Ostatnia nadzieja czerskich

Obrazek użytkownika seaman
Kraj

Wyczerpują się powoli, lecz bezustannie możliwości czerskiego środowiska w negowaniu wyników prac naukowców badających katastrofę smoleńską. Wydaje się, że po ostatniej, groteskowo prymitywnej próbie deprecjacji profesora Chrisa Cieszewskiego (kwestia udziału Deepaka Mishry w zespole Cieszewskiego), środowisko miłośników teorii pancernej brzozy stanęło przed murem własnej niemocy.

Przypomnę tylko pokrótce, że zarzucono kłamstwo Cieszewskiemu, sugerując jakoby w trakcie prezentacji powoływał się na nazwisko Mishra, tymczasem było wręcz odwrotnie, podczas prezentacji przedstawiono zespół, w którym nie było Mishry, a Cieszewski się nań nie powoływał i wręcz uprzedził, że są zmiany w zespole w stosunku do pierwotnego składu, których nie zdążono uwzględnić w programie konferencji. Zatem stawianie Cieszewskiemu zarzutu kłamstwa jest całkowicie chybione i to obróciło się przeciwko autorowi zarzutu. „Rzeczpospolita” publikuje zresztą kadr z prezentacji Cieszewskiego, gdzie nie ma nazwiska Mishra. Mamy więc do czynienia z ordynarnym przekłamaniem, jeśli nie kłamstwem.

Historia obrony skompromitowanej wersji rządowej, czyli raportu Millera jest długa, jak czas, który upłynął od katastrofy. Pierwszą linią okopów wyznawców pancernej brzozy było rzekomo niemrawe postępowanie rządu po opublikowaniu raportu – nie dość dobitnie tłumaczono społeczeństwu ustalenia komisji Millera. Tak jakby Polakowi potrzebne było tłumaczenie z polskiego na nasze.

To jest zresztą jeden z głównych sposobów obrony całokształtu państwa Tuska. Dokładnie ten wykręt zastosowano dosłownie dzisiaj, przy wciskaniu ciemnoty społeczeństwu, iż najlepsze dla sześciolatków jest posłanie ich do szkół – fatalne wyniki badania opinii społecznej w tej kwestii przypisano „niedostatecznemu tłumaczeniu” ludziom tej wspaniałej idei.

Podobnie zresztą tłumaczono nam, dlaczego Hanna Gronkiewicz-Waltz wybitnym prezydentem Warszawy jest – otóż jest ona wybitna, ale nie potrafiła się skomunikować z warszawiakami i pokazać swoją wybitność w pełnej krasie. A sięgając jeszcze dalej w przeszłość, można dojść aż do Adama Michnika, który tuż po irlandzkim referendum odrzucającym traktat lizboński, stwierdził, iż porażce winny jest irlandzki rząd, który nie potrafił wytłumaczyć społeczeństwu dobrodziejstw owego dokumentu. Jednym słowem można powiedzieć, że wszystko się da przeforsować, byle to właściwie wcisnąć ciemnemu ludowi.

Także po to powołano zespół mistrza badania wielkich katastrof lotniczych doktora Laska, który od razu zaskoczył niczym katarynka na korbę i powiedział, że jak, prawda, nie ma trotylu, to był wybuch, prawda, a jak jest trotyl, to nie było wybuchu, prawda. Ale tłumaczenie to, chociaż jak przystało na doktora, naukowe do szpiku kości, jakoś nie przekonało ludzi, więc czerscy wzięli sprawy w swoje ręce i dokonali ordynarnej manipulacji z fragmentami przesłuchań naukowców, przedstawiając luźne monologi na ogólne tematy jako przezentację przez nich własnych kompetencji. Najwidoczniej i to nie przyniosło spodziewanych efektów, gdyż sięgnięto po środki nadzwyczajne, czyli kłamstwo.

