Brexit- owoce niekompetencji i paraliżu decyzyjnego

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 

Wtrącanie się komisarzy unijnych w bolszewickie awantury KOD-u, forsowanie idiotyzmów w rodzaju gender i groźby kar za nieprzyjmowanie emigrantów islamskich, zaowocowało 24 czerwca w referendum za wyjściem Wielkiej Brytanii z euro kołchozu.

Jest to porażka jej zatwardziałych biurokratów, kompletnie oderwanych od rzeczywistości, a zwycięstwo rozsądku i logicznej argumentacji brytyjskiego deputowanego Nigela Farage, który wielokrotnie obnażał ich lenistwo, niekompetencję, czy wręcz głupotę. Jego racjonalna krytyka i propozycje reform, były zbywane przez komisarzy lekceważącymi uśmiechami, niczym rozrywka podczas nudnych, jałowych obrad Parlamentu i Komisji Europejskiej.

Paraliż decyzyjny w sprawie najazdu emigrantów islamskich i fasadowe struktury unijne, które niczego konstruktywnego nie tworzyły, poza nijakimi naradami i wymyślaniem bzdur w rodzaju dopuszczalnej krzywizny ogórków, przemianowania  warzyw na owoce, nazywania ślimaków rybami, zaowocowały zwycięstwem Brexitu i zniechęceniem Brytyjczyków do poważnego traktowania dyrektyw UE.

Oto wystąpienia brytyjskiego eurorealisty, które demaskowały anachronizm struktur unijnych, a w konsekwencji dorowadziły do referendum i wyjścia Wielkiej Brytanii z UE:

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)