"To nie elity są problemem, to naród jest problemem". Wypowiedź prezydenta Niemiec - Joachima Gaucka, i przyjęcie zgotowane mu przez mieszkańców Sebnitz .

Obrazek użytkownika RAM
Świat

"To nie elity są problemem, to naród jest problemem". Wypowiedź prezydenta Niemiec, Joachima Gaucka, i przyjęcie zgotowane mu przez mieszkańców Sebnitz .

 

“LE ELITE NON SONO UN PROBLEMA, IL POPOLO E’ UN PROBLEMA”. LE PAROLE DEL PRESIDENTE TEDESCO E L’ACCOGLIENZA CHE GLI RISERVA IL POPOLO

http://scenarieconomici.it/le-elite-non-sono-un-problema-il-popolo-e-un-problema-le-parole-del-presidente-tedesco-e-laccoglienza-che-ggli-riserva-il-popolo/

 

Fabio Lugano  14 sierpień 2016     tłum. RAM

 

Joachim Gauck – prezydent Niemiec

http://i2.wp.com/scenarieconomici.it/wp-content/uploads/2016/08/GAUK.jpg?w=980

 

Joachim Gauck, prezydent Republiki Federalnej Niemiec wypowiedział się ostatnio w niewiarygodny wprost sposób – co zresztą bardzo wiele wyjaśnia na temat pojmowania demokracji przez leaderów europejskich:

"To nie elity są problemem, to naród jest problemem!" – stwierdził Gauck, pomimo tego, że co tylko 10 miliardów euro − wpłaconych przez Niemców jako ich ubezpieczenia zdrowotne − zostało skierowanych na rzecz imigrantów.

Należałoby więc powidzieć, że problemem dla narodu jest Gauck.

Oto video, na którym można zobaczyć przyjęcie, jaki zgotowali Gauckowi mieszkańcy Sebnitz w Saksonii, podczas jego wizyty:

 

Video: German President Joachim Gauck BOOED and ATTACKED by German People in Sebnitz, Saxony

https://www.youtube.com/watch?v=Gd5TPWXgOFQ

 

Oczywiście nie napisano o tym w żadnej gazecie…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

rodziny, zwłaszcza wielodzietne czyli... tok myślenia lewactwa leci wszędzie tym samym torem. 

...Słowa Gaucka tym bardziej brzmią podle w chwili gdy Makrela "zaludnia" Niemcy towarzystwem spod ciemnej gwiazdy półksiężyca i zasmradza nim całą Europę, żądając na dodatek i nadając im niejako  przywileje, odejmując własnym obywatelom. Nowa forma "solidarności z narodem" - spychanie  go do skansenu  bo jeszcze trochę i korzenni europejczycy staną się  rzadkością w Europie.

Dziękuję za zagraniczne teksty.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1518517

To może stary dobry pomysł z obozami (na początek - obozami pracy) ?! W końcu "ktoś" musi utrzymywać imigrantów.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1518529

Tak powiedział ten palant rzeczywiście.

No i Niemiaszki wykrzyczeli durniowi co myślą o nim. Wygląda na to, że jak Mówi Księga Ksiąg, świat zmierza od złego ku gorszemu. Chaos widać wszędzie. Chyba tylko Nasza Polska się ostoi jak wspomniał przed swą śmiercią Polski zakonnik, wizjoner, który widział i zakryte fakty z przeszłośći, i w przyszłość potrafił spoglądać, O. Klimuszko. cyt. GDYBY MI DANO JESZCZE ŻYĆ 50 LAT, CHCIAŁBYM ŻYĆ TUTAJ W POLSCE.......

https://www.gloria.tv/article/XNHeHYJokHJ6MMYtPTxpEo91A

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1518533

p. Joachimie Gauck od kiedy to istnieją elity bez narodu ??? czyż to nie pan należał do narodu walczącego z komuna dederowska Niemiec ?
Mówiono mi za młodu ze ludzie starsi są mądrzejsi , pewnie nie dotyczy to polityków bo co jakiś czas polityk w leciwym wieku opowiada takie pierdoly ze można pomyśleć ze stracił rozum.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1518830