To już nawet trudno nazwać propagandą. Jednak patrząc na próbę likwidacji ZP Antoniego Macierewicza przez marszałek Kopacz i groźby premiera Tuska pod adresem Jarosława Kaczyńskiego, mają jeszcze w odwodzie rozwiązania siłowe. Ale to już naprawdę ostatnia nadzieja czerskich...
Cieszewski kłamie według Gazety Wyborczej. Sprawdziliśmy | rp.pl

Mamy dowód na kłamstwo eksperta PiS od brzozy

Brak głosów

Komentarze

http://niezalezna.pl/47603-dosc-klamstw-posel-macierewicz-pozwie-gazete-wyborcza-i-adama-michnika

Vote up!
0
Vote down!
0
#387137

Ciekawe, czy to odniesie skutek, bo oni dość sprytnie zagrali. Chyba już poprawili(aktualizacja o gdz. 12.37) :

"Cieszewski, który pracuje na wydziale leśnym, zgłaszając swój referat, powołał się, że w pracach nad analizą zdjęć uczestniczyło kilku wybitnych naukowców z USA: Arun Kumar, Deepak Mishra, Roger Lowe i Pete Bettinger.
Nazwisko Mishry znalazło się na oficjalnej stronie konferencji, i w programie jest do dziś. Jednak rozpoczynając swój poniedziałkowy wykład Cieszewski stwierdził, że "autorstwo jest inne niż było oryginalne". Już nie wymienił Mishry."

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387139

W przyrodzie nic nie ginie :) Imielski błaźni się dalej. Napisał wcześniej:

Cieszewski, który pracuje na wydziale leśnym, podkreślał, że w pracach nad analizą zdjęć uczestniczyło kilku wybitnych naukowców z USA: Arun Kumar, Deepak Mishra, Roger Lowe i Pete Bettinger. Chodziło o to - jak zapewniał - by w tak przełomowym odkryciu nie popełnić żadnego błędu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387144

O ile Imielskiemu bardzo łatwo było wcisnąć autorstwo listu do "Nie" prof. Rońdzie /jakoś w tym przypadku nie wysłał maila do władz Uniwersytetu w Kapsztadzie/ to z Cieszewskim coś mu nie wyszło. A tak się starł.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387141

"to z Cieszewskim coś mu nie wyszło"

Nosił wilk razy kilka...

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387142

cytat ;"

"Wyczerpują się powoli, lecz bezustannie możliwości czerskiego środowiska w negowaniu wyników prac naukowców badających katastrofę smoleńską. Wydaje się, że po ostatniej, groteskowo prymitywnej próbie deprecjacji profesora Chrisa Cieszewskiego (kwestia udziału Deepaka Mishry w zespole Cieszewskiego), środowisko miłośników teorii pancernej brzozy stanęło przed murem własnej niemocy".

Autor jest z innej planety , cały zespół Macierewicza ośmiesza się coraz bardziej.

 

"pancerna brzoza" - autor jest zwolennikiem pancernej tutki ,która kosi brzozy.

Przepraszam , brzozę skosili KGBowcy.

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#387147

Och, Kazek...żebyś ty jeszcze gotować potrafił!

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387150

Banda ryżego na polecenie cara putina będą robic wszystko aby prawda o smoleńskim zamachu nie wyszła na jaw.A mają silne oparcie w tym kłamstwie ze strony towarzysza michnika i jego wybiórczej oraz zawsze stojącego na posterunku-tvn.!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#387148

Bardzo misternie to wywiodłaś:)

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387152

Widze, że nienawiśc do demokratycznie wybranego premiera jest coraz większa.Niestety nie bedzie w polsce dyktatury mosci panowie szlachta

Vote up!
0
Vote down!
0
#387180

Tadeyro, czy ty wiesz, co to jest dyktatura? Szkoda, że nie uważałeś na lekcjach historii.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387185

 Z braku informacji (moze takie byly ?) zwracam sie do autora powyzszego wpisu i pozostalych komentatorow z pytaniem: Czy istnieje w jakichkolwiek materialach dotyczacych Katastrofy Smolenskiej analiza rozkladu workow smieci ulozonych w poblizu "pancernej brzozy" ? Widnieja one na wielu footografiach i sa tez wodoczne w wielu filmach pokazujacych miejsce katastrofy. Worki sa spakowane i przyzwoicie ulozone ba bardzo malej przestrzeni. Przelatzjacy nad nimi na bardzo malej wysokosci ogromny odrzutowiec swoim pedem powietrza musialby rozrucic je po calej okolicy i porozrywac (przynajmniej czesc).... Tyle moja naiwna (?) analiza. Czy zatem ktos z komentatorow ma na ten temat jakaies informaje ???

