WAŻNY e-mail dziś dostałam

Obrazek użytkownika izaluka
Idee

Szanowna Pani,

Czy powinniśmy pomagać osobom, którym grozi śmierć wyłącznie za to, że wierzą w Chrystusa?

Jestem pewien, że odpowiedź na to pytanie wydaje się Pani oczywista.

Ale nie wszyscy chcą bronić prześladowanych chrześcijan. Wiemy na przykład, że mimo wyroku sądu uniewinniającego Asię Bibi – pakistańską chrześcijankę – wciąż grozi jej śmierć z rąk islamistów, pragnących dokonać samosądu na kobiecie oraz członkach jej rodziny.

Wyłącznie za to, że podczas rozmowy z koleżankami wyznała, iż Chrystus umarł za nas na krzyżu, a Mahomet nie!!!


Pani i ja możemy wspólnie pomóc tej dzielnej kobiecie. Wystarczy, że kliknie Pani w zamieszczony poniżej link kierujący do serwisu popierajmy.pl i podpisze się Pani pod apelem o przyznanie azylu Asi Bibi przez nasz kraj – Polskę!

]]>DOŁĄCZ DO AKCJI „AZYL DLA ASI BIBI”!]]>

Zależy mi, aby mój email nie został przez Panią zbagatelizowany. Dlatego wyjaśnię dlaczego Pani podpis jest tak bardzo ważny.

W zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu wyroku uniewinniającego Asię Bibi, przed budynkiem Sądu Najwyższego Pakistanu w Lahaur zjawiły się tysiące muzułmanów, domagających się śmierci chrześcijanki. Krzyczeli, że jeśli kary śmierci nie wykona państwo, oni sami wezmą sprawy we własne ręce!

Pragnę przypomnieć, że Asia Bibi jest pierwszą osobą w historii Pakistanu, skazaną na śmierć za swoje poglądy religijne – miała zostać powieszona. Dopiero po licznych interwencjach międzynarodowych – w tym i akcji na naszym portalu protestuj.pl – tamtejszy sąd zmienił zdanie.

Asia Bibi, matka pięciorga dzieci, została uwięziona za wypowiedzenie do swoich koleżanek dwóch zdań: „Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i za grzech świata. Nie zrobił tego dla was Mahomet”. Dlaczego to powiedziała? Ponieważ koleżanki natarczywie przekonywały ją do przyjęcia islamu.

Dziś, w kilka dni po wyroku uniewinniającym, Asia Bibi wciąż przebywa w więzieniu, ponieważ gdyby je opuściła islamscy fanatycy z pewnością by ją zamordowali!


Postanowiliśmy więc jak najprędzej poprosić polskie władze o interwencje w tej sprawie. Prosimy szefa MSZ o przyznanie Asi Bibi oraz jej rodzinie azylu w Polsce. Apelujemy też by polscy dyplomaci pracujący w ambasadzie w Islamabadzie zwrócili się do tej dzielnej kobiety z ofertą zorganizowania pomocy prawnej i logistycznej. Musimy jak najszybciej zebrać jak najwięcej listów! Liczy się każda godzina i każdy podpis!

Uratujmy Asię Bibi przed śmiercią z rąk islamskich fanatyków!

Ufam, że wraz ze mną pomoże Pani ocalić Asię Bibi! Złożenie podpisu zajmie mniej niż minutę!

Nie ma czasu do stracenia!

Z pozdrowieniami,

Arkadiusz Stelmach
Wiceprezes Instytutu
Ks. Piotra Skargi

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

Oczywiście podpisałem

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1574754

również pozdrawiam.

Godz. 17:30 - 8337 podpisów.

Vote up!
2
Vote down!
0

izaluka

#1574755

...

Przyjacielu!

Podpisany przez Ciebie list ma ogromne znaczenie...

... bowiem im więcej listów wyślemy do polskiego Ministra Spraw Zagranicznych, tym większą wywrzemy na niego presję i tym skuteczniej skłonimy go do podjęcia odpowiednich kroków, mających na celu zapewnienie bezpiecznego miejsca do życia dla Asi Bibi i jej rodziny!

Za poruszające wyznanie wiary w Chrystusa Asi Bibi grozi okrutna śmierć. Twój podpis to naprawdę wiele. Cóż bowiem więcej możemy zrobić my, Polacy, żyjący prawie sześć tysięcy kilometrów od Pakistanu? Mam wielką nadzieję, że więcej w tej sprawie uczynić może nasze państwo – a to na jego przedstawicieli wywieramy wpływ dzięki takim platformom jak popierajmy.pl.

Dlatego proszę jeszcze o jeden mały gest – proszę zaprosić do naszej akcji swoich znajomych!

https://popierajmy.pl/dzieki/?i=NTg%3D&io=Mjg5NjA=

Vote up!
3
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1574763

22:10 - 10068

Czekamy na reakcję Rządu.

Vote up!
2
Vote down!
0

izaluka

#1574769

Cieszy mnie patronat Instytutu bo to gwarantuje , gdyby do azylu doszło właściwie zadbanie o bezpieczne miejsce. Zważywszy na odległość i ,że jest wrogiem raczej muzułmańskiej dziczy niż ludzi zdeterminowanych by ją wszędzie dopaść to się da zrobić nie licząc tylko na nasze ociężałe, niesprawne , bez wyobraźni państwo. W sumie przykre,że człowieka i taka myśl nachodzi.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1574774

.....

Vote up!
1
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1574818

:)

Vote up!
0
Vote down!
0

izaluka

#1574837

godz. 21:52 - 17 070 podpisów

Vote up!
0
Vote down!
0

izaluka

#1574838