Niezależna.pl Lesbijki na czele Agory i Gazety Wyborczej

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„ Rapaczyńska i Łuczywo na ratunek Gazecie Wyborczej „ …..”Wanda Rapaczyńska i Helena Łuczywo (prywatnie przez lata były nieformalnym związku) w koncernie Agora, wydawcy „Gazety Wyborczej” odzyskują dawną pozycję. „.....” W ubiegłym tygodniu Agora oprócz poniesienia ceny GW powołała nowy zarząd, do którego weszli Wanda Rapaczyńska była wieloletnia prezes firmy, a ostatnio członek jej rady nadzorczej, „....”Agora powołała także nową radę nadzorczą, w skład której weszli Helena Łuczywo - jedna z założycielek firmy, wieloletnia wicenaczelna „Gazety Wyborczej", „.....”Jednak najwięcej emocji budzi powrót do Agory dwóch wieloletnich przyjaciółek – Wandy Rapaczyńskiej oraz Heleny Łuczywo. Obydwie od wielu lat się przyjaźniły, co miało tradycję rodzinną – ich rodzice, komuniści z KPP pozostawali w zażyłej znajomości. Po wybuchu afery Rywina i ujawnieniu udziału w niej Wandy Rapaczyńskiej i Adama Michnika od bezpośredniego zarządzania spółką odsunięto Wandę Rapaczyńską. W 2007 roku zrezygnowała ona z funkcji prezesa AGORY SA.W 2004 r z funkcji członka zarządu Agory zrezygnowała Helena Łuczywo. Pięć lat później, w 2009 r. niespodziewanie odeszła na emeryturę. Było to kompletnym zaskoczeniem, bo Łuczywo od początku istnienia "Wyborczej" była zastępcą redaktora naczelnego Adama Michnika. „....(źródło )
 
Korwin Mikke „Wilfred Willi Rudi Dutschke, mający ogromny autorytet wśród lewicowej hołoty, rzucił hasło (znów cytuje Wikipedię) „»Długiego Marszu [wtedy Zé-Dōng Máo był uwielbiany na Lewicy!] poprzez instytucje« władzy”. Miało to polegać „na uczestnictwie działaczy studenckich ruchów lewicowych w aparacie władzy. Jako »integralna część maszynerii« administracyjnej mogliby oni dokonywać radykalnych przemian w społeczeństwie. Koncepcja ta została przejęta od Antonio Gramsciego (komunisty włoskiego) oraz frankfurckiej szkoły marksizmu kulturowego”. I trafił w dziesiątkę. „....”Posłuszni, karmi agenci Dutschkego (zmarł w 1979 roku) zapełnili przedsionki, potem korytarze, a potem gabinety Władzy. „....”Na wezwanie Dutschkego bandyci zapisywali się do policji, zaczynali od referentów – wzajemnie się wspierając. W szczególności najlepiej im szło opanowywanie instytucyj międzynarodowych. Tam ludzie się nie znają – a ONI znakomicie znali się między sobą i mogli się wzajemnie forować. „.....(więcej )
 
 
-----
Mój komentarz
 
Państwo na ogromna skale inwigiluje obywateli . Po aferze Snowdena okazało się że wszystkie globalne serwisy internetowe należące do firm amerykańskich prawdopodobnie mają wbudowane integralnie w swoim oprogramowaniu zadania inwigilacji wszystkich swoich użytkowników na potrzeby rządu amerykańskiego . Swego czasu armia brytyjska nie zgodziła się używać oprogramowania Microsoftu , gdyż jej analitycy podejrzewali istnienie takiej ukrytej funkcji inwigilacji i wykradania informacji . Również Niemcy maja swoje programy internetowej inwigilacji .
 
Zebranie szczegółowych danych o ludziach , ich upodobaniach , potrzebach , nie mówiąc już o wstydliwych sekretach , czy łamaniu prawa dają ogromne możliwości zastosowania socjotechniki na niewyobrażalną skale. Wyobraźmy sobie ,że wyborca dostaje spersonalizowaną ofertę wyborczą adresowaną wyłącznie do niego , obiecującą mu rozwiązanie jego konkretnych problemów .
Ale to nic w porównaniu z tym co czeka Polaka, Amerykanina w przyszłości , gdy socjaliści obala resztki demokracji ,i ustanowią” religią państwową „ polityczną poprawność .Spersonalizowana kontrola i selekcja informacji. Propaganda i pranie mózgu .
 