Vote up!
0
Vote down!
0
#387151

Zapytaj się na stronie zespołu Laska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387186

http://wyborcza.pl/10,82983,14823637,Setlak_u_Kublik__obalam_hipoteze_obalonej_brzozy.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza&v=1&obxx=14823637#opinions

:D:D:D

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#387292

 Dzieki Contessa za jedyna "powazna" odpowiedz :) Produkcji GW nie czytam i nie ogladam ze wzgledu na chec zachowania higieny psychicznej i dobrego smaku... Ale przeczytalem tytul - brzoza - to worki. Na zdjeciu 2 wymiarowym - przy duzej dozie dobrej woli - mozna by wziac za drzewo jeden worek!!!, ale nie cale rzedy czy caly szereg. Moje pytanie stawiam powaznie - chodzilo mi raczej o to , czy w oficjalnej dokumentacji takze Zespolu Smolenskiego istnieja jakies analizy usytuowania workow.

PS. Jezeli ktos trakuje odpowiedz na moje pytanie jako remedium na samotnosc lub mozliwosc popisania sie swoim dowcipem, prosze darowac sobie komentarz.  Pozdrawiam.  

Vote up!
0
Vote down!
0
#387441

"Czy istnieje w jakichkolwiek materialach dotyczacych Katastrofy Smolenskiej analiza rozkladu workow smieci ulozonych w poblizu "pancernej brzozy" ? "

Podałam materiał "jakikolwiek", w którym akurat ekspert Setlak sporo czasu poświęca właśnie workom śmieci.

Gdyby Pan napisał "Czy istnieje w jakichkolwiek materialach dotyczacych Katastrofy Smolenskiej POZA tymi mediów mainstreamowych" ect., podałabym inne źródło.
Ale nie napisał zatem o co chodzi ?

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#387444

 Szanowna Contesso,

ja naprawde (prosze mi wierzyc) ucieszylem sie z Pani odpowiedzi. Slowo powazny opatrzylem cudzyslowiem, poniewaz wszelki materialy plynace z Czerskiej uwazam za powazne - tylko inaczej. W moim drugim wpisie poprosilem o materialy "rowniez  Zespolu Smolenskiego" a wiec nie mainstreamowe.

Poza tym czytam wiele Pani wpisow i notek: uwazam, ze sa ciekawe. A post scriptum kierowalem nie do Pani, ale do tych, co chca sobie popisac :)

Lacze wyrazy szacunku (powaznie i bez cudzyslowu) i pozdrawiam z kraju sasiedniego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387456

Przyznam, że cudzysłów mnie zwiódł.
Długo deliberowałam "co Autor miał na myśli" i wciąż potykałam się o te kreseczki. Do tego dodać grasujące tu ostatnio trolle i... wyszło mi co wyszło.
Ja muszę zaglądać do ścieku by mieć materiał porównawczy podczas pisania jakiejś notki.
Miło, że nie ma Pan do mnie urazy.
Pozdrawiam.
(również z sąsiedniego kraju ale chyba z innego kierunku)
;)
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#387468

I po co wprowadzasz Pan czytelników w błąd ?
Ten rodzaj Homo komunosilis nigdy nie dochodzi do ściany. Również jego możliwości i pomysłowość nie wyczerpują się nigdy.
Kłamstwo, duże kłamstwo, perfidne kłamstwo, ohydne kłamstwo, nigdy nie było i nie będzie dla niego ścianą ani przeszkodą.

Ta ściana, jeżeli nawet teoretycznie istnieje, to jest ruchoma, zaopatrzona w kółka na szynach i pchana jest do tyłu plecami, nawet podczas odwrotu.

Komuna i jej spiskowe teorie trzymają się w Polsce świetnie i nikt im w tym na razie nie przeszkodzi.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#387153

"Komuna i jej spiskowe teorie trzymają się w Polsce świetnie i nikt im w tym na razie nie przeszkodzi."

Nieprawda, Kaczyński z Macierewiczem et consortes przeszkadzają dość skutecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387155

"Przeszkadzają" - czas teraźniejszy niedokonany.

