Mission Impossible - serial z Jandą…

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak ujawnił, że planuje serial specjalnie „pod Jandę”. Z przecieków ujawnionych z otoczenia rektora Gacionga wynika, że serial „pod Jandę” będzie polską wersją amerykańskiego serialu szpiegowskiego pt. „Mission Impossible”, zaś autorami scenariusza będzie grupa zawodowych scenarzystów, współpracujących z TVN. To oni od lat są autorami faktów, emitowanych następnie w „Faktach” TVN…

Wracając do przecieków z otoczenia Gacionga można z grubsza naszkicować akcję „Janda-Mission Impossible”, opartą jednak na faktach autentycznych…

Akcja serialu rozpocznie się w Chinach, gdzie w wynajętym przez właścicieli amerykańskich portali społecznościowych laboratorium opracowywany jest wirus, który zaatakować ma cały świat. Równocześnie z wirusem, opracowywana jest szczepionka, zawierająca czipy. Po zaszczepieniu przeciwko wirusowi, czip ma tak zmienić kod genetyczny zaszczepionego, by można było nim sterować za pomocą portali społecznościowych. W ten sposób – władcami całego świata staną się dwaj Amerykanie: nie tylko śledząc każdego zaszczepionego przeciwko wirusowi, ale także kierując jego poczynaniami…

Na ślad czipa wpada skromny pracownik stacji telewizyjnej TVN podczas bankietu zorganizowanego przez tę stację ku czci bohatera narodowego, a zarazem laureata Nagrody Nobla. Pracownik TVN jest nie tylko skromny, ale nie rzucający się w oczy ze względu na swój wzrost. Pozwala mu to podsłuchać rozmowę z jedną z posłanek, która wróciła z oficjalnej wizyty w Chinach. Z rozmowy posłanki pracownik TVN dowiaduje się, że odwiedziła ona amerykańskie laboratorium w Chinach, gdzie została zaszczepiona przeciwko groźnemu wirusowi. Jednak reakcje posłanki wskazują, że zaczyna ona mówić po cichym sygnale dochodzącym spod sukienki posłanki…

- Przypomina mi to dźwięk czipa – zastanawia się nie rzucający się w oczy pracownik TVN - a jak się później okazuje: dyrektor programowy TVN Miszczak!

I to właśnie Miszczak wraz z założycielem stacji TVN Walterem oraz byłym agentem SB Kurnikiem postanawiają pokrzyżować plany panowania nad światem przez amerykańskich właścicieli portali społecznościowych! Spotykają się w tej sprawie w gabinecie rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Gacionga – do którego trafić mają pierwsze szczepionki opracowane w Chinach. Na spotkaniu obecny jest także członek Biura Politycznego KC PZPR tow. Leszek Miller...

Cel zespołu jest oczywisty: trzeba zaszczepić grupę śmiałków, żeby odseparować czipy od zawartości szczepionki! Ale jak wytypować grupę najbardziej zaufanych śmiałków? Miszczak dzwoni więc do zaufanej Krystyny Jandy, która zapytana o pomoc natychmiast zgadza się na tajną współpracę w ramach akcji „Mission Impossible”! Dlatego to Krystyna Janda własnie grać będzie tytułową rolę we wszystkich odcinkach serialu dyrektora Miszczaka!

Bo przecież zanim dochodzi do wyselekcjonowania zaufanej grupy śmiałków a w istocie – Obrońców Ojczyzny - na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym trwały wytężone prace nad wynalezieniem separatora czipów. Pracami kierował, słynący z odwagi cywilnej rektor Gaciong. W tym celu – pod pozorem badań okresowych – przebadana zostaje posłanka, spod której sukienki dyrektor Miszczak usłyszał odgłos czipa. Po badaniu tomografem okazuje się jednak, że zaimplantowany czip wykonano z tytanu, który nie reaguje na magnes!

Jak jednak - mimo nagonki zespół WUM pod kierownictwem rektora Gacionga rozwiązał problem odseparowania czipów ze szczepionki, dowiedzą się państwo z kolejnych odcinków serialu „Janda – Mission Impossible”. Z serialu opartego ( w przeciwieństwie do „Faktów” TVN) na autentycznych wydarzeniach, telewidzowie TVN dowiedzą się także dlaczego rektor Gaciong nie zamierza podać się do dymisji,trwając pod ostrzałem na stanowisku rektora. A także co się stało z ponad dwustoma czipami, które udało się odseparować od starannie wyselekcjonowanej grupy śmiałków…

Wojna o panowanie nad światem trwa nadal, stąd też serial Miszczaka „pod Jandę”, czyli "Janda-Mission Impossible" jest strzałem TVN w przysłowiową dziesiątkę!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)