ich niektóre Kluby "GP". To jednak nieprawda.

Jak się dowiedział portal Niezalezna.pl, nie było zgody szefa Klubu "GP" z Brzozowa na użycie banerów na dzisiejszym marszu. Zrobiono to bezprawnie, a tym samym naruszono Kartę Klubów Gazety Polskiej.

- To kolejna prowokacja wymierzona w nas

- mówi nam R. Kapuściński.

- Jestem zażenowany tym co dzisiaj zrobiono

- dodał.

Skontaktowaliśmy się również z Henrykiem Kozikiem, przewodniczącym Klubu GP w Brzozowie. Nie ukrywa oburzenia tym co się stało.

- Jestem w biurze w Brzozowie, mam tutaj prawdziwy baner. Te użyte w marszu zostały spreparowane, one nawet się różnią od oryginału - mówi Niezalezna.pl H. Kozik, który podkreśla, że nikt nie prosił o zgodę na posługiwanie się nazwą klubu.

Całość na niezalezna.pl

[Nadtytuł mój - Andy]

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-18

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1589667

Czyżby wierchuszka tych klubów nie zgadzała się z przesłaniem marszu?

Jako organizacja mająca Polskę w tytule - powinni iść na czele!

Pan Sakiewicz uważa się za właściciela sumień???

I gdzie się podziała "Rodzina Radia Maryja"??? W tym samym miejscu demonstrowaliśmy walcząc o miejsce na multipleksie dla TV Ojca Dyrektora, a on nam w podzięce picusia-glancusia na prezydenta rekomendował; kto wie, czy głosy katolików spod znaku RM nie przechyliły wtedy szali. Grzegorz Braun został przez to samo środowisko 'wyklęty'.

http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/manifestacje-w-obronie-tv-trwam-2/

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-8
#1589671

Wśród słuchaczy Radia Maryja też jest coraz więcej zwolenników Konfederacji. Ostatnio wiele takich osób się tam dodzwaniało, a o. Rydzyk miał wtedy straszny ból głowy, bo nie wiedział jak powiedzieć wprost do swoich słuchaczy co sie dodzwonili aby nie głosowali na Konfederację tylko na PiS - i strasznie się miotał.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-11
#1589720

Słucham RM. Ludzie widzą jak jest. Pytają.... od czasu "wizyty" pana Danielsa RM ma pod górkę.

Miotają się. Nawet w święta:  św. Józefa,3 maja- Królowej Polski, św. Stanisława w studiu RM zamiast, jak dotąd tematów związanych z ww świętami - politycy PIS. Prawie stamtąd nie wychodzą.... przykre to!

Oby tylko nie przegięli, słuchacze swoje wiedzą i nie obawiają się mówić.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-7

CISZA

#1589758

Pewnie to, że z Klubów Gazety Polskiej wywalani są ludzie, którzy bardzo przyczynili się do sukcesów PiS, a teraz są przeciwko ustawie 447 - to też fałszywka?

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-10
#1589701

    Witaj!  Cały Neon 24 się tu zleciał kochających brata Putina. A mówiłem, że będzie przedwyborczy wysyp spadochroniarzy? Pozdrawiam!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-9

ronin

#1589891

Najpewniej kacapski sponsor zagroził, że przestanie płacić, jak nie ruszą d... 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1589897

Oglądałem i jestem pozytywnie zadowolony, jest nas coraz więcej.

A tradycyjnie TVP-PiS, jak zwykle cenzura na wzór PO.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-6
#1589670

chociaż moim zdaniem - po gorsze.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-9
#1589673

dobro i zło

 

z kagiebistą Putinem

w objęciach by się szło

on jest samo dobro

a Kaczyński czyste zło

 

PS Kto z kim przystaje, takim się staje! Choć do żadnej partii nie należę, to bez najmniejszego wahania przystaję do "złego", czyli do Kaczyńskiego.  

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-16

jan patmo

#1589678

goście z poza organizacji MN

poseł Kukiz15 pan Rzymkowski,

vice-szef Prawicy Rzeczypospolitej pan dr Kawęcki

 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-5

CISZA

#1589674

Byli tez ludzie z Agro-Unii, pan Michał Kołodziejczak przemawiał, a jego ludzie rozdawali pyszne polskie jabłka!

Żywią i bronią!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-10
#1589716

wg. mnie: ksiądz Stanisław Małkowski! Pogardzany przez purpuratów bohater. Zawsze wierny i odważny.