Przeszkadzają Panocku, oj przeszkadzają, a jakoś przeszkodzić nie mogą.

Nie chciałem wystawiać oceny za tekst, lecz za UPORCZYWE moim zdaniem wprowadzanie w błąd, teraz postawię.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#387157

"Nie chciałem wystawiać oceny za tekst, lecz za UPORCZYWE moim zdaniem wprowadzanie w błąd, teraz postawię."

Jestem wstrząśnięty, chyba nerwicy dostanę albo czegoś gorszego.

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387166

Seaman. Dobrze wiesz, że nie było moim zamiarem wywołanie u Ciebie nerwicy i stanów lekowych.
Dostałeś jedynkę za fałszowanie rzeczywistości. Za robienie ludziom złudnych nadziei (czyli wody z mózgu). Za pochopne wmawianie, że Czerscy, już, już są pod ścianą i ani patrzeć jak ta ściana sama z siebie runie.

Seaman. Masz wychodek ? Jeśli masz, to powiem Ci, że prędzej ten Twój zjedzony przez korniki wychodek za stodołą runie, niż ten mur.
A jeśli nie masz, to wyobraź sobie inny drewniany, przechylony, zrujnowany obiekt

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#387220

" Dobrze wiesz, że nie było moim zamiarem wywołanie u Ciebie nerwicy i stanów lekowych."

Może i nie miałeś złych intencji, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że przez Ciebie wpadłem w depresję.

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387398

Z tego wynika, że propagandziści WybGazietki wyczerpali już wszystkie swoje zasoby. Oczywiście znajdują się jeszcze - nawet na tym blogu - ofiary propagandy sukcesu IIIRP, którym kiedyś ten szmataławiec wystawiał certyfikaty na inteligencję i wykształcenie. Najgorsze w tym michnikowym rozdawnictwie świadectwa inteligenta jest to, że te ciaptaki umysłowe w to uwierzyły. Czy Michnik nie powinien ich teraz za to przeprosić?

Vote up!
0
Vote down!
0
#387156

"Z tego wynika, że propagandziści WybGazietki wyczerpali już wszystkie swoje zasoby"

Zostało im kłamstwo w żywe oczy.

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387163

Bardzo przepraszam ale skąd wiecie ,że była tam bomba??? Czy Pan Macierewicz robi Polaków w tzw .balona???
Nie było zadnej bomby ,to tylko była katastrofa spowodowana błądem pilotów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387159

Przytocz wypowiedzi p. Macierewicza o bombie. Brzoza była? Może byś sobie podyskutował o tym z Anodiną bo podana przez nią lokalizacja tego drzewa wyklucza możliwość kolizji z samolotem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387162

Sorry tadejro, ale albo coś ci się pop****o we łbie, albo pomyliłeś blogi. Jak bomba, gdzie ja piszę o bombie?!

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#387164

Tak jak pisałem,POd płaszczykiem wymiany POgłądów,coraz bardziej ten portal zachwaszczają,swoimi wyPOcinami.

I ten trollski jad tu wpuszczać,by korzenie prawicowe zniszczyć.

A na to miejsce POsadzić żydoubeckie,z domieszką dekadencji lewackiej.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#387168

Przepraszam dlaczego wyzywacie innych od różnych tylko dlatego ,że mają inne poglady.Kazdy z nas jest Polakiem i niestety politycy bardzo lubią nas dzielić .A kto dzieli to każdy z nas wie ale nie każdy chce się do tego przyznać

Vote up!
0
Vote down!
0
#387179

Nie ściemniaj tylko przytocz wypowiedzi p. Macierewicza o bombie. Za trudne?

