Żądamy Pogrzebu Danuty Siedzikówny "Inki"

Obrazek użytkownika DarekM
Kraj

 

W związku z doniesieniami medialnymi o odnalezieniu zwłok Danuty Siedzikówny "Inki" - obowiązkiem nas, Polaków jest wymóc na polskich władzach aby jej pogrzeb był godny! Aby pogrzeb tej zwykłej dziewczyny był państwowy, uroczysty, z najwyższymi honorami. "Inka" dla wielu młodych osób stała się autorytetem do naśladowania. Osobą dla której wartości takie jak Bóg Honor i Ojczyzna nie były pustymi słowami a czymś za co mogła poświęcić swoje młode życie. "Inka" zginęła za wolną Polskę i zasługuje na pamięć Polaków - dlatego nakłaniam WSZYSTKICH do poświęcenia jednego dnia swojego życia na dotarcie na Jej pogrzeb - pokażmy Jej, że PAMIĘTAMY i oddajmy jest CZEŚĆ. 
 
Jest to post, który dodałem we wrześniu - dzisiaj już wiemy, Inka została OFICJALNIE ODNALEZIONA - zatem pojawia się już tylko pytanie - kiedy/gdzie ludzie z całej Polski będą mogli jechać na Jej pogrzeb.
 
Wydarzenie na Facebooku gdzie skupiamy osoby, pragnące uczestniczyć w Pogrzebie "Inki":
 
Zebrałem wszystkie znane mi piosenki, wiersze i filmy a także podstawowe informacje o "Ince", zapraszam:
 
Zapraszam na stronę na facebooku:
 
 
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

Ja o Tobie i Zolnierzach Wykletych nie zapomne a Twoje zdjecie bedzie na scianie przy Tych ktorych kochalem i kocham najbardziej. Tobie Honor i Chwala !!! Nie mam czapki z Orzelkiem wiec tylko pochylam ma glowe w zadumaniu.

Vote up!
11
Vote down!
0

casey

#1468564

Bog zapomni o nas

Vote up!
9
Vote down!
0
#1468567

Nigdy nie zapomnimy Polskich Bochaterach! Ta mloda dziewczyna zlozyla najwyzsza ofiare,ofiare zycia! Chwala tej Polskiej mlodej Damie ! Bardzo mnie boli ,ze nasz kosciol stoi z boku!  Jan Pawel chyba grozi palcem! Spoleczenstwo Polskie stoi pod murem! Juz dosyc biedy i placzacych Polskich matek! Te mafie ,jak nie pokonamy wyborami,to usuniemy Rumunia! To dzieje sie w 21 wieku! Mysle ze Bog jest z nami ! Pozdrawiam Pana!

Vote up!
6
Vote down!
-1

ronin

#1468599

Jak mało kto ta zakatowana przez komunistów młoda dziwczyna zasługuje na uroczysty pogrzeb. Ale przeciez nie mozna tego oczekiwać po Komorowskim, Kopacz czy Borusewiczu...PO to w prostej linii kontynuatorka PZPR....

Vote up!
11
Vote down!
-1

Yagon 12

#1468574

Nie spodziewaj się Darku jednak na tej uroczystości najwyższych władz państwowych. Chociaż może to i dobrze? Niech przyjdą tylko Ci, którym na tym zależy, a nie traktują to jako uciążliwy obowiązek, kiepsko na dodatek wynagradzany.

pozdr...

/benjamin

Vote up!
8
Vote down!
0
#1468582

Już wkrótce to się zmieni! 

A wtedy chamski strażnik żyrandola z ramienia WSI - znany także z kretyńskich żartów na poziomie stalinowskich małp - odejdzie w niepamięć.

Nadzieja, że nowe polskie w władze godnie uczczą pamięć tej bohaterskiej dziewczyny zamordowanej przez komunistyczno-sowieckich zbrodniarzy, którym komunistyczno-sowiecka agentura z michnikowszczyzną na czele zapewniłą dobrobyt i bezkarność w PRL-bis.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1468587

Uważam, że Jej pogrzeb będzie zbiorowym wydarzeniem patriotycznym, na które chciałoby przyjechać wiele osób z całego kraju. Najwyższe władze państowe powinny w tym uczestniczyć jako wyraz honoru dla zamordowanej. Nie moja wina, że Polacy wybrali takie władze jakie obecnie sprawują rządy... 

