PRZEZ PERYSKOP WIDAĆ LEPIEJ! czyli jak wybierano bideta

Obrazek użytkownika poeta
Świat

Kolega podesłał mi link, a mnie się udało go spolszczyć, no i szokujące okazało się to patrzenie przez PERYSKOP na TE ostatnie wybory made in US, a właściwiej byłoby chyba nazwać je - made in Obama

:

https://www.americanmediaperiscope.net/post/coup-d-etat-revealed-with-obama-under-investigation-for-election-fraud

:

Napisane przez Susan Bradford

Patrioci rozczarowali się po tym, jak powiedziano im, że mają „zaufać planowi”, który wydawał się rozwikłać na ich oczach. Spory prawne, które toczyli ekipa prezydenta Donalda J. Trumpa i jego zwolennicy, tacy jak Sidney Powell, były w jakiś sposób wykolejane na każdym kroku, przynosząc jedną porażkę po drugiej. Zwolennicy Trumpa ratowali się, a Tucker Carlson z Fox News Channel domagał się dowodu oszustwa wyborczego, podczas gdy w jakiś sposób

najwyraźniej zrezygnował z przyszłej administracji Bidena. Wydawało się, że nawet Trumpowie stracili serce, a pierwsza córka Ivanka i jej mąż Jared Kushner sygnalizowali, że idą dalej, kupując dom wart wiele milionów dolarów na ekskluzywnej wyspie Indian Creek w Miami.

Dla większości było jasne, że Trump zwyciężył w wyborach, ale coś poszło nie tak i że Biden ma zostać zainaugurowany. Kiedy wszystko wydawało się stracone, wystąpił włoski demaskator z dowodami, że Barack Obama został przyłapany na wysyłaniu pieniędzy przeznaczonych dla Iranu do Włoch przez Zjednoczone Emiraty Arabskie w celu ingerowania w wybory.

Tym razem złożono oświadczenia i dowody.

Z pomocą Tiffany Trump i jej matki, Marli Maples, żony prezydenta; Maria Strollo Zack weszła w Wigilię do posiadłości Trumpa Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie z prezentem, który zmieni wszystko.

„Muszę rozmawiać z prezydentem” - powiedział Zack, który był uzbrojony w „oświadczenia ludzi, którzy to zrobili, ich zeznania i pomoc”.

Przewodniczący Narodów w Akcji (NIA) miał dowody potrzebne Trumpowi, aby zakwestionować wybór od demaskatora, który popełnił przestępstwo.

Pod koniec administracji Obamy Deep State panikował.

Trump był wówczas przypuszczalnym republikańskim kandydatem na prezydenta, który zmierzył się ze swoją pretendentką Hillary Clinton. Administracja Trumpa była gotowa obalić przysłowiowy globalistyczny wózek jabłkowy.

W październiku 2016 r. Włoski premier Matteo Renzi spotkał się z Obamą na ostatniej państwowej kolacji, aby omówić referendum w sprawie propozycji Renziego w sprawie zmiany włoskiej konstytucji w celu osłabienia włoskiego Senatu. W przeciwnym razie zagroził panowaniem. Premier Wielkiej Brytanii David Cameron spotkał się podobnie z Obamą przed referendum w UE w czerwcu tego roku, aby omówić Brexit (brytyjskie referendum w sprawie `` wyjścia '' z Unii Europejskiej), gdy doszło do wrzawy Brytyjczyków przeciwko europejskiej ponadnarodowej ingerencji w sprawy narodowe

gorączkowy dźwięk.

W Ameryce ludzie pójdą do sondaży w listopadzie, aby zagłosować na Trumpa.

Podczas tej państwowej kolacji Obama i Renzi opracowali plan, więc ocalcie swoje polityczne kryjówki i utrzymajcie globalizm na dobrej drodze - Obama chce frustrować Trumpa na każdym kroku.

Obama odłożył w tym roku 1,7 miliarda dolarów w Iranie, aby pomóc temu odizolowanemu krajowi odzyskać straty poniesione w wyniku międzynarodowych sankcji i zyskać wpływ na uwolnienie czterech amerykańskich więźniów.

Z tych pieniędzy Obama najwyraźniej zorganizował przekazanie 400 milionów dolarów, czyli 14 palet gotówki, w różnych kwotach w celu rozwiązania prezydencji Trumpa.

