Przemyt "imigrantów", politycznie usankcjonowany przez PO

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Mam wrażenie, że większa część ludności państw Europy nie ma świadomości zagrożeniom, jakie niesie niekontrolowany napływ uchodźców islamskich. Są to ludzie odmiennej zupełnie kultury niż nasza europejska, mająca swe korzenie od zarania umocowane w chrześcijaństwie.

Tymczasem chrześcijanie to śmiertelny wróg dla islamu, nazywa ich szatanem, którego trzeba zniszczyć siłą lub podstępem.

Na asymilację u "goszczących" ich państw, do których wdzierają się siłą, dokonując rozbojów, aktów gwałtu na kobietach i ostentacyjnie demonstrując lekceważenie prawa państwowego, nie ma szans. Przekonały się o tym państwa kolonialne jak np. Francja i Wielka Brytania, terroryzowane i bezsilne wobec emigrantów islamskich.

Poniższy film bogato ilustruje porażające fakty, w których uchodźcy dopuszczają się aktów brutalnych napaści, terroru, zakłócania pracy i spokoju obywateli państw europejskich.             

 Ich zachowania, w tym brak szacunku dla naszych świętości, dokumentuje poniższy film, gdzie w 3 min. i 10 sek., pokazany jest akt wandalizmu islamskiego duchownego i fanatyka, rozbijającego figurę Matki Boskiej. Z uwagi na krótkie czasowo ujęcie filmowe tego barbarzyństwa, zamieszczam je dodatkowo pod filmem, na po klatkowych zdjęciach. 

         

 

                        

 

Kolejny film dowodzący czego się może spodziewać państwo, stosujące bezmyślną tolerancję, przy braku stanowczego rządu i zdecydowanego odporu wobec brutalnych aktów bandytyzmu i terroru  islamskiego.

  

Nadszedł czas, żebyśmy jako obywatele, kolejny raz wzięli sprawy w swoje ręce, wobec kompletnej niemrawości rządu, będącego cały czas w defensywie wobec nacisku kacyków unijnych, w tym Niemiec, głównego sprawcy niekontrolowanego chaosu imigracyjnego.

Jako obywatele, lepiej prędzej niż później, mamy obowiązek podjąć działania, w celu obrony suwerenności państwa i bezpieczeństwa obywateli, organizując Komitety Obywatelskiej Obrony Cywilnej i Obywatelskiej Obrony Kraju, skoro wyjątkowo pasywny rząd do tego się nie kwapi.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)