Vote up!
6
Vote down!
-1

Zapraszam: http://prawicowyinternet.pl

#1468614

Obecne władze, to NIE HONOR, a PROFANACJA SZCZĄTKÓW BOHATERKI !!!!!

MŁODEJ, WIELKIEJ POLKI !!!!!!

DOŚĆ !!!!!!

Vote up!
4
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468679

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika bursztyn nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak nisko trzeba upaść, żeby nawet tak poważną treść potępiać.

Pseudo "patrioto/tko"!

Pał(K)owniku/co!

To właśnie tacy, jak ty  osobnicy wystawiają negatywne świadectwo temu portalowi i wyraźnie prowadzą go do rozwałki.

 

Vote up!
1
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468791

 
 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1468601

uczestniczyly w pogrzebie Inki.
Wont z ta POstzydokomusza cholota!!!
Toc to zdrajca Komoruski w dniu swieta Zolnierzy Niezlomnych mowil o potzrebie uczczenia zabitych UBeklach wlasnie przez naszych patryjotow co bronili Polski przez kacapskim okupante.
Czy autor sobie wyobraza jak by sie zachowali Polacy na tym pogrzebia jak by ta swolocz postPRLowska
z Komorem na czele, ktorego tesciwie byli po stronie plutonu egzekucyjnego i ktory bolszewickim morderca do tej pory lize stopy?!!

O jakim panstwowym pogrzebie autor mowi i jakiego panstwa, gdyz panstwa polskiego nie ma,sa tylko Polacy.
I to jak widac w mniejszosci bo daja soba pomiatac,okradac i eksterminowac na kazdym kroku.

Pogrzeb ma byc NARODOWY bez zadnej kompani honorowej,tej samej ktora strzela salwy,oddajc czesc nad grobami chowanych mordercow Zolnierzy Niezlomnych.

Mamy wystarczajaco duzo organizacji, ktore bez zaplaty i przymusu ubiora historyczne mundury zeby uczcic Inke.
Mamy tyle patryjotycznych orkiestr, ktore by zagraly marsza zalobnego w orszaku pogrzebnym.

Pogrzeb maja zrobic Polacy, dla ktorych Bog Honor Ojczyzna wciaz sa niewytartymi sloganami i ma to byc jak najbardziej patryjotyczne pozegnanie i uhonorowanie.

Trzeba znalezc lub powowlac organizacje, ktora by sie tym zajela zeby wyprzedzic rzad, bo ten rzad by najchetniej Inke pod plotem gdzies zakopal.

Wybor miejsca pochowku jest tez nie latwy bo nawet dla mnie Wawel jest skromnym miejscem dla Inki.
Osobiscie wyobrazam sobie cos w rodzaju wielkiego kopca, gdzies blisko miejsca gdzie Inka walczyla i moglyby sie zbierac tlumy w rocznice czy w dzien Zolnierzy Niezlomnych.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1468674

1 marca na uroczystości w pałacu była obecna pani, która jest Siostrzenicą "INKI".

Zbyt wiele przeszkód, niewytłumaczalnych i świadomych utrudnień, na jakie napotykał p. prof. Szwagrzyk i wszyscy ci, którzy z Nim pracują aby odnależć każdą najdrobniejszą kosteczkę naszych Bohaterów - powinno być upoważnieniem , aby to Fundacja "ŁĄCZKA" i "NIEZŁOMNI" jako Jej Przyjaciele z pola walki o niepodległość decydowali o tym, kto dostąpi zaszczytu organizacji i udziału w tym jakże  ważnym dla Polaków pogrzebie.

 

Jeśli to miałby być pogrzeb państwowy, to nie z obecnymi władzami.

Tyle trudu w poszukiwaniach, tyle naszego oczekiwania w napięciu i teraz POZWOLIĆ NA PROFANACJĘ JEJ SZCZĄTKÓW?

Niech to będzie POLSKI POGRZEB.

ZORGANIZOWANY Z POTRZEBY SERCA, A NIE SŁUŻBOWO.

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1468665