Długi Martina Schulza i Gunthera Oetingera

Obrazek użytkownika cccp.ue
Świat

Wymienieni aparatczycy Unii Europejskiej, pochodzenia niemieckiego, winni są Polsce i Polakom po 750 000 USD każdy indywidualnie.

Jako odszodowanie za II Wojnę Swiatową, a konkretnie jako spadkobiercy swoich dziadków i rodziców z SS, Wehrmachtu i Luftwaffe lub załóg niemiekich obozów koncentracyjnych.

Gdy Kadafi wypłacał odszkodowania rodzinom ofiar zamachu na samolot, który wysadzony został bombą na szkockim Lockerbee, musiał zapłacić po 10 milionów za każdego zabitego.

Podsumujmy - Niemcy zabili 6 mln obywateli Polski x 10 mln USD / osobę = 60 000 miliardów USD ; 80 milionów Niemców = 750 000 USD / 1 Niemca.

Tak więc zanim ktokolwiek z niemieckich urzędników UE odezwie sie w sprawie Polski, powinien najpierw wpłacić na rachunek NBP  swoją część odszkodowania, czyli 750 000 USD.

Bez tego nie powinien  otwierać ryja.

Fertig.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

A oni i tak otwierają ryje, a zamykają uszy na nasze słowa. 

Musimy to szerzej dystrybuować, by im Amerykanie, Brytyjczycy, Francuzi, światowa opinia to samo rzuciła w twarz.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mieszczuch7

#1504853

że oni  nawet nie dopuszczają do głowy jakiegokolwiek odszkodowania. Im  cały czas plącze się za to po głowie, że ktoś w Polsce postawił tamę dla dorabiania się na tych resztkach naszego majątku narodowego, który pozostał po poprzednim rządzie.

A z drugiej strony widać wyraźnie, że w strukturach europejskich w ogóle nie chodzi o jakiś profesjonalizm tych z najwyższej półki. W końcu do wykonywania poleceń wystarczy dobry cyborg. Tylko mam pytanie: po co nam ta Unia w takim kształcie rządzenia?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1504861