Program powitania Dublera Budki w wolnym m. Gdańsk

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

W dniu jutrzejszym Dubler Borysa Budki powróci z emigracji do wolnego m. Gdańsk. Dubler B.Budki przybędzie na dworzec w Gdańsku specjalnym pociągiem z Berlina. Dublera Budki powita na peronie gdańska Dulczessa w gronie postępowych działaczek LGBT z wymalowanymi na czołach symbolami Hitlerjugend (czerwone błyskawice) oraz przedstawiciele małej Sycylii w towarzystwie kierownictwa Europejskiego Centrum Solidarności.

Dubler Borysa Budki zostanie przewieziony rydwanem na Plac Zebrań Ludowych gdzie wygłosi przemówienie do Narodu. Plac ozdobiony będzie sztandarami wolnego m. Gdańsk, Cipkomaryjkami oraz bannerami:

NIECH ŻYJE WIECZNA PRZYJAŹŃ DONALDA Z ANGELĄ MERKEL! TUSK NIEZAWODNYM GWARANTEM ZRÓWNANIA POLSKIEGO CHŁOPA Z ZIEMIĄ! RĘCE PRECZ OD LOLA PINDOLA!

Fundatorem spotkania Dublera Borysa Budki z Narodem będzie Fundacja Adenauera.

W trakcie przemówienia, Dubler Borysa Budki ujawni, że jako doradca ś.p. Lecha Kaczyńskiego – odradzał mu wylot do Smoleńska w związku z przygotowanym zamachem. Właśnie dlatego Dubler Borysa Budki poleciał osobno do Katynia. Dubler Borysa Budki zapowie wpisanie do Konstytucji wiodącej roli RFN w budowie postępowego społeczeństwa europejskiego oraz odebranie 500+ oraz trzynastych i czternastych emerytur tym wszystkim, którzy nie zapiszą się do Platformy Obywatelskiej.

Dubler Borysa Budki zapowie wprowadzenie sądów kapturowych, których zadaniem będzie osądzenie wszystkich, którzy sprzeciwiają się postępowi – z karą śmierci włącznie lub jej zamianą na karę łagru.

Dubler Borysa Budki zapowie także likwidację TVP, Polskiego Radia, IPN, CBA, PKP, PKN Orlen, PGNiG, TK, Izby Dyscyplinarnej, Poczty Polskiej, PŻM, PLL LOT oraz sprywatyzuje polskie lasy w celu wypłacenia Żydom odszkodowań za II wojnę światową.

Ponadto na terenie obecnej Polski zostanie wprowadzona strefa obowiązkowej aborcji oraz LGBT. I co najważniejsze:

Po wyborze Führera polskiej opozycji na Gubernatora Polski – każdy obywatel otrzyma po pół świni, a komu będzie za mało – otrzyma jeszcze po ryju!

Z OSTATNIEJ CHWILI !

W Komitecie Powitalnym Dublera Borysa Budki pojawi się także Dubler Kidawy-Błońskiej!

Brak głosów