Komedia i serial kłamstw autorstwa premiery Kopacz

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 

 

 WikiLeaks ujawniła tajną notatkę ambasadora USA, o gotowości reprywatyzacji państwowych przedsiębiorstw i nieruchomości, a w tym sprzedaży lasów, zaproponowanej przez Prezydenta Komorowskiego i rząd Tuska,  w celu zaspokojenia  żydowskich żądań wypłaty odszkodowań 70 mld. $, za utracone mienie w wyniku holokaustu autorstwa Niemiec hitlerowskich. Dlatego zrozumiałe jest nieustanne ponawiane przez rządy PO, ustawowe forsowanie ich sprzedaży.

Jest tajemnicą poliszynela, że zgodnie z obietnicami udzielonymi przez Komorowskiego i rząd PO ambasadorowi USA, realizację tych celów ma zapewnić sprzedaż także tego ostatniego, doskonale prosperującego sektora gospodarki- lasów państwowych. 

Próby uregulowania ustawowego tej grabieżczej wyprzedaży majątku narodowego zapoczątkowane przez Tuska, ponawiane są teraz przez rząd Kopacz, każdorazowo przy akompaniamencie obłudnych zapewnień, a jakże, że ich rządy żadnej sprzedaży lasów nie planowały i nie planują.

Tusk podczas Krajowego Zjazdu Leśników 16.06.2010 r. solennie zapewniał, że nigdy nie była planowana sprzedaż lasów, a gdyby takie pomówienie było, to prosi natychmiast o telefon. Tymczasem 18.12.2014r. podczas nocnego posiedzenia Sejmu , platforma podjęła próbę błyskawicznego przeforsowania ustawy, wciśniętej dla niepoznaki między tzw. związki partnerskie i poprawki do budżetu, otwierającej furtkę do sprzedaży lasów. Przewidziano w niej możliwość sprzedaży, poprzez dodanie wyjątku, w przypadku gdy wymaga tego interes państwa.

Opakowano obłudnie tego konia trojańskiego w atrakcyjną oprawę, w postaci zapewnień, że ustawa jeszcze bardziej zabezpieczy lasy przed sprzedażą. W ten sposób próbowano zmienić Konstytucję, ale zabrakło 5 głosów poselskich.

Tymczasem Tusk za zasługi dla państwa niemieckiego otrzymał stanowisko szefa Komisji Europejskiej, a z jego polecenia szefową rządu zostaje uległa Kopacz, której dokonania i seria kłamstw, jeszcze przed nominacją, jest ogólnie znana. Zatem przejdę do tematu jej występów w nowej roli.

Oczywiście sprawa lasów nie została zapomniana i mimo kłamliwych zapewnień Kopacz o niewzruszonej determinacji w ochronie lasów przed sprzedażą (prywatyzacją), już wkrótce 31.08.2015r. rząd podejmuje kolejną wersję przeforsowania ustawy, z obłudnym zapewnieniem ich ochrony, oraz że lasy nie podlegają przekształceniom własnościowym, za wyjątkiem bliżej nieokreślonego celu publicznego (sic!).

Przy tym wszystkim jest cała seria niepoważnych zachowań Kopacz, także świadczących o nieznajomości protokołu dyplomatycznego, gdy podczas niedawnej wizyty w Berlinie, przesyłała pokłony gapiom stojącym za ogrodzeniem.

Natomiast jej ostatnie komiczno-dramatyczne i wielokrotne apele, wysyłane za pomocą mediów do Prezydenta Dudy, o zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Rady Gabinetowej, zapewne w celu "wprowadzenia się tam ze swoimi meblami", świadczą nie tylko o ignorancji, ale także o niedostatku elementarnych zasad kultury, która powinna cechować ludzi rozgarniętych i wykształconych.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Od kiedy to zdrajcy sprzedawczyki ścierwojady mają kulturę i honor.

UW, UD, a dziś PO, to zydo ubecka spółdzielnia do niszczenia Polski, by na gruzach Polski zbudować judopolonie, pisał o tym żyd Geremek, jak bardzo żydzi nienawidzą Polaków, i wszystko zrobią by Polskę zniszczyć.

Więc doją i kradną wszystko co można jeszcze z Polski zamienić na pieniądze.

A lasy państwowe to olbrzymi majątek, więc wyciągają POnie swe pejsate i parchate łapska.

A spółdzielnia PO-PSL ma to im ułatwić.

Beata Szydło premierem

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493089

Do ostatniego dnia swoich nie-rządów niemieccy lokaje z Po będą niszczyc i sprzedawać polski majątek, do tego zostali wybrani. Za to też lewacy z UE im płacą...tylko wywalenie PO-sitwy na smietnik może zapobiec dalszemu niszczeniu Polski...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1493091

Witaj

 

Dziekuję za wspieranie tym mądrym wpisem naszj akcji obrony lasów. Platforma ciągle się czai i dopóki nie osiągniemy władzy, polskie lasy są w niebezpieczeństwie.

Gruba kasa na wyciągnięcie ręki jest magnesem dla platformerskich złodziei.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1493097

Ponadto co już kiedyś wspominałem, Światowy Kongres Żydów żąda od nas wypłaty dla siebie odszkodowań za mienie żydów, którzy zginęli z rąk niemieckich wskutek holokaustu, podczas gdy prawo polskie nie przewiduje przejęcia majątku po kimkolwiek zmarłym, bez odpowiedniego zapisu testamentowego,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

anty bolszewik

#1493121

Witam. Z góry przepraszam, że komentarz trochę nie na temat. Jestem nowym użytkownikiem i mam do was pytanie- jak mogę dodawać nowe blogi do serwisu?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1493104

Na nurtujące Cię pytanie oczekuj dzisiaj odpowiedzi na poczcie wewnętrznej (PW).

 

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1493106