Poprowadził modlitwę na początku; to bardzo ważne.

I jeszcze: pan Leszek Żebrowski, konkretny jak zawsze.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-3

CISZA

#1589729

tak ksiądz Małkowski - dziwiłem się czemu juz go nie zapraszają na rocznice Smoleńskie - teraz wiem, bo ma swój rozum

Leszek Żebrowski też świetny

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-7
#1589779

Jak patrzę na tą fotkę to odechciewa mi się tej Konfederacji.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-15
#1589734

Za dwa tygodnie wybory i warto się zastanowić - nie czego sie 'odechciewa', ale czego się 'zachciewa', bo defetyzm na pewno nie pomaga Polsce.

postscripum: tu policja ortograficzna.

Deklinacja zaimka "TA". Mianownik kto? co? TA; Dopełniacz kogo? czego? TEJ; Celownik komu? czemu? TEJ; Biernik kogo? co? (na przykład widzę, podziwiam, pochwalam) (!) Narzędnik kim? czym? TĄ (!) Miejscownik o kim? o czym? o TEJ; Wołacz: o, TA!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-10
#1589737

Wystarczy pisać prawdę o "powodach" tego zbiegowiska

To tylko ichniejszy sposób na zaistnienie, bo o ustawie 447 żaden z uczestników tego "marszu" nie ma bladego pojęcia.

W robieniu wody z mózgu przez żydow  takich JKM czy Braun da ła sie nabrać garstka ludzi.Na złocie pedałów było ich więcej

Tylko tyle

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-17
#1589741

może zacznij od siebie i swojego niedouczenia. Potem kilka podręczników dobrego wychowania - i - możemy rozmawiać.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-10
#1589744

Aleś ty rzałosna

EOT

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-13
#1589747

Ta rzałosna braunufka przeczytała ten twój komentarz najpierw w własnym języku
Czyli od prawej do lewej I wyszło jej to co wyszło
Co się jej dziwisz
Aj wajki tak majoo

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-10
#1589751

może zacznij od siebie i swojego niedouczenia. Potem kilka podręczników dobrego wychowania - i - możemy rozmawiać.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-11
#1589745

Najpierw wytłumacz "chłopakom", co oznacza słowo "podręcznik", bo "chłopaki" nigdy tego nie "czytały". Oni czytają wyłącznie grypsy z instrukcjami od Danielsa i Angeli. Przed każdym wejściem na 'Niepoprawnych"...

PS. O kulturze też nie wspominaj, bo to jest zupełnie bez sensu w ich przypadku.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-9
#1589793

Co ty smucisz?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-14
#1589742

polska język - trudna język, ale spróbuj, może się nie spocisz. Powtórzę : w bierniku mówimy TĘ. Dotarło?

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-12
#1589746

A nie pamiętasz, gdy miałem popsutą klawiaturę każdą literówkę wytykałeś.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-11

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1589754

To napisz mi pajacu poprawnie to zdanie

Tu i teraz

Nie rób dalej idioty z siebie

EOT

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-15
#1589756

a nie "rzałosny".

Po raz kolejny popełniasz ten błąd.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1589812

8-))))))

pszepraszam

pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-12
#1589832

Jak patrzę na takie fotki to odechciewa mi się tego PiS.

Na prawdę Husky chcesz iść w tym kierunku?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-11
#1589788

Podaj kody do tego szyfru

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-15
#1589790

   Doskonale pamiętam, to zdarzenie. Pan Kaczyński chciał, mimo przepastnych różnic spojrzenia na Polskę, chciał dać Tuskowi szansę wspólnej pracy na rzecz Polskiej Racji Stanu! O naiwności swojej szlachetności, Jarosław  zapomniał, że mafię PO się układa za kratami, a nie proponuje się współpracy. Przecież to Obcy, którzy potraktowali Polskę jako swój łup. Dobrze, że naród z pętlą na szyi oprzytomniał i kopną w cztery litery tych okupantów Polski!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

ronin

#1590106

ronin cieszę się, że wrzutki Husky (które naśladowałem), nazywasz trolowaniem :)

nie wiem tylko czy Husky będzie ci za to wdzięczny ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1590341

  Niestety, ale to dotyczyło Ciebie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

ronin

#1590342

hahahhaa

niestety...

