Z czego się cieszycie? Z cudu nad urną?

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus
Kraj

Chwalcy PiS-u umieszczają czasem takie zdanko na końcu:

"chcąc wygrać jesienne wybory, musi uchwalić ustawę blokującą amerykański artykuł 447"
 

Tu jest klucz do tego, co zdarzyło nam się obecnie... Zadam więc pytanie: a nie wydaje się niektórym, że to była kolejna noc cudów nad urną? Bo mnie tak. Z 6,1% na 4,55%. To śmierdzi na kilometr. Zresztą nie tylko mnie. Oto link: ]]>https://www.youtube.com/watch]]>?... [gdyby się odnośnik nie otwierał, to googlować po tytule, jeśli jeszcze dalsze cuda nie będą miały kontynuacji: Sfałszowane wybory do parlamentu UE? - Janusz Zagórski – YouTube ].
Dlatego byłbym ostrożny, czy nie zostaniemy w efekcie oskubani, otrzymując bazę w pakiecie z żydowskim raketem. Oby mi język skołczał!

 

Zaznaczam, że pana Janusza Zagórskiego nigdy nie widziałem na oczy, teraz mi podesłał znajomy dwa linki z jego wątpliwościami co do uczciwości obecnych wyborów, które ja podzielam, bo są nieźle uargumentowane, na widocznych gołym okiem przesłankach.

Wcześniej miałem sygnały z zagranicy, że nie zezwolono tam mężowi zaufania sfotografować podpisanych protokołów. A przewodnicząca komisji wyborczej była żoną polskiego dyplomaty z placówki. Na pytanie, dlaczego nie pozwala, odpowiedziała: "- No bo nie...!!!" Generalnie Ruchu Kontroli Wyborów nie było, a Konfederaci byli za słabi, żeby te sprawy przypilnować. Zresztą jak to zrobić, gdy wszystko zostało uszczelnione na najwyższym szczeblu (chodzi o tzw. stalinowski wynik przy końcówce zliczania cyferek i korygowania procentów).
Po drugie ten wspomniany przeze mnie wyżej pan Zagórski [drugi link o tym samym, podaje tytuł filmiku: "Czy wybory do PE mogą zostać sfałszowane ?- Janusz Zagórski na 30 min przed ciszą wyborczą" jako ostrzeżenie: ]]>https://www.youtube.com/watch?...]]]> ma sporo ważkich obserwacji, które ja podzielam. To odwołanie izraelskiej oficjalnej delegacji było ewidentną ściemą, żeby spece od "przeszeregowywania cyferek" w konspiracji z ABW (w jej siedzibie) zabezpieczyli sobie przyszłą ścieżkę dojścia do efektu 447. Nawet jeden głos o tym teraz nie piśnie na forum Unii. A z nami zrobią co chcą, bo obecnie nie będzie już żadnego bezpiecznika, żeby zaprotestować. Biorę pod uwagę jesienne wybory, jak to dalej tak pójdzie – owo na siłę, ale skuteczne eliminowanie ze sceny politycznej ludzi o jawnie głoszonych poglądach narodowych, bardziej propolskich. Tu nie chodzi nawet o ruską agenturę, bo Skurwin zrobił swoje (dezawuując koalicjantów z Konfederacji przez wpisanie Rosjanki na listę wyborczą; a Braun, dając gębę do TV "Sputnik"? Pewnie przez głupotę, czyli nadmierne reżyserskie ego). Mam w tym wypadku na myśli masy zwykłych patriotów, którzy zaufali organizatorom Marszu Niepodległości, szczególnie że ostatnia manifestacja w Warszawie przeciwko raketerskim roszczeniom USRaelskim odbiła się takim echem i zrobiła faktyczną kampanię wyborczą narodowcom.

Mówi o tym bardzo roztropnie Józef Orzeł z kontroli wyborów, dając także sygnał o możliwości sfałszowania obecnych. Wklejam odnośnik do tej wypowiedzi, który mi podpowiedział bloger Imć Waszeci z ułatwieniem na minutę otwarcia, żeby nie tracić czasu na przeglądanie całości, za co dziękuję w imieniu własnym i Sz. Czytelników mojego bloga: ]]>https://www.youtube.com/watch]]>?... [vide STUDIO WYBORCZE - ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ, KRÓL - EFEKT TUSKA NIE ZADZIAŁAŁ, od 10,25].

 

Konkludując, moje wątpliwości w uczciwość tych wyborów opieram na kilku znamiennych przesłankach oraz "pikaniu lampek" intuicyjnych – bo chodzi tutaj o ogromne pieniądze, żeby w efekcie znów na lata/wieki? zrobić z Polaków rabów.
Ot, nawet jeśli wyjdę na oszołoma, to zwyczajnie boję się takiej przyszłości, jaka nam zdaje się nieuchronnie kroi.
Pytanie, co zrobić teraz do jesieni? Jak zabezpieczyć się przed szczurołapami, jeśli to wzmacnianie jedynowładczości PiS-u ma na celu legalne wyprowadzenie nas na manowce? Strach pomyśleć. Ino się modlić. Bo zdaje się kneSejm zostanie wkrótce za zgodą "nieczujnego" ludu zaklepany na długo. Do kolejnego, bo Żydów cechuje podstawowa cecha, że nie mają umiaru, pogromu.

