ARMAND BOHOMAZ RYFIŃSKI - ASYSTENT LUCYFERA

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Kraj

Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej jest bohomazem - powiedział w Sejmie Armand Ryfiński z Ruchu Palikota, ciekaw jestem czy zgłoszono sprawę do prokuratury i będzie prowadzone dochodzenie dotyczące obrazy uczuć religijnych

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 to szkodliwe PALIGŁUPY!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#314954

ooone:

Po szwedzkim zaborze wygnano z Polski dysydentow religijnych. Kiedy nareszcie Polska odzyska wladze we wlasnym kraju, postkomuchy, szechtery i palikoty pojda na banicje. Inaczej nie moze byc.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ooone

#315007

Na szatana prokuratura nie pomoże tylko woda święcona, ale takiej ilości by starczyło dla wszystkich z"rucha" nie mamy. A wykształcenie tych osobników iście kocie jeżeli dzieło o unikalnej wartości nazywają bohomazem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#315012

podaliby się palikoty, nie wszystkie religie są niesłuszne. Są takie wobec których należy zawsze ugiąć ateistyczne kolano:)))

"W hallu głównym Sejmu odbyła się w poniedziałek 10 grudnia uroczystość zapalenia pierwszej z ośmiu chanukowych świec. Dokonali tego wspólnie rabin Shalom Dov Ber Stambler z Chabad Lubawicz i wicemarszałek Grabarczyk.

Poza Cezarym Grabarczykiem w uroczystości wzięli udział także wicemarszałkowie Sejmu Jerzy Wenderlich i Wanda Nowicka, wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, przedstawiciele Chabad Lubawicz, korpusu dyplomatycznego i wielu posłów."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#315021