Ps. ile Ty masz lat? ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1590365

żadne roszczenia nie mogą być uznane, gdyż Żydzi byli obywatelami Polski, zaś bezspadkowy majątek obywatela Polski przechodzi na skarb państwa Polski. Amerykańskie środowiska żydowskie nie są w tej sprawie stroną, więc żadne naciski nie powinny być uznane.

Niestety w Polsce nie rządzą Polacy, jestem przekonany, że rząd PiS już szykuje sposób by z tych pieniędzy Polaków ograbić. W jakichkolwiek sprawach istotnych dla środowisk żydowskich PIS był zawsze uległy.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-11

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1589753

Za to najprawdziwsi Polacy, szczególnie przywódcy Konfederacji (zawiązanej nie wiadomo gdzie i przez kogo), na czele z wyznawcami idola Putina, gwarantują, że nikt Polski nie napadnie i nie ograbi, a już na pewno największy zbrodniarz i grabieżca  - Rosja!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-15

jan patmo

#1589759

Nie wiem, kto co gwarantuje, ale dość ciekawy dziś artykuł znalazłem. 

https://wolnemedia.net/kaczynski-mial-obiecac-uregulowanie-zydowskich-roszczen/

Spolegliwość PiS, względem USA, zakupy ich bubli po zawyżonych cenach wskazuje, że może być to prawda. Pytanie tylko, co PiS sprzeda by to spłacić? Na giełdzie są różne opcje, a to podatek katastralny, a to wyrzynka naszych lasów, którą już Szyszko pokazał.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-12

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1589794

Jeszcze trochę potrwa wymiana kacapskich trepów na polskich żołnierzy!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-14

jan patmo

#1589803

Uderzyło mnie że wspominając o napaści na Polskę, przemawiający wspominają tylko o Niemcach.

Nic nie było wspomniane o drugim agresorze - Rosji.

Ale może ktoś mówił tylko ja nie zauważyłem i nie usłyszałem.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-9
#1589755

Ależ było, było

Taki jeden pajac z Agro apelował by nie "atakować" Rosji

No ale to tylko pryszczaty debil

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-13
#1589757

Trochę rwało transmisję

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1589761

Niechby tylko spróbowali wspomnieć, toby ruski rok popamiętali!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-12

jan patmo

#1589773

O tym wspominać należy - a ks. Małkowski czy Pani Modelska - Creech to autorytety...

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1589760

To zaboli ZOMO z PIS mocno

Skończy ich piosenkę radosną

https://www.youtube.com/watch?v=7fJfwaWDNjo

 

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-8

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1589823

Wypowiedź rzeczowa, trafna, dowcipnie podana.

Pietrzak słusznie podnosi, że nie ma żadnego powodu, aby krytykować słowo "narodowy" i młodzież kierującą się patriotycznymi motywacjami.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1589843

Z przerażeniem czytam komentatorów atakujących  Konfederację,  Narodowców i tych na tym portalu, którzy nie widzą zagrożenia dla Polski wynikającego z uroszczeń żydowskich. Uważam, że są oni naiwni jak dzieci (delikatnie mówiąc). Dzisiaj nie potrzeba najazdu obcych wojsk aby całkowicie zniewolić Polskę. Dobrze, że jeszcze nie mają odwagi nazywać Pietrzaka putinowskim agentem.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-11

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1589853

"młodzież kierującą się patriotycznymi motywacjami" ma prawo być narodowa.

Jednak trzymający mikrofon PROPAGANDYSTA pyta p. Jana o "MŁODZIEŻ", a nie o wychwalających zbrodniczą politykę Rosji: rusifila Mikkego jeżdżącego do Moskwy i na okupowany przez Rosję Krym, czy Bosaka...

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-8

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1589864

takie hasło też było wznoszono przez ok. 20 000 Polaków zgromadzonych na Marszu "Stop! 447 just". Polacy gromadnie zjechali z całej Polski i całego świata!

Wbrew niektórym komentarzom prawie wszystkie formacje polityczne były reprezentowane, w tym także PIS i lewactwo, tyle, że ich przedstawiciele byli nieoficjalnie, ale chcieli uczestniczyć w tym wyjątkowo ważnym, wydarzeniu!

Widać, że nastąpiło przebudzenie Polaków i drętwe gadki, drętwych człowieniów-polityniów już ich nie zwiodą, bo prawda została Polsce wykrzyczana przez bezczelnych i nachalnych obcych szydo-amerykanów i chazarskich izraelczyków!

