MOŻE BYĆ GORĄCO

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

x

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

  Walka o krzesła, czyli program bunga-unga. To ma być program wyborczy zboków i komunistów. Mamy tragiczną farsę wyśmiania Polskiego społeczeństwa...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1597331

- w godzinę śmierci nie wołają na pomoc pierwszwego sekretarza partii bieruta, gomółki czy tfuuu stalina tylko proszą o Świętą Spowiedź i ostatnie namaszczenie (przyp.kiszczak, jaruzelski i inni ) a potem chcą po śmierci leżeć na cmentarzach katolickich.

Nie możecie wy przeklęte komunistyczne, ludobójcze świnie swoich trupów kłać w przydrożnych rowach (przecież wam jest wszystko jedno !) - aby każdy pies szczał wam na ten zbrodniczy pysk ?

Czas zacząć robić "wykopki" i usunąć te komunistyczne, zbrodnicze trupy z Powązek Warszawskich bo ci mordercy nie mogą leżeć koło naszych patriotów.

Kiedy Polska odbierze polskie obywatelstwo tym mordercom i czarcim bękartom ? - oni nigdy nie chcieli i nie chcą aby Polska była wolna i niepodległa.

PS - chciał bym bardzo serdecznie podziękować "kibolom" za przywitanie zboczeńców w Białymstoku.
Widzę że być może i moje apele odniosły skutek i patriotyzm nabiera siły.

Apel do młodzieży - ćwiczcie na siłowni, ćwiczcie boks, kick-boxing i karate bo homo-terroryści i zboczone cioty są wyjątkowo agresywni i niebezpieczni dla dzieci i zwykłych ludzi (patrz.rafalala). Słyszałem że Pan Putin ma zamiar strzelać do zboczonych q..ew z CKM-ów.

Sam w swojej okolicy dołączam do grona "kiboli" bo walka z tymi zboczonymi obcymi q...wami co profanują nasze polskie świętości to mój najwyższy obowiązek.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1597334

  Witam! Na co Lesiu Miller przywiózł kiedyś pieniądze z Moskwy? Na utrwalenie partii komuny. Obawiam się, że między innymi dalej trwa sponsoring. Czyli, sianie sztucznego chaosu w kraju i dalszego usadowienia komunistów w Polskim parlamencie. To dalszy ciąg gry, po wprowadzeniu betonu komuny do PE.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1597341

Goraco już było, gra wstępna miłosna jak powiedział stary komuch który powstał z krypty już sie odbyła, teraz będą " Fiki miki ", kto kogo będzie "dmuchał "i zostanie wydmuchany z tej trojki , jak wiemy trójkąty maja ostre katy i zawsze kogoś mogą ukłuć , mam nadzieje ze ta trojka długo nie pośpiewa razem.
Ta cala zabawa w koalicje jest żenująca i odbiera powagę partii politycznych , ci ludzie nie prezentują nic , kompletnie nic , są jak wykastrowani , bez glosu , idei , honoru godności a państwo Polskie i obywateli maja w doopie , martwią sie tylko tym jak dostać sie do koryta .

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1597337