Wyrok Trybunału Konstytucyjnego

Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

 

Wojciech Podjacki w swoim najnowszym komentarzu politycznym odnosi się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 1.8 (3 głosy)

Komentarze

- dlaczego Polska chce ich żydowskich rodaków odsunąć od skrajnie niesprawiedliwego orzecznictwa w polskich Sądach oraz dlaczego chcemy im odebrać nielegalnie przejęte ogromne tereny i nieruchomości (patrz.np. sędzia Waldemar Żurek).

Najtragiczniejsza sytuacja jest w Krakowie i w powiecie wołomińskim gdzie za sowitą opłatą za milczenie polskich szmalcowników żydzi przejęli praktycznie całą władzę w powiecie. Tu polskie szmalcowniki z PiS-u brały udział w największym w historii polski rabunku pieniędzy w aferze SKOK Wołomin.Tu niemalże wszystkie firmy należą do byłych TW-u lub SB-ków.

Tu link do tematu o trosce amerykańskich żydów w sprawie obawy utraty wpływów w Polsce. PiS-owskie stare dziady muszą się żwawiej ruszać bo tracimy powoli Polskę. 

https://tvrepublika.pl/Erozja-norm-demokratycznych-Kongres-USA-zbada-sytuacje-w-Polsce,129675.html

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634313

Jednym z organizatorów tej antypolskiej inicjatywy w powiecie wołomińskim jest były vice Starosta w Wołominie nijaki Adam Łossan.

To on sobie tylko znanymi argumentami przeciągnął na swoją i Platformy Obywatelskiej stronę działacza prawicowego Starostę Rakowskiego i PiS utracił wtedy władzę w Starostwie gdzie mieli dostęp do wszystkich danych o gruntach w powiecie i tym się głównie zajmował (dystrybucją gruntów) - a akceptował mu to następny dziwny człowiek z PiS-u Wojewoda mazowiecki nijaki Konstanty (z Konstantynopola ?) Radziwił.
Jego adoptowany syn Jarosław Łossan - wespół z żydo-bolszewicką agentką Joanną Cuper prowadzi/ł na fb. wywrotowy portal o nazwie "Rebelia Mazowia" który m.in. organizuje te prowokacje przy pomnikach.

Rodzina tego człowieka w wojnę miała ochronę niemieckiej Policji Gestapo a po wojnie ochronę NKWD.
Jest jednym z niewielu ludzi w Polsce któremu po wojnie nie odebrano ziemi. Musieli się czymś bardzo zasłużyć sowieckiemu okupantowi. Mieszka w podwarszawskiej Zielonce przy ul.Lipowej

PS - nie mogę powiedzieć w jaki sposób pozyskujemy informację aby nie dać im możliwości ochrony prywatności ale mamy nawet zdjęcie jego drugiej żony (pierwsza zmarła w 90-tych latach) - której nawet nikt w powiecie na oczy nie widział :)
Mogę wstawić na forum.

Przejmujemy pracę polskich służb specjalnych - tych zbolałych ciot.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1634318