Anarchia - szyderstwa z prawa, religii i Konstytucji

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

Rząd koalicyjny z liderem funkcyjnym Donaldem T. rozpoczął rządy w kraju od wprowadzania wszędobylskiej anarchii, poprzez omijanie procedur ustawodawczych, niszczenie konstytucyjnych organów władzy, omijanie prawa za pomocą uchwał sejmowych, z pominięciem obowiązku ustawowego zatwierdzonego podpisem Prezydenta RP.

Uwięzienie posłów Kamińskiego i Wąsika, po bezprawnym pozbawieniu mandatów poselskich, w ramach zemsty za skuteczną walkę z mafią hazardową i watowską, świadczy o kierunku w jakim chcą pójść aferałowie, czyniąc stanowienie prawa, będącego niekonstytucyjnym i nieobowiązującym dla obywateli.

Ich klientelą są bojówkarze- posłanka Joanna Scheuring-Wielgus, która zakłócała Mszę Świętą w toruńskim kościele, liderka aborcyjnych protestów Marta Lempart, która publicznie pochwalała atakowanie kościołów i Adam „Nergal” D., który buduje swoją muzyczną karierę na znieważaniu i obrażaniu katolików oraz ich największych świętości, mają ze sobą wiele wspólnego.

Łączy ich przekonanie o tym, że dzięki swojej rozpoznawalności mogą bezkarnie łamać polskie prawo chroniące uczucia religijne. To przekonanie nie wzięło się znikąd. Choć art. 196 kodeksu karnego przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności za obrażanie uczuć religijnych przez publiczne znieważanie przedmiotów czci religijnej lub miejsc kultu, przepis ten przez wiele lat był bardzo rzadko stosowany.

Zaangażowanie prawników Instytutu Ordo Iuris zaczyna jednak przynosić wymierne efekty. Do niedawna niemal martwy przepis, stał się „solą w oku” prowokatorów.

Posłanka Scheuring-Wielgus poszła w bojówkarskiej nadgorliwości do szczytów bezczelności, udając się z petycją do papieża Franciszka, z żądaniem zadośćuczynienia dla rzekomo masowych ofiar pedofilii, w towarzystwie oszusta Marka Lisińskiego, fałszywego ministranta i prezesa fundacji „Nie lękajcie się”, skazanego wkrótce prawomocnym wyrokiem za fałszywe oskarżenie księdza o molestowanie.

Do przestępczych ataków na symbole, obrzędy religijne i obiekty sakralne, można zaliczyć kolejne spędy LGBT na tzw. „paradach równości”, na których niejednokrotnie dochodzi do czynnej profanacji sacrum. W takich zbiegowiskach, corocznie uczestniczy wierchuszka lewicy i PO. W „paradzie równości” 2019 roku, sfinansowanej i firmowanej pod szyldem Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, doszło do szyderczych profanacji Mszy Świętej.

Autor: anty bolszewia

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu POstbolszewiccy mafiozi z PO-PSL i Polska 2050 Tuska i Trzaskowskiego, komuniści, zbolszewizowani lewaccy degeneraci oraz wszelkiej maści załgane lewactwo -- wszyscy walczą z polskimi patriotami określanymi przez nich jako "faszyści".

 

Już komunistyczny, sowiecki zbrodniarz Stalin kazał swoim bolszewickim politrukom nazywać przeciwników komunizmu "faszystami". Tak samo robi sowiecki zbrodniarz z KGB Putin - określający jako "faszystów" mordowanych przez zbrodniarzy z rosyjskiej armii Ukraińców walczących o swoją wolność. Walczących także i o to, by rosyjscy zbrodniarze Putina nie dotarli do granicy z Polską.

Bo przecież, kolejnym celem agresji rosyjskich zbrodniarzy niewątpliwie byłaby Polska. Rosyjscy propagandziści już od dawna także i Polaków określają jako "faszystów"...

Dlatego Michaił Epstein proponuje zastosowanie nowej definicji: „schizo-faszyzmu”, czyli „faszyzmu przebranego za walkę z faszyzmem”.

