pogróżki

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Die Welt kolejny raz straszy Polskę wojną:

"Populiści są zgodni co do zasadności roszczeń, lecz skutki ich zaspokojenia byłyby dramatyczne" – ocenia dziennik. Artykuł celnie skomentował na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. "Dobrzy Niemcy wiedzą, że taki zalew gotówki by nam zaszkodził. Poświęcają się" – czytamy na stronie internetowej „Do Rzeczy.

Autorem artykułu jest urodzony w 1971 r. hitlerowiec...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (14 głosów)
Obrazek użytkownika markowa
Kraj

Miał 31 lat, zostawił żonę i dwoje dzieci.

Wcześniej był pobity i grożono mu. Pogróżki meldował na policji.

I co? I - nic.

Pisał o mławskich ciemnych sprawkach. Śmierdzących kurnikach, projektowanej spalarni w środku Mławy; prawdopodobnie naraził się też romskim "przedsiębiorcom" ...

Mam wrażenie, że internet ktoś czyści - z trudem znalazłam fotografię, a tekstów zero.

Czy współ-ziomkowie zdobędą...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)
Obrazek użytkownika Muni
Kraj

"Tusk otrzymał nagrodę "Krzesło roku" przyznawaną przez tygodnik "The Warsaw Voice". Jak mówił redaktor naczelny tygodnika Andrzej Jonas, Tusk otrzymał nagrodę "za danie Polakom poczucia spokoju i bezpieczeństwa".

Ale, przy okazji tej ceremonii Tusk zaczął roztaczać pewne niepokojące wizje. Może słowo "bezpieczeństwo" skojarzyło mu się z tym, że od teraz on to bezpieka i jako taki... musi zacząć...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Blog

Donka brylant nieoszlifowany, mędrek jewropejski dostał wiatru w żagle po wyroku skazującym Wyszkowskiego za nazywanie Bolka Bolkiem.
Jak wiadomo Bolek jest Bolkiem, a nie Lolkiem, mimo wysiłku Bolka w zniszczeniu wielu dokumentów świadczących i potwierdzających jego współpracę z SB w latach 70tych i pobieranie przez niego zapłaty od SB za donosy na kolegów z pracy.
Pewne dokumenty jednak...

0
Brak głosów