To było dla nas Polaków bardzo bolesne, ale jak widać zadziałało i teraz coraz więcej Polaków rozumie to haniebne zagrożenie i wyraża aktywny sprzeciw przeciwko nienależnym roszczeniom szydo-amerykanów w sprawie mienia bezspadkowego, w sprawie ustawy 447 niezgodnej z prawem amerykańskim, z prawem polskim, niezgodnej z prawem jakiegokolwiek kraju, także Izraela!!!

Nie będzie już taryfy ulgowej dla rządzących, nie da się sprawy zamieść pod dywan, albo rząd przygotuje projekt ustawy gwarantujący brak możliwość dochodzenia nienależnych, haniebnych roszczeń i przyjmie go, albo protesty społeczne będą rosnąć w siłę - nie da się tego zamilczeć! Żadne tanie akcyjki, zamilczanie protestów i lekceważenie głosu potencjalnych wyborców zemści się w czasie wyborów! 

Czołem Wielkiej Polsce Katolickiej - Polacy, dzięki ruchom i organizacjom społecznym, niezależnym mediom, dzięki działaniom Polonii zaczynają być razem i działać razem w najważniejszych sprawach i tak już będzie!

Bójcie się przekręty, kłamcy, manipulanci i układowicze różnej maści działający w polskiej polityce, mendiach i sądownictwie wasz czas się kończy!!!

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-3

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1589863

Słyszę w Tv wRealu24 - że jutro (w poniedziałek, 13-go maja) przyjeżdża do Polski delegacja Izraela.

Nader interesujące. Kto i kiedy ich zaprosił???

https://wpolityce.pl/polityka/446268-delegacja-rzadu-izraela-przyjezdza-do-warszawy

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-8
#1589880

sami wchodzą i nawet butów nie wycierają.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-8

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1589882

To  ambasada amerykańska wybrała nam rząd i prezydenta !

https://www.youtube.com/watch?v=uvfOeAV3OFU

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-10

Verita

#1589885

Interesujące i chyba groźne.

Tutaj wiele informacji:

https://www.salon24.pl/u/albatros/955360,mleko-sie-wylalo-bez-komentarza

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

CISZA

#1589905

liczna obecność Polaków na Marszu "NIeDlaRoszczeń" cieszy i daje nadzieję na kontynuację, ale mnóstwo zależy od wyników wyborów!!!

Zwłaszcza złowieszczo, ale niestety prawdopodobnie brzmią ostrzeżenia pana Grzegorza Brauna, o tym że póki co mamy jeszcze niezależne media, mamy polską policję, mamy możliwość demonstrowania, ale to wszystko dzięki obecnie rządzącym i ich haniebnym układom z szydo-amerykanami i chazaro-izraelitami, bardzo szybko może się zmienić!

Zatem Pobudka Polacy - wybory nadchodzą i to jest Nasz czas do działania!

Pamiętajmy Polacy, bądźmy mądrzy przed szkodą - wybierajmy tych, którzy dbają o Nas, o Nasze dzieci, żeby ich nie demoralizowano!, o Nasz majątek - żeby Nam  go szydo-amerykanie i chazaro-izraelici nie ukradli!, o Nasz Kościół i Wiarę, żeby Nam go wrogowie i przekręty nie zniszczyli, nie zohydzili!!!

Głosujmy na KONFEDERACJĘ, bo PIS TO LISTA NR 447!!!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-8

Serce słowianki nie zna łez ...

#1589895

Braun?

Winnicki?

JKM ?

Ktoś im jeszcze wierzy ? 
Chyba tylko posiadacz IQ bliskiego lub równego temperaturze pokojowej

8-)))))))

sorry, taki mamy klimat

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-12
#1589899

Brawo Polacy, nareszcie zaczynamy działać razem przeciwko jawnym wrogom, złodziejom, kłamcom i zdrajcom szydo-amerykańskim i izraelskim, którzy chcą nas w biały dzień okraść z naszego majątku w imię roszczeń za mienie bezspadkowe!!!

Szydzi przeproście i zapłaćcie Polakom za wasze zbrodnie stalinowskie na tysiącach Żołnierzy Niezłomnych w Polsce, za niszczenie Polskich Patriotów we współpracy z ruskimi, za haniebną postawę w czasie II wojny, za donosy na Polaków, za zagrabianie ich mienia!!!