Vote up!
0
Vote down!
0
#387182

Macierewicz nie raz mówił o bombie czy braku drzewka ściętego typu brzoza smoleńska.
Nie deneruj sie chłopie bo zawału dostaniesz.
Macierewicz obraża tylko ofiary katastrofy i rodziny powinny zrobić porzadek z tą komisją ,ktora tańczy na grobach ofiar.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387184

Nie wykręcisz się! Jeszcze raz: przytocz wypowiedzi p. Macierewicza o bombie. Nie przytoczysz czyli kłamiesz celowo i z premedytacją.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387188

Nie bedę przytacał bo Macierewicz wiele mówił o materiałach wybuchowych .Każdy to słyszał i Macierewicz ośmiesza tylko ofiary katastrofy.Napisałem już do paru rodzin ,których bliscy zgineli w Smoleńsku i napisałem ,że może wreszcze skończa z robieniem cyrku z ich bliskich .tego już jest za dużo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387192

Nie przytoczyłeś, nie będziesz przytaczał czyli celowo kłamiesz. Dlatego zgłaszam naruszenie regulaminu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387198

Ja zgłosiłem to bydlę w całości jako naruszenie.
Popatrz na szpaltę z ostatnimi komentarzami!
3/4 to ten troll i reakcje na trolla.
Na mój gust, po pierwszych kilku wrzutkach powinno się go spacyfikować i na zbity pysk wywalić, a nie wdawać się z nim w dyskusje.
Czy to prowokator-amator czy jakaś płatna menda nie ma znaczenia. Zaśmieca portal.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387203

To nie bydlę.

Tylko Błądzący Bełkoczący. Pół biedy, jeśli opłacany.

Bo jeśli wolontariusz to faktycznie idiota wagi ciężkiej.

Dyskutować szkoda czasu, przyjrzeć się ? Czemu nie,

przy sobocie po robocie przy bigosie o kłopocie.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#387288

Swoje POlszewickie wyPOciny,to se wygłaszaj na zebraniach PO.

Tam cała masa lemingów bez mózgowych,co zamiast mózgu to mają sieczkę TVNowską.

I w takie wyPOciny wierzą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387221

Skąd wiesz, że "to tylko była katastrofa spowodowana błędem pilotów"?
Nie leń się, tylko zapoznaj się z wynikami badań naukowców, którzy brali udział w Konferencji Smoleńskiej. Wtedy nie będziesz musiał zadawać tutaj pytań typu "skąd wiemy o bombie".

Vote up!
0
Vote down!
0
#387189

Przepraszam ale dla mnie to zadni eksperci a tylko marionetki pana Macierewicza.To był błąd pilotów i nic to nie zmieni choćmy Macierewicz znalazł druga brzoze z materiałem wybuchowym .

Vote up!
0
Vote down!
0
#387191

To ty wiesz lepiej, że to tylko hochsztaplerzy, niż te gremia, które nadawały im tytuły naukowe? No no no, nie doceniałam ciebie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387196

Na uczelniach nie ma kierunku "katastrofolog lotniczy" żaden tytuł naukowy nie poparty praktyką i żadna ilość publikacji na temat nie związany z badaniem wypadków lotniczych nie uczyni ekspertem w tej dziedzinie nawet najznakomitszego profesora z najszacowniejszej uczelni..
 
 Uczeni mają tendencje do zabierania głosu nie na swój temat.
 
Gdy profesor specjalizujący się w  informatyce stosowanej, matematyce przemysłowej, matematyce stosowanej, spawalnictwie podwodnym (Rońda)  pisze o wypadkach lotniczych a sam nigdy nie był nawet na miejscu katastrofy to jego głos jest tak samo upoważniony jak kierowcy tira.

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#387213

proszę listę (pełną!) ekspertów wraz ze stopniami naukowymi i specjalnościami zespołu pana Zagajni..., ups, pana Laska.

.................................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#387215

Gdybym sobie kiedyś chciał, tak jak ty, dorobić jako troll, to oni płacą od komentarza czy od ilości odpowiedzi na komentarz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#387216

Czy jest jakiś katastrofolog w zespole Laska i czy był jakiś katastrofolog w zespole Millera? Podaj mi nazwisko i powiedz też, jaka uczelnia kształci takich specjalistów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387223

stracja Niepoprawni.pl powinna was kopnąć mocno w dupę byście szczęśliwie orbitowali i tam, na orbicie zostali.

Czemu tego nie robią choć powinni, nie mnie wnikać. Poza tym mam ciekawsze rzeczy do robienia niż zastanawianie się nad głupotą ludzką w imię czegoś tam !
Wnioski jednak mam prawo wyciągać....

