Pułkownik UB chowany na Wojskowych Powązkach

Obrazek użytkownika DarekM
Kraj
Polska: Pułkownik Władysław Wojtasik, który swoją karierę w organach bezpieczeństwa rozpoczynał w krwawych latach stalinizmu, spocznie w czwartek na Wojskowych Powązkach dla najbardziej zasłużonych Polaków… Warto dodać, że ten ‚zasłużony obywatel’ swoją UBecką karierę realizował w departamencie odpowiadającym za walkę z podziemiem niepodległościowym.
 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:8)

Komentarze

na nowe miejsce czy tych zdrajcow pochowanych na Powazakch tak zeby nie lezeli obok siebie kaci i ofiary.Ale jedno jest pewne ze to co sie dzieje do dzis to jest kontynuacja porzadku
Jaltansko/PRLowsko/okraglostolowego.

PS.Nasza - za czasow liceum ulubiona zabawa/obowiazkiem bylo obszczywanie nagrobkow. poczawszy od Bieruta bo byl pierwszym od bramy konczywczy na najwiekszym mordercy Polakow Gomolce co lezal duzo dalej w glembi przy glownej aleji.
Dlaczego tam chodzilismy czesto ?
Gdyz przez Powazki wiodla najkrotsza trasa z Piaskow przez lasek na Wole, do kolegow z Norwida

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1472203

Dzisiaj jest to narażenie się na konsekwencje karne. Gdyby nie kamery na Powązkach to grobu Jaruzelskiego by już dawno nie było... 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Zapraszam: http://prawicowyinternet.pl

#1472248

Wcześniej czy później tak się stanie, że ich truchła trafią do nieoznakowanych grobów. A obsikiwanie (a nawet gorzej) pomników zdrajców i zbrodniarzy, wznoszonych przez zaborców i okupantów Polski, ma już długą tradycję.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1472255