Jednak socjalistyczny nazizm jest ideologią mającą te same źródła oraz tożsamą z socjalistycznym, tak samo zbrodniczym bolszewickim komunizmem.

Tak więc, tę niebezpieczną, karykaturalną ideologię "schizo-faszyzmu" widać także w antypolskiej działalności łgarza i oszusta Tuska i jego mafijnego PO-PSL i Polska 2050 - z członkami PO w Sejmie i Senacie oskarżanymi o przestępstwa kryminalne lecz chronionych przed skazaniem immunitetem.

Mafijne PO-PSL, Polska 2050 oraz lewaccy degeneraci chcą wspólnie z ruską agenturą i przestępcami w bolszewickiej UE, a także mafiami w UE i w Niemczech znów bezkarnie niszczyć oraz rabować Polskę, czyli "aby było jak było".

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1658265

Oprócz istnienia mafijnej bandy koalicyjnej PO,PSL,Trzeciej Drogi, Lewicy, w dniu dzisiejszym przyjechał do Bodnara członek KE, minister obrony Belgii Dider Reynders, z zagrzewaniem do dalszej anarchizacji państwa, w tzw. "przywracaniu praworządności". UE chce u nas "przywracać  praworządność", jednocześnie przywróciła do urzędowania kilku komisarzy, z udowodnioną korupcją na wiele milionów euro, zaś polski łapówkarz Karpiński po zwolnieniu z aresztu przez pajaca Hołownię, pełni funkcję posła w eurokołchozie UE.

Vote up!
2
Vote down!
0

anty bolszewik

#1658271

 Jak wielu ziomków ma galaktycznego jobla na punkcie faszyzmu. Włochy, wyniszczone, zanarchizowane, zbolszewizowane, pełne nędzy. Tego co u człowieka można nazwać skłonnościami samobójczymi... potrzebowały Jakiejkolwiek nadziei. I jakiegoś porządku. Żołnierze wrócili do tego gwna wyniszczeni, ze stresami pourazowymi, często kalecy.

 Trafił się niejaki Benito razem z jego pomysłem na złapanie tego wszystkiego za pysk i danie ludziom wizji przyszłości. Ale, co się skrzętnie pomija, chciał dobrze dla Włochów. I Nie Chciał podbijać Całego Świata. Dopiero krótkowzroczne skumanie się z niejakim Adolfem przyniosło mu taki a nie inny koniec. Zamiast być na swoim choć bez przepychu, choć na dorobku, zadął w pozerstwo"na cezara". Faszyzm utożsamiono z narodowym socjalizmem(czyli tylko dla wielkiego Narodu Niemieckiego). Dlaczego nie ze stokroć bardziej zbrodniczym socjalizmem od jednego takiego z zapieczętowanego wagonu? Chcącego podbić cały a wymordować pół świata?

 To dopiero gigaschiza. Tym razem powtarzana przez pokolenia pokornych historyków. I wykorzystywana przez tzw. rewolucjonistów.

 A teraz najbogatszy( Czym? Sklonował się już? Bedzie miał pułk psychopatycznych następców? )skurwensen"mira" bezczelnie wykorzystuje głupotę polityków i niewiedzę zwykłych ludzi. Znów chce podbić cały a wymordować pół świata.

 Że ma jakichś sojuszników? Jak co do czego postara się on lub następcy wszystkich po kolei wykończyć- patrz dyrektor PGRu Łukaszenko a niebawem pewno i cappo di Chechenia. Oraz inni. Tylko że  Xi ma podobne plany. Lecz na dziesięciolecia. A nawet dłuższy okres.

 Tak że czołowy psychopatyczny pogromca faszizma i tak pójdzie w... tam gdzie inni umysłowi.

 A najpewniej będzie wykończony łapami własnych ochroniarzy.

 Choć dziś może być tak że nawet oni nie mają pewności z którym Vladem Palovnikiem mają do czynienia.

 Ale i to się da sprawdzić.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

brian

#1658278