Osuch przeprosił. Czy Olszewski też przeprosi? Dziennikarski donos

Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Blog

Ostatnio przez media przetoczyła się burza związana z postacią Jacka Osucha, posła PiS, który na swoim facebookowym profilu miał w zainteresowaniach inną stronę facebookową, pt. „Platformo Wypier***j”. Sprawę wywąchał Super Express, nagłośniła ją TVN24. Nic dziwnego, sprawa dotyczyła przecież kogoś z PiS. Ale czy dziennikarze, starając się wypełnić pustkę sezonu ogórkowego, szukali też czegoś związanego z kimś z PO?

Tego nie wiem, ale skoro niczego nie znaleźli, to znaczy że nie szukali. Ale nie musieli. Są w Polsce ludzie, którzy znajdą za nich, lecz zostaje jeszcze elementarna kwestia. Czy mediom wystarczy przyzwoitości i poczucia sprawiedliwości, by i tę sprawę nagłośnić, celując zarazem w jedynie słuszną partię? O tym się przekonamy w najbliższych dniach. Oto umieszczam na moim blogu oficjalny donos dziennikarski na posła Platformy Obywatelskiej, Pawła Olszewskiego, który to na swojej stronie oficjalnej posiada takie oto zdjęcie.

Proszę kliknąć, by powiększyć.

Zrobiłem powiększenie, bo wiem, że ci co psują sobie oczy codzienną lekturą Wyborczej, w przypadku kogoś z PO, mają baaaardzo słabiutki wzrok i mogliby czegoś nie dojrzeć lub coś przeoczyć. Oto powiększenie.

Prawda że ładne?. Jacy to zdolni ludzie chodzą po tej polskiej ziemi. Damską fryzurkę dokleili Kaczyńskiemu a poseł Platformy hołubi się tym na swojej stronie. Co to, jego herb rodowy? Może jakieś przyszłe nowe logo Platformy? To by zresztą miało jeszcze jakiś sens, w końcu na naśmiewaniu się z Kaczyńskiego zbudowali całą swoją obecną ideologię i to ona, połączona ze sprawowaniem absolutnej władzy w Polsce, trzyma ich jeszcze jakoś w kupie.

Obywatelski obowiązek już spełniłem, dziennikarski donos złożyłem, temat kolegom z SE, TVN24 i innym mediom podsunąłem i czekam teraz, aż go opiszą, nagłośnią od Bałtyku aż po same Tatry i jak Olszewski zaraz po publikacji przeprosi i będzie się bił w pierś. A robię to tylko dlatego, iż chcę jeszcze wciąż naiwnie wierzyć, że skoro czegoś nie wolno Osuchowi z PiS, to nie wolno też posłowi Olszewskiemu z PO.

Piotr Cybulski

Screenshoty pochodzą ze strony http://polszewski.pl

Specjalne podziękowania dla mojego przyjaciela Sławkowskiego, za podsunięcie tematu.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

zainteresowania jakie uważa. Wolno "bul" Kom-or-senowi mieć w Ulubionych stronę dla polujących na kaczki. Nawet by mnie zdziwiło gdyby nie miał. Ta osławiona rubaszność zwana przez bydło chamstwem.Tak, tak przez bydło chamstwem. Teraz będzie donos i ścieżka dostępu dla służ niezajmujących się bezpieczeństwem państwa (ABW, CBS ,dziennikarze i tym podobne gangi Tuskowych machlojek).

Portal: Masturbacja

Zakładka: Drażnienie małego

Jest tam filmik jak oseł Tomczykiewicz próbuje powiedzieć frazę:wizualizacja koherentnnych dysproporcji.

Stronę można zamknąć z paragrafu o pornografii dziecięcej wszak oseł wielkości dziecka i kłopoty z mową też.Jak to młodzież mówi typowy osobnik partii ADHD ang. Personal Object -ADHD [PO-ADHD}

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#169463