Odezwa II RP

Obrazek użytkownika Stan Rzeczy
Kraj
II RP

POLACY!

Do wielu z Was nie dociera fakt, że rok 1989 w którym miało nastąpić obalenie komunizmu to w rzeczywistości fikcja polegająca na porozumieniu pomiędzy wówczas będącymi u władzy a przedstawicielami nacji, która nigdy nie była i nie jest Polsce przychylna. Porozumienie to polegało na wprowadzeniu fałszywej prywatyzacji i podziale interesów pomiędzy tymi grupami zgodnie z zasadą „wy nie ruszacie naszych my nie ruszamy waszych”. Grupy te zajęły się rządzeniem państwem, przekazywaniem wybranym majątku narodowego a później także karygodną jego wyprzedażą za bezcen w obce ręce cukrowni, cementowni, stoczni, fabryk samochodów. Za dochodzenie prawdy w tych tematach stracił życie Andrzej Lepper.

Dramat Polski polega na tym, że część osób z tego układu do dziś rządzi w Polsce, utrzymując społeczeństwo w złudnym przekonaniu o panującej KONSTYTUCYJNY PREZYDENT II RP JAN ZBIGNIEW POTOCKI wolności politycznej i gospodarczej dzięki wykorzystaniu mediów służących tylko im za które płacimy my wszyscy. Jest to tak zwana cenzura prewencyjna polegająca na blokowaniu dostępu do mediów osobom myślącym inaczej niż przedstawiciele nacji rządzącej. Przedstawiciele PIS,PO,PSL są w mediach prezentowani czyżby tu stosowano starą zasadę „wy nie ruszacie naszych my nie ruszamy waszych?”.

Celowa polityka rozdawnicza,na którą nie ma pokrycia służąca głównie do zdobycia głosów społeczeństwa, powoduje, że sytuacja w naszym kraju staje się coraz gorsza a ciągłe zadłużanie Polski w bankach zagranicznych prowadzić ma do przejęcia przez obcych wpływów w naszym kraju i zepchnięcia nas do rangi obywateli drugiej kategorii gdy tamci całkowicie opanują sferę gospodarczą.

Temu samemu celowi służy także zatajanie przed społeczeństwem amerykańskiej „ustawy 447", w sprawie roszczeń żydowskich, które w przypadku ich spełnienia spowodują powstanie w Polsce „szlachty żydowskiej” w stosunku do której będziemy pełnić funkcje służebne. Celem obcej nacji jest likwidacja polskich przedsiębiorstw, zmuszanie do emigracji milionów wykształconych Polaków poszukujących godziwego życia. Polityka wyludniania kraju ma na celu przygotowanie przestrzeni życiowej dla nachodźców.

Jak można ocenić rząd, który:

 • powoduje wyjazd milionów Polaków, sprowadzając w ich miejsce zupełnie obce kulturowo nacje wisłiwywołania chaosu w kraju
 • milczy nie informując społeczeństwa o ustawie 447 zmuszającej Polskę do płacenia Izraelowi odszkodowań za tzw. mienie bez spadkowe
 • sprowadza obce wojska stacjonujące na terenach największych złóż tytanu na świecie
 • kupuje za miliardy przestarzały sprzęt wojskowy
 • milczy w sprawie handlu dziećmi, które są sorzedawane za granicę
 • milczy na temat nie reprezentatywnej konstytucji z 1997 roku na której oparta jest władza ustawodawcza , wykonawcza i sądownicza - milczy na temat swoich przedstawicieli uwikłanych w aferę SKOK Wołomin
 • _ tworzy cenzurę prewencyjną nie dopuszczając opozycji do mediów
 • ukrywa swych członków pod zmienionymi nazwiskami
 • milczy na temat bilansu otwarcia państwa za okres od 1945 do 2019, który pozwoliłby na ocenę majątku narodowego zdobytego pracą Polaków i utraconego po ustaleniach okrągłego stołu przez polityków działających na szkodę Polski do dziś jeszcze obecnych w życiu publicznym

-_ określa nasz kraj ustami Prezydenta jako POLSKA POLIN - szykuje nam wprowadzenie podatku katastralnego (po wygranych wyborach)

 • wydaje licencje firmom zagranicznym, na poszukiwanie i wydobywanie bogactw naturalnych których nam nie wolno wydobywać
 • głosami swoich ministrów aktualnych i byłych oraz głosami posłów obozu rządzącego odrzuca projekt ustawy Partii Kukiz, w sprawie ochrony Polski przed bezczelnymi i bezprawnymi roszczeniami zawartymi w amerykańskiej ustawie 447.