P.S.

Blogerka Wercia zwróciła uwagę, o czym już przed wyborami było głośno: "Naruszono ewidentnie przepisy ustawy Kodeks wyborczy, z której wynika, że kierownicy publicznych stacji telewizyjnych i radiowych mają obowiązek udostępnić nieodpłatnie czas antenowy podczas kampanii zarejestrowanym komitetom wyborczym. Wykaz tych komitetów przedstawia PKW. W tym wypadku na stronie KRRiT nie ma nawet rozporządzenia prezesa tej firmy dla wyborów 2019."

Jest także pod tym wpisem fajna grafika obrazująca, że narodowcy mogli mieć blisko 34% []]>https://repsol.neon24.pl/post/149111,eurowybory-2019-do-uniewaznienia]]> ].

Dodam jeszcze, że jawna nienawiść dyspozytorów władzuni do Narodowców była już tak ostentacyjnie manifesiowana, że studio wyborcze pokazywało wszystkie komitety z nazwami, a tylko Konfederaci mieli logo bez podpisu. Żeby przypadkiem ciemnemu ludowi ta wschodząca gwiazda (wówczas, przez chwilę, bo potem już jak widać zadecydowano, że ma to być tylko bezimienny meteoryt) się nie opatrzyła jako istotny podmiot.

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.5 (17 głosów)

Komentarze

To proste
Olać to pryszczate towarzystwo 447 razy
Te 4.55% to o 4.5% za dużo
Sorry,ale taki mamy klimat
Wiem że prawda zaboli
Ale to tylko prawda
To targowica nie konfederacja, tylko tyle

Vote up!
10
Vote down!
-7

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1592388

Narodowcy!!!!! 
Spełniło sie to przed czym ostrzegałem, tłumaczyłem i wyjaśniałem.
1 RN jest potrzebny w polskiej polityce
2 Potrzebny jest lider RN na miarę Kaczora a nie jakieś pryszczate pętaki
3 Praca u podstaw czyli solidne struktury w terenie

ps.
Przecież to był debilizm brać Korwina i Brauna do koalicji. Gdyby startowali jako komitet RN i nie było nawalanki w PiS to spokojnie mieliby 10%

 

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1592389

żaden z linków nie wchodzi na konkretny filmik

Vote up!
5
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1592390

Dorzucam więc do tekstu tytuły filmików, żeby można było, o ile coś się nie zmieni na ścieżce dojścia, wygooglować wypowiedzi, o które mi w artykule chodzi.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Zygmunt Korus

#1592393

BREAKING NEWS
Putinowi pokazano wyniki wyborów w Polsce.
Do Moskwy w trybie pilnym zostali wezwani
#JKM , #Braun , #Winnicki oraz #Bosak
Chodzi zapewne o zwrot wypożyczonych onuc...

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1592391

Jeszcze niedawno elegantom z PIS nie przeszkadzały onuce; podłączyli się ochotnie do Marszu Niepodległości, dla kamer zachowali bezpieczną odległość dla ochrony, co by się faszyzmem nie zarazić. Hasła też przechwycili od putinowców.

Nasz cudowny Czaputowicz w Helsinkach z sowietem "załatwił wrak" ale oczywiście w lakierkach.

Vote up!
8
Vote down!
-4

CISZA

#1592406

przecież to wasi jasno sklaniają się ku rosji.

a to, że nie mają monopolu na patriotyzm, tylko własną manifestację, nie udowadnia że wspólpracujący wyznają ich poglądy.

choć faktycznie, nie należy ich popierać w żadnym względzie, to niebezpiecznie antypolskie i niemoralne.

Vote up!
4
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1592441

Uwaga! Jacek Justyn to ruski agent! Tu uzasadnienie: http://niepoprawni.pl/blog/gps65/ruscy-agenci

Vote up!
3
Vote down!
-6

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1592418

osobliwe teorie spiskowe, przedstawiane w powazny sposób, by nie wyglądały na oszołomstwo.

że spisek żydowski, fałszerstwo wyborów, by bez przeszkód wypłacać pieniądze Żydom.

a bo ałtor zwyczajnie boi się takiej przyszości, no intencje ma dobre, patriota i w ogóle najwidoczniej.

a czy nie boisz się choroby, śmierci, zarazy, kataklizmow i katastrof, wojny, kryzysu i biedy?

na nie jakoś się nie przygotowujesz, jakoś nie spędzają snu z powiek, za to fantazjowanie to już jak najbardziej.

no to chyba bardziej świadczy o własnym umyśle czy psychice niż stanie faktycznym, który można badać obiektywnie racjonalnymi narzędziami, zamiast zlepiać fantazje, by powstała teoria spiskowa. ciekawe, kto inspiruje takie poglądy, kto rozbudza i podsyca a i w czyim są interesie?

