Włos się jeży.

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Wywiad z tą odważną kobietą zamieszczam jako wpis mając nadzieję, że dzięki temu oglądnie go większa ilość Polaków, to powinien oglądnąć od początku do końca każdy Polak. Śledzę nieustannie wypowiedzi polityków i wszystko co dzieje się w Polsce, jednak ciągle jestem zaskakiwany i szokowany posunięciami i zaniedbaniami obecnie rządzących, którzy obiecywali nam tak wiele przed wyborami. Nie będę rozpisywał się na temat informacji przekazanych przez panią mecenas  Ewę Rzęuską, posłuchajcie sami.

https://www.youtube.com/watch?v=TyKgP07F7ME

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Rzeczywiście włos się jeży. Przedsiębiorcy w wielu branżach od dawna sygnalizują takie grandy. I co? I nic!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1585022

- jak czasem bywa z nieznanych mnie powodów jako odpowiedzialny za to został podpięty tylko PiS.
A gdzie lata demolki Polski przez żydo-bolszewików z lewandowskim i tym antypolskim sk...synem balcerowiczem na czele ? - gdzie kilkudziesięcioletni rabunek surowców i produktów przez Rosję ?

Ta Pani nawet nie przebąknęła o okupacji Polski od 1939 roku do 1945 - a następnie od 1945 do prawdziwie wolnych wyborów w 2015 roku bo od tej chwili Polskę można traktować jako wolny i niepodległy kraj i od tej chwili można uważać działanie władz za realny proces naprawczy a do zrobienie jest ogrom pracy.
Te wszystkie złodziejskie patologie do 2015 roku i przygotowania Polski do kolejnego rozbioru to konsekwencja poprzednich wydarzeń i lat i działania obcej agentury pod nazwą platforma PO-myleńców i nowoczesny-ubek.pl.

Tylko PC czyli poprzednik PiS nie miało w swoich szeregach TW-u i innego zbrodniczego, czerwonego ścierwa którymi ten komunistyczny bydlak bolek otoczył się szczelnie.
Jak "dół był kopany" przez tyle lat to PiS wszystkiego teraz przez 3 lata nie zasypie. Oni działają trochę w osamotnieniu choć sukcesy są nie zaprzeczalne co przyznają nawet krytyczni PiS-wi i Polsce ludzie a bydlaków do niszczenia Polski było wielu - za granicami kraju też.

Druga sprawa to taka ze skoro Pani Ewa jest zorientowana dobrze w sprawach amerykańskich to dlaczego nic nie wspomniała o zniewoleniu politycznym USA przez Izrael ? - 70 % Kongrsmenów to Żydzi lub sympatycy Izraela !!! - tak Żydzi ograli USA bez jednego wystrzału ! - założyli sieć (w Polsce się to na razie im nie udało) - na Amerykę i w kręgach politycznych podstawiali swoich agentów którzy poprzez manipulację medialną i wyborczą awansowali na szczeblu karier aż do najwyższych i decydujących stanowisk we władzach amerykańskich.

Chyba nie muszę tu nikomu przypominać że Ameryce technologię atomową wykradli i przekazali Rosji Żydzi którzy zostali za to skazani na krzesło elektryczne.

PS. Komuniści lubią życie na cudzy koszt i to w luksusie bo nie po to kradną pieniądze (to ich jedyny cel w ich życiu) - aby z nich nie skorzystać.

Tu ponawiam link do filmu na You Tube aby niektórzy lepiej zrozumieli przyczynę dzisiejszech zdarzeń. Tym co nie widzieli bardzo polecam zapoznanie się z tym materiałem. Data produkcji 2014 rok i niektóre tamaty już się trochę zmieniły:

https://www.youtube.com/watch?v=qBKtLcYJ2rQ

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1585023

Orban jakoś sobie szybciej radzi z problemami. Może rzecz w tym, że nie mamy dość dobrych kadr lub .... nie są dopuszczane do władzy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1585046

Żeby bardziej w oczy niektórych cięło

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1585044