Należy w tym momencie zadać sobie pytanie - czyich interesów chronią osoby tak głosujące, czy dbają o Polaków, którzy ich wybrali, czy może o interesy innej nacji?

oraz następne pytanie czy na takich ludzi oddać swoje głosy w nadchodzących wyborach, czy też może skreślić te nazwiska, eliminując ich na zawsze z życia politycznego.

Ocena takiego rządu i wszystkich poprzednich działających na szkodę Polski może być wyłącznie negatywna.

Alternatywą jest Partia Il Rzeczpospolita, która opiera swoje działanie na Konstytucji Kwietniowej z

1935 roku, która to w porównaniu z obecną przewidywała kary dla najwyższych urzędników państwowych, takie jak powołanie przed Trybunał Stanu a w przypadku zdrady stanu karę śmierci.

Obecna konstytucja natomiast przewiduje odpowiedzialność partyjną a więc w praktyce bezkarność.

Konstytucja z 1935 roku obowiązuje do dziś, ponieważ nigdy nie była zmieniona przez Polaków w referendum.

Może ona po wprowadzeniu kilku korekt nadal służyć dobru Polski i Polaków.

Prezes Partii II Rzeczpospolita Jan Zbigniew Potocki zachęca wszystkich Polaków, którzy rozumieją w jakiej sytuacji znalazła się obecnie Polska, aby wstępowali w szeregi tej partii próbując uratować nasz kraj. Zwraca si że do wielu małych organizacji o stworzenie jednego komitetu wyborczego pod szyldem II RP, co pomoże w przekroczeniu progów wyborczych i spowoduje wykorzystanie energii wszystkich środowisk, którym naprawdę zależy na losie Polski.

Prosimy o przekazywanie tej ulotki swoim bliskim i znajomym, aby treści w niej zaledwie dotknięte dotarły do jak największego grona osób dając możliwość oceny sytuacji i przemyśleń dotyczących sprawy najważniejszej - naszego kraju POLSKI.

Ze względu na stosowaną wobec II RP blokadę możliwości dostępu do mediów, prosimy aby Państwo odwiedzali nasz kanał TVinfo2rp. Pozdrawiamy wszystkich Polaków w kraju i za granicą.

Jan Zbigniew Potocki

https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/

TVinfo2RP  https://www.info2rp.pl/

  https://www.youtube.com/channel/UCHTmjWjAuO4l0viv4ll1g1Q

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.2 (głosów:10)

Komentarze

tylko oszust, hochsztapler i kolaborant żydowski i komunistyczny.

Ma na swoim koncie kolaborację z komuną (googlować młodzi, googlować), ma współczesną kolaborację z niejakim Pazem (googlować, googlować).

Ci, którzy Potockiego anonsują to albo idioci,albo zdrajcy.

Tertium non datur!

Za wpis - jedynka,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599626

do gromadki hochsztaplerów dorzuciłbym także dr. Czerniaka, który nagle zaczął rwać się do polityki, człowiek, który w czasie stanu wojennego wstąpił do ZOMO by odbijać Polakom nerki, a teraz nagle się "nawrócił".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1599643

O doktorze Czerniaku - myślałam, że był w Milicji - w latach 1981-1990. Czy było to ZOMO? Miał więc, tak czy inaczej, od lat młodych, wyraźne "skłonności polityczne". 

Teraz - jest "uzdrowicielem", sprytnym biznesmenem, i oczywiście - "politykiem".

Warto zobaczyć peany na jego cześć - pochodzące z internetu. Omal święty, winien być ministrem zdrowia, uczciwy, szlachetny, prawy...