Mam dla was małe zadanko - zdementujcie poniższe info. To będzie najlepszy wykładnik czy wasze miejsce jest na Niepoprawni.pl.
Pomijam, że to będzie również wykładnik czegoś innego i dyskutujących z trollami poproszę by u mnie na blogu nie komentowali. Wolę być słupem niż włazić trollom w dupę !

Oto zadanko do zdementowania:
Lasek - Binienda :

Dr inż. Maciej Lasek. W ciągu ostatnich 16 lat 0 (słownie: zero) publikacji w jakimkolwiek czasopiśmie ISI. 6 publikacji z ostatnich 16 lat to wyłącznie materiały z konferencji, jako współautor. Cytowań: zero. H-index: zero. Jedyny artykuł dr. inż Laska jaki udało mi się znaleźć w indeksowanym czasopiśmie pochodzi sprzed 17 lat. To czasopismo to polski kwartalnik Journal of Theoretical and Applied Mechanics (JTAM) wydawany przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej. W obecnym rankingu czasopism ISI w kategorii Mechanics na 134 indeksowane w tej kategorii czasopisma JTAM zajmuje 115 pozycję.

Prof. Wiesław Binienda. 95 publikacji w ciągu ostatnich 16 lat. 455 cytowań. H-index (uwzględnione publikacje tylko od 1996 roku): 10. Szereg publikacji w czasopismach ISI z zakresu inżynierii lotniczej, kompozytów czy modelowania matematycznego. Przykłady tych czasopism to AIAA Journal wydawany przez American Institute of Aeronautics and Astronautics (4 miejsce w rankingu czasopism w kategorii Engineering, Aerospace), Journal of Aircraft, Journal of Aerospace Engineering, Applied Mechanics Reviews (9 pozycja w kategorii Mechanics na 134 czasopisma), Composites - Part A: Applied Science and Manufacturing (2 miejsce wśród czasopism ISI z kategorii Engineering, Manufacturing), Computational Mechanics, International Journal of Fracture i innych.

Dla ułatwienia dorzucam skrót telegraficzny:
1) Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego:
- dr Maciej Lasek: Publikacje - 0, Cytowania - 0, H-index - 0.
- Prof. Ryszard Krystek: Publikacje - 0, Cytowania - 0, H-index - 0.
- dr Sławomir Michalak: Publikacje - 0, Cytowania - 0, H-index - 0.
- dr Stanisław Żurkowski: Publikacje - 0, Cytowania - 0, H-index - 0.

2) Współpracownicy Zespołu Parlamentarnego:
- Prof. Wiesław Binienda: Publikacje - 95, Cytowania - 455, H-index - 10.
- Prof. Jacek Rońda: Publikacje - 15, Cytowania - 69, H-index - 4.
- Dr Gregory Szuladziński: Publikacje - 18, Cytowania - 7, H-index - 1.
- Prof. Kazimierz Nowaczyk: Publikacje - 29, Cytowania - 855, H-index - 13.

Tylko proszę bez argumentów na poziomie "bo zupa była za słona" i "a u was biją Murzynów".

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#387248

na portalu 1 godzinę i 46 minut, poczym dostał od DN bezterminowego bana. Pobił w ten sposób chyba trollowy rekord przelotu przez portal :))
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#387251

Pozbawiasz tak niewielu rozrywek.

Ok,ok   -->zaśmiecał w sposób nad wyraz kretyński.

Faktycznie, wstyd, no bo kurde Tadeyro to zwoje jak polerowane cylindry i tylko tłok tam chodzi wteiweewte - a oleju coraz mniej...i mniej...

 

Zostaw chociaż Kazka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387255

ma się dobrze ?
Obaj trolle ale... ?
Powinno być, że albo lecą obaj albo żaden.
Wtedy nikt nie pomyśli o wybiórczości Administracji.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#387257

że Dział Naruszeń jest suwerenny w swych wyrokach. A, jak słyszymy w pewnej balladzie "na każdego kiedys przyjdzie przecież pora".
----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#387267

zostawcie Kazka.

Bo przyślą kogoś innego.

Mniej gładkiego.

Kazek,

pamiętaj, kto jest za Tobą.