„Mamy dowód… dokładnych ścieżek podróży”, które podjęto, aby pieniądze dotarły do ​​celu - powiedziała.

Część tego funduszu została najwyraźniej wykorzystana do zmiany wyborów do Bidena w 2020 roku.

Powiedziała, że ​​głosy zostały przekazane przez satelitę wojskowego.

Plan został wykonany przez Stefano Serfaini, od 20 lat oficera służby zagranicznej i Claudio Graziano, oficera armii włoskiej; Przewodniczący Komitetu Wojskowego Unii Europejskiej i członek zarządu SpA, włoskiej międzynarodowej korporacji specjalizującej się w lotnictwie, obronie i bezpieczeństwie. Z siedzibą w Rzymie, SpA jest częściowo własnością rządu włoskiego za pośrednictwem Ministerstwa Gospodarki i Finansów, największego udziałowca firmy.

Włoski wywiad „dostarczył nam przechwycenia, rozmowy telefoniczne i szokujące zdjęcia agentów CIA zaangażowanych w organizowanie tego” - powiedziała.

Gdy ich przykrywka została zdemaskowana, agenci CIA i urzędnicy rządowi we Włoszech zaczęli panikować.

Natychmiast zastąpili szefów programu gotowości do cyberprzestrzeni. Powiedziała: „Osoba, która przesłała dane… została aresztowana i przechowana” - powiedziała.

Po złapaniu spiskowcy wydali przykrywkę, w której przyznali się do włamania, ale w celu zbadania samolotów i ich schematów.

„Przegrali, (ale) po prostu jeszcze o tym nie wiedzą” - powiedziała. „Przygotowujemy dokumentację z przechwyceniami i zdjęciami oraz dokumentacją, jak to wszystko się wydarzyło (My) mamy szczegółowe nakłady na to, jak doszło do finansowania. To nie podlega dyskusji. (The

dowody) są solidne ”.

Powiedziała, że ​​włoski sędzia już wszczął dochodzenie, którego głównym celem jest Obama.

Starsi eksperci IT już zeznawali we włoskim sądzie federalnym, powiedziała, że ​​zbiegło się z ujawnieniem tej historii zawieszenie konta prezydenta Donalda Trumpa na Twitterze - oraz zawieszenie i wyczyszczenie wielu innych kont patriotów w mediach społecznościowych, być może po to, by zapobiec ujawnieniu tych informacji. wydostanie się, przynajmniej przed inauguracją.

NIA, rządowa organizacja ds. Przejrzystości z siedzibą w Sarasocie na Florydzie, nawiązała współpracę z Institute of Good Governance (IGG) w celu zbadania nieprawidłowości wyborczych.

W trakcie Zack uzyskał dowód na „bezbłędny spisek mający na celu zniszczenie Ameryki (który) został wykonany przy użyciu niezwykłych zasobów i globalnego zaangażowania”.

Wybierani urzędnicy „mają teraz dowód, że wybory rzeczywiście zostały skradzione”, twierdzi strona internetowa NAI.

Wzywa się państwa do natychmiastowego odwołania listy wyborców lub do pozwów sądowych

Federalne agencje rządowe zostały poinstruowane, aby zablokować wszelką wewnętrzną komunikację, sprzęt i dokumentację ambasady Rzymu.

„Nie popełnijcie błędu, jest to zamach stanu, który zatrzymamy w imię sprawiedliwości i wolnych i uczciwych wyborów” - powiedział Zack. „Państwa muszą ścigać wszelkie nielegalne działania związane z głosowaniem i zapewnić natychmiastowe środki prawne. Może być tylko zero .. tolerancja na zakłócenia karnego w wyborach amerykańskich Ten międzynarodowy spisek muszą być spełnione przy szybkiej akcji przez Prezesa i być w pełni obsługiwany przez urzędników wybieranych w celu ochrony integralności głosowania i dobrobytu naszego wielkiego narodu słuchać dźwięku PONIŻEJ https: // vocaroo.com/1e976QE4oDoy

(c) Susan Bradford 2020

&

ich dwóch, czyli obrazki PRAWDĘ mówią

:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114944,21238997,przyjazn-taka-jak-obamy-i-bidena-zdarza-sie-w-polityce-niezwykle.html

Dzięki Kapitanie za TO, że Podzieliłeś się ze mną TYM widzeniem przez peryskop TEGO przekrętu.....

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:3)