To pokazuje naiwność ludzką w stosunku do tych, którzy głoszą jakieś oczekiwane "prawdy", czy sensacje.

Potocki już stracił swoją "szansę na sukces". Nie warto marnować na niego czasu. Pojawiają się teraz, przed jesiennymi wyborami, różne trolle, różni rozbijacze, różne "fałszywki". Nie pozwólmy sobą manipulować!

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599648

https://www.youtube.com/watch?v=rXYOwFI_ubg

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1599650

Odzywają się głosy krytykantów, homo sowieticus i homo katolicus, coś na kształt świdra. Stalin wielu takich do Polski przesłał i wielu wychował.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Stan Rzeczy

#1599628

skąd się wziął bloger Stan Rzeczy - to jeden z tych "polieznych" co nam, w spadku po sowietach, zostali. I nadal brużdżą.

Zgiń, przepadnij nieczysta siło,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599629

Czarownic dużo na jeszcze zostało. Ale nie ma się czemu dziwić . Inkwizycja szatańska paliła słowiańskie lekarki i zielarki. Prawdziwe czarownice będące na usługach szatana były chronione przez szatański .kościół.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Stan Rzeczy

#1599630

szczęśliwie - nauczyliśmy się rozpoznawać.

Nie ma dla nich miejsca w Polsce! Tutaj już kariery nie zrobią!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599638

Polska i kraje Trójmorza były przez 1000 lat pod okupacją katolickiego szatańskiego watykańsko-rzymsko-niemieckiego imperium zła. Po wojnie kraje te przez 50 lat znalazły się pod okupacją szatańskiego  żydo-komunistycznego imperium zła. Przez 1000 lat ogniem, mieczem, toporem i terrorem chrzczono Słowian i robiono z nich homokatolicus. Przez 50 lat podobnie  ogniem, terrorem, mordem, przemocą, zdradą i perfidią robiono z ludzi homosowieticus. Większość społeczeństwa przetrwała, jest jak trawa którą przejechał walec ale się podnosi. Ale została na społeczeństwie narośl, ta niby kasta rządząca i opiniotwórcza, takie  coś, ni pies ni wydra, coś na kształt świdra.

Paweł-Szaweł wywodził się z rodziny faryzeuszy, sam był faryzeuszem i wielkim prześladowcą chrześcijan. Ale spadł z konia, odjechał i przyjechał w swej świadomości i doznał metamorfozy. Został wielkim przyjacielem chrześcijan a nawet twórcą chrześcijaństwa rzymskiego i świętym kościoła. Wydaje się że dr H. Czerniak błądził podobnie. Trudno sądzić aby był na pierwszej linii ZOMO i pałował ludzi, ale gdzieś tam był. Teraz  doznał metamorfozy. Z tego co obecnie mówi i czyni wynika że ta metamorfoza jest bardzo głęboka, może się nawet wydawać że jest bardziej święty od świętego Pawła-Szawła.

Komunizm padł, jego odpryski i popłuczyny jeszcze zostały, miejmy nadzieję że wypłukają się ze społeczeństwa. Wiele opinii głosi, że watykańsko-szatański kościół kończy się. Niektóre opinie mówią że już w najbliższych miesiącach satanizm watykański zostanie ujawniony, a cała ta chora czapa kościelna unicestwiona. Polska i narody świata będące pod okupacją tego szatańskiego imperium odetchną.  Wtedy nastąpi odnowa i odbudowa duchowa i fizyczna ludzkości.

Ojciec Pio, święty i prorok kościoła powiedział, że ludzkość już dawno powinna zapomnieć o Starym Testamencie, żydowskiej księdze zbrodni, zła, terroru, okupacji i eksterminacji narodów.

Powiedział też inne prorocze słowa, że PiS w Polsce zrobi pewne reformy, wyżwiruje i utwardzi drogę. Ale dopiero Prezydent Potocki i II RP tą drogę wyasfaltuje. Więc może lepiej usłuchać słów Ojca Pio i pójść z duchem czasu. Może nie należy bluźnić i nie urągać  słowom Ojca Pio.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Stan Rzeczy

#1599688