Amerykańce, nasz rzekomy aliant, zdradzili Polskę już w Teheranie, w 1943 r., w Jałcie, w 1945 r., a teraz ponownie! Ameryka, jak powiedział podobno H. Kissinger "nie ma przyjaciół, ma tylko interesy" i oni właśnie tak się zachowują!

Tandetna nosnabakier do domu, nikt cię tu nie chce!!!

A bullteriery rządowe nie szczekać na patriotów, tylko na wrogów, złodziei i grabieżców, jeśli w waszych żyłach płynie polska krew!!!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-6
#1589906

czytam, że info o planowanej wizycie delegacji Izraela to fake. Zapanowała chwilowa euforia...

Jeśli byłoby tak, to oznaczałoby, że MSZ dementuje wrzutki? Wizyta miała być ale... czytaj:

Komunikat MSZ

W nawiązaniu
do publikacji medialnych MSZ pragnie zdementować, że 13 bm. złoży wizytę w
Warszawie izraelska delegacja na czele z panem Avi Cohen -Scali, dyrektorem
generalnym Ministerstwa Równości Społecznej. 

W związku z
dokonaną w ostatniej chwili przez stronę izraelską zmianą składu delegacji,
która mogła sugerować, że rozmowy miałyby koncentrować się na kwestiach
restytucji mienia, strona polska podjęła decyzję o odwołaniu wizyty izraelskich
urzędników. 

Biuro
Rzecznika Prasowego
Ministerstwo Spraw Zagranicznych

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/komunikat-msz

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

CISZA

#1589976

jaki był zamierzony plan rozmów???

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-8
#1589977

O kocie Prezesa

Tak przynajmniej "wisi" w agendzie

No ale niestety

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-11
#1589980

Z logika to zawsze pryszczate miały problem

Nic nowego
Ile razy w roku dochodzi do spotkań urzędników Polski i Izraela
Czy to sensacją że takie spotkania były,są i będą
Tylko że pyski pryszczate szykowały się na nawalanki a tu dupa blada
Jaro pokazał wam srodkowy palec
I teraz wyjcie jak te hieny do księżyca

Won
 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-10
#1589979

No comment

8-)))))

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-10
#1589981

Już jednak polskojęzycznej ruskiej agenturze (i innej maści), robiącej za strażników najczystszej polskości, wcale nie przeszkadza to, że ich idol Putin obcmokuje się na okrągło z żydowskimi delegacjami z Izraela i całego świata.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-11

jan patmo

#1589985

Tak teraz jak PiS chce zrobić ustawę, to przyjeżdżają osobiscie żydzi aby nadzorować, bo pamiętamy jak było z ustawą o IPN - wtedy tylko telefonicznie uzgadniali ustawe z żydami i się zdziwili, że żydom się nie spodobała (bo przecież wcześniej o niej wiedzieli) - jednak uczą się na błędach i teraz osobiście z nimi będą uzgadniali aby potem nie było niedomówień... - taka to nasza suwerenność - a że sprawa się wydała, to tymczasowo ich cofnęli... do czasu.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-10
#1589990

środkowego palca, tylko dyskusje na temat kota prezesa przełożyli na jakiś inny dzień, tzn. po wyborach. Tak przynajmniej "wisi w jakiejś agendzie", tylko piszący o "agendzie" nie napisał w jakiej.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1590074

Bezprzykładna niewdzięczność, pazerność, talmudyczna przewrotność, wstręt do ciężkiej pracy, drapieżne szpony wyciągnięte po polskie złoto, nieruchomości, lasy, złoża, to jeszcze nie wszystko. Skoro tak czujnie i bezwzględnie zareagowali po Marszu stop447 - musi być coś jeszcze. Co to może być? Największy skarb to nasze dzieci. A już teraz wysyłamy kontyngenty wojskowe do obrony sztucznego, drapieżnego 'państwa położonego w Palestynie'. Polscy chłopcy jadą bronić naszych "serdecznych przyjaciół", aby dobrze im się działo na okupowanej ziemi. Polskie matki - bądźcie czujne, dla kogo rodzicie synów. Zmilitaryzowane rasistowskie państwo potrzebuje wciąż nowych żołnierzy. A Polacy są świetnymi żołnierzami - i na przestrzeni historii bardzo chętnie dawali się zabijać. Czy wiecie, ilu wspaniałych Polaków zginęło w Afganistanie? Iraku?

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleshow/20908?t=Album-o-zolnierzach-ktorzy-nie-wrocili-z-Iraku-i-Afganistanu

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1590181