Panika podstarzałego piłkarzyka

Obrazek użytkownika wilre
Blog

Rafał Broda  14 kwietnia 2020, 11:46

@DO WSZYSTKICH
Widzę, że temat się wyczerpuje, a "dyskusja" pokazała to, co napisałem w notce, że nie ma żadnego pola do kompromisu, a  podział ewolucyjnie zaniknie, gdy większość przejdzie na stronę tych, którym zależy na Polsce.
Wyszła w tym wszystkim jedna rzecz, która mnie szczególnie zainteresowała.

Jest to pojawiające się od dawna, ale nigdy nie wyjaśnione twierdzenie, że to Rosjanie nas dzielą. Podobno Rosjanie specjalnie zachowują się tak, aby sprzyjać teoriom spiskowym głoszącym, że był zamach i oni sami są jego sprawcami. Rzekomo Rosjanie nie bez realistycznych podstaw uznali, że znajdzie się dostatecznie liczna grupa Polaków, która nie uwierzy, że ktoś mógł taką zbrodnie zaplanować i z premedytacją zrealizować.

Ja od zawsze byłem przekonany, że to, co Rosjanie (chodzi o Putina i władze FR) po katastrofie w Smoleńsku zrobili, zademonstrowali i przekazali, to jest dokładnie ich język i należy go wprost odczytywać:
"Tak, to my zlikwidowaliśmy waszych najważniejszych ludzi. Zrobiliśmy tak, jak 70 lat wcześniej w Katyniu, aby wybić wam z głowy marzenia o wolnej Polsce. Pokazaliśmy, że możemy z wami wszystko zrobić, co będzie nam potrzebne. Jak widzicie możemy nawet się do tego przyznać, wręcz ogłosić, bo wy nam niczego nie udowodnicie. Spokojnie zniszczyliśmy główne dowody, zatarliśmy ślady, nikt z was nawet nie zaprotestował i możecie przez kolejne dziesięciolecia jęczeć o wraku, czy o czarnych skrzynkach. U was znajdziemy dostatecznie wielu sprzymierzeńców, którzy tak obrócą sprawy, że zagłuszą tych, którzy nasze przyznanie się do zamachu traktują poważnie."

Pozostaje zadać podstawowe pytanie: Dlaczego znalazło się tylu Polaków, którzy nie traktują poważnie wyznania Rosjan. Przecież wszystko byłoby o wiele bardziej proste, gdyby to uznać za prawdę. W tej sprawie nie byłoby żadnego podziału, a przyznanie się Rosjan można wykazać wieloma faktami, które miały miejsce i mogły być dokładnie obserwowane.

"Podzielono nas po Smoleńsku? Czyżby?"

_______________________________

___________________________________

PS

KOD –  Komitet Obrony Demokracji. Przybliżę sylwetki osób, które tworzą ową inicjatywę komunistów i byłych SB - ków. Polityka działania tego ugrupowania to wspieranie PO celem zmierzania w kierunku wojny domowej i donoszenia na Polskę do agend UE

SEE


fot. DOMENA

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Smoleńsk, czyli Przebudzenie Lemminga
_______________________________________________

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0


"Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć"   George Orwell
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1625980