Vote up!
4
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1592439

Konfederacja podstawiona by odebrać głosy PiS. Do patriotyzmu trzeba dorosnąć.Na hura to dzieci z podstawówki{te z klas 1-3}

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1592479

Otrzymałem pocztą internetową komentarz od kogoś o pseudonimie Jurand. Umieszczam go jako uzupełnienie dyskusji, w której pewien istotny wątek tutaj nie tylko ja pominąłem (bo się na tym zwyczajnie nie znam), ale i pozostali interlokutorzy. Chodzi o techniczną możliwość ingerencji w wynik wyborczy naszych/obcych służb. Czytelnik tak pisze, zaczynając od linku wzmiankowanej wypowiedzi podstawowej:

https://www.youtube.com/watch?v=RmvguYlLuAg

"Jak widać pan Janusz Zagórski mówi o swoich domniemaniach (logicznie poukładanych), starając się udowodnić z góry przyjętą tezę. Opierając się na nie do końca wiarygodnych informacjach (co delikatnie podkreśla). Facet w to wierzy i chce wierzyć.

Fakty:
źródło na które pan Janusz się powołuje: https://dziennikbaltycki.pl/alarm-w-calym-kraju-premier-wprowadzil-stopien-bravo-crp-wybory-do-europarlamentu-2019-pod-szczegolnym-nadzorem/ar/c1-14159073

Oficjalne komunikaty (przykładowo):
 https://www.gov.pl/web/mswia/stopien-alarmowy-bravo-crp2
 https://www.straz.pl/aktualnosci/stopien-alarmowy-bravo-crp-1261

Znaczenie systemów alarmowych:
http://www.antyterroryzm.gov.pl/CAT/stopnie-alarmowe/858,Stopnie-alarmowe-i-stopnie-alarmowe-crp.html

Moje wnioski:
Pod MSWiA podlega prawie 20 jednostek organizacyjnych, które zostały objęte alertem Bravo. W skali całego kraju są to tysiące, może kilkadziesiąt tys. ludzi. Którzy, jak przeczytaliśmy, mają monitorować stan bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych itd. Jak domniemywam po to, żeby nikt nie kombinował. [A dlaczego nie odrrotnie – zapytam za panem Zagórskim – przyp.ZK]
Jak miałbym podzielać twierdzenie pana Zagórskiego, nie angażowałbym armii ludzi do nadzorowania systemu. Tylko odwrotnie.Chyba że te tysiące to są Żydzi z ABW. [Takie rzeczy robi się na szczycie – ponad głowami szeregowych "stróżów przy furtkach"; dlatego czasem szwindle "góry" wyłażą dzięki spostrzegawczości zwykłych pomocników – przyp. ZK]

Jeśli doszło do spotkania delegacji z Izraela, a jak pan Zagórski wspomina, nie są to pewne informacje co do faktu i jego przebiegu [doniesienia o tym przez posła Winnickiego jednak nie zdementowano – przyp. ZK] , to mimo wszystko pięknie rozwija swoją opowieść. Bez żadnej próby rozważań, że mogło to wyglądać inaczej. c.d.

c.d.

Więc pozwolę sobie rozwinąć w tym kierunku ów temat.
Zakładamy, że odbyło się to spotkanie (co jest znaną praktyką od wielu lat, że czasem różne służby siadają przy jednym stole).
Hipotetycznie 1. Izrael ostrzega przed możliwymi manipulacjami w systemie teleinformatycznym z zewnątrz przez wrogie siły i wraz z polską stroną spece obradują jak można temu zapobiec.
Hipotetycznie 2. Izrael wysuwa propozycję co do wyników wyborów, sugerując kontrolę systemu przez swoich tysięcznych agentów. [Dlaczego zaraz tak licznych? Wystarczy jakiś super doradca w centrali – przp. ZK]
Hipotetycznie 3. Izrael straszy, że zaatakuje system i wygra PO oraz że wejdzie też do gry Konfederacja.
Hipotetycznie 4. Rozmowa na tym spotkaniu dotyczyła sojuszu w walce z Iranem w zamian za odpuszczenie "roszczeń". [No, no... śmiała hipoteza – ciekawym, kto z naszych śmiałby się odważyć to wydukać?! - przyp. ZK]
Można tym sposobem tworzyć możliwości uzgodnień i działań bez liku. Ale Pan Zagórski trzyma się twardo tylko swojej opinii.

Jeszcze jedna sprawa, której nikt nie poruszał w tym temacie. Z tego co pamiętam Konfederacja nie miała we wcześniejszych sondażach aż tak wysokiego wyniku, co podane zostało podczas wieczoru wyborczego. A może manipulacja była poprzez Exit Poll? Czy ktoś ma pewność, czy poddaje się w wątpliwość wiarygodność podanych danych przez agencją badawczą? A może na tym poziomie doszło do fałszerstwa? Może z tego kręgu ktoś specjalnie wyreżyserował domniemanie "fałszerstwa". Żeby namieszać, zajątrzyć i nadal nas dzielić. Jakoś nikt nie podnosi takiego głosu. Wręcz Exit Poll traktuje się jak wyrocznię i jedyną niepodważalną prawdę.
To ja tyle.
Pozdrawiam – Jurand

Vote up!
0
Vote down!
-3

Zygmunt Korus

#1592545