Jak zapomnisz, to bejsbolem zaliczysz. Albo Seryjny odwiedzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387278

Dzięki serdeczne:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#387268

To jest to! I dzięki za pomysł, pewnie wykorzystam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387253

http://pmk.salon24.pl/535549,galeria-ekspertow

"Telegraficzny skrót" jest tu:
http://niewygodne.info.pl/artykul/00510.htm

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#387264

Zajrzałam, dodałam, na pewno skorzystam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387276

Wiem , ze to w przypadku trolla sprawa beznadziejna , ale obejrzyj sobie zdjecie satelitarne z rejonu katastrofy -teren zasłany tysiacami strzępkow samolotu i odpowiedz sobie na pytanie jaki błąd pilota mógł  spowodować by samolot mogl sie tak rozsypać spadajac na miekki blotnisty teren i nie pozostawić żadnego sladu w postaci rowu , leja  ( to przecierz około 80 ton ). Zobacz jeszcze filmik z kontrolowanej katastrofy boeninga  na pustyni , a potem bajaj o błędzie pilotow.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#387259

"To był błąd pilotów i nic to nie zmieni" - toobejrzyj sobie zdjecie satelitarne z rejonu katastrofy -teren zasłany tysiacami strzępkow samolotu i odpowiedz sobie na pytanie jaki błąd pilota mógł  spowodować by samolot mogl sie tak rozsypać spadajac na miekki blotnisty teren i nie pozostawić żadnego sladu w postaci rowu , leja  ( to przecierz około 80 ton ). Zobacz jeszcze filmik z kontrolowanej katastrofy boeninga  na pustyni , a potem bajaj o błędzie pilotow.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#387262

 Wiem , ze to w przypadku trolla sprawa beznadziejna , ale obejrzyj sobie zdjecie satelitarne z rejonu katastrofy -teren zasłany tysiacami strzępkow samolotu i odpowiedz sobie na pytanie jaki błąd pilota mógł spowodować by samolot mogl sie tak rozsypać spadajac na miekki blotnisty teren i nie pozostawić żadnego sladu w postaci rowu , leja ( to przecierz około 80 ton ). Zobacz jeszcze filmik z kontrolowanej katastrofy boeninga na pustyni , a potem bajaj o trzeźwo myslących ludziach, z palca wziętych insynuacjach itp.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387254

 Wiem , ze to w przypadku trolla sprawa beznadziejna , ale obejrzyj sobie zdjecie satelitarne z rejonu katastrofy -teren zasłany tysiacami strzępkow samolotu i odpowiedz sobie na pytanie jaki błąd pilota mógł spowodować by samolot mogl sie tak rozsypać spadajac na miekki blotnisty teren i nie pozostawić żadnego sladu w postaci rowu , leja ( to przecierz około 80 ton ). Zobacz jeszcze filmik z kontrolowanej katastrofy boeninga na pustyni , a potem bajaj o błędzie pilotow.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387256

Im IQ już dawno wymieniono na na 1Q (jeden qublik).

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#387260

oplułem colą ekran.

Contesso, tak nie wolno.

I zazdrosnym za to genialne skojarzenie.

A tak swoją drogą, ile takie Qbliki mogą łyknąć? Już Michnik Gudzowatemu opowiadał. że Kublik męski  to matoł.

Qblikacja nader blisko kibla.

Czy może być coś w mQ? ( milikublikach)?

Zgaduję:

Stefciu? Radziu? Kazek?

Vote up!
0
Vote down!
0
#387273

niestety sam jesteś sobie winien - przerabialiśmy już to, do Niepoprawnych nie siada się z płynami, zwłaszcza jeśli Contessa jest w dobrej formie ;))))

Qbliki są genialne, jak wiele upraszczają. Contesso, opatentuj! ;)))

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#387282

ale ja siadłem już po zabiegu i myślałem, że zaprawię się jeszcze trochę -

a tu orbity takie, że się nie wdrapię.

Choćby zaprawy nie zabrakło.

Zgadzam się, Qbliki do patentu.

I do Sevres, jako wzorce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#387285

Miał być 1 qblik, wyszedł mi qublik itd.

Mam za sobą b.ciężki tydzień i zła byłam gdy pisałam, przez co przegapiłam błędy.
Cieszę się, że Was rozweseliłam.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#387312