Problemem jest asymetria w prawach do zbierania i wykorzystywania i informacji osobowych państwa i obywatela . I tutaj pojawił się nowy problem . Państwo zakazuje obywatelowi swobodnego gromadzenia , publikowania i analitycznego wykorzystania informacji osobowych.
 
Jeżeli prawdą jest to co podaje Niezależna.pl ,że ogromy wpływ na kierunki kształtowania opinii publicznej , czy raczej urabiania, czy jak ktoś chce prania mózgów miały i maja dwie lesbijki wychowane w komunistycznych rodzinach i co za tym idzie przesiąknięte od dziecka totalitarnymi wartościami to mamy nowy kontekst w zrozumieniu źródeł socjalistycznej i homoseksualnej propagandy Gazety Wyborczej .
 
Tutaj warto przytoczyć istnienie nurtu filozofii zwanej kontekstualizmem , który zakłada ,że zjawiska zrozumienie zjawisk społecznych związane jest ze znajomością jej kontekstu .
 
Z pewnością wolne społeczeństwo musi zapewnić swoim członkom prawo do nieograniczonego gromadzenia , analizowania i publikowania danych dotyczących całej klasy politycznej , elity gospodarczej , medialnej , intelektualnej, akademickiej .
 
Tylko wtedy obywatel będzie miał szanse obronić się przed państwem i nieformalnymi strukturami , które jak się okazuje to państwo kontrolują .
 
Przypomnę tylko obietnice Kaczyńskiego na IV kongresie PiS ,że skończy z ograniczaniem prawa Polaków do wolności słowa i terroryzowaniem ich przez lewackie sądownictwo , które nakłada idące w setki tysięcy złotych kar w postaci przymusowej publikacji przeprosin między innymi w Gazecie Wyborczej . Warto przypomnieć też, że pierwszym pieniaczem sądowym II Komuny jest Michnik, który tym sposobem , trikiem chce wziąć „za mordę „ Polaków mających inne zdani niż on .
 
Video „Ks. Kostrzewa. Przyspieszona seksualizacja dzieci - fragment konferencji „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie
 
Tomasz Parol „Dziś obchodzimy rocznicę mądrości i potęgi myśli strategicznej przodków naszych, czyli Dzień Powołania Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Unia Lubelska – bo o niej tu mowa, jest chyba niezbyt lubianym wydarzeniem przez właścicieli III RP, będących na pasku obcych „.....”Zawarcie nowej unii walnie przyspieszyły wydarzenia międzynarodowe. Okazało się bowiem, że Wielkie Księstwo Litewskie nie było w stanie samodzielnie prowadzić wojny z Rosją cara Iwana IV Groźnego. Trwająca od 1558 wojna litewsko-rosyjska, wydatnie ukazała słabość państwa litewskiego, które z trudem znosiło spadające nań kolejne ciosy wojsk moskiewskich. W ciągu 7 lat sojusznicza Polska wystawiła 300 rot wojsk kosztem 2 milionów złotych, co zyskało jej na Litwie kolejnych zwolenników ścisłego związku obu państw. Dodatkowo ciężar wojny ponosiła głównie szlachta litewska, stanowiąca pospolite ruszenie, i domagająca się z tego tytułu wzorem jej koronnej odpowiedniczki większego wpływu na rządy w państwie. Niespodziewanie, przeciwni zawarciu nowej unii pozostali tylko magnaci litewscy, którzy mogli najwięcej stracić na skutek nowego związku. „.....”Rokowania wznowiono 7 czerwca, a już 28 czerwca uchwalono zawarcie nowej unii polsko-litewskiej. 1 lipca nastąpiła wymiana dokumentów i zaprzysiężenie podpisanego aktu. 4 lipca król wydał dyplom potwierdzający ten związek. Zaniepokojony poseł rosyjski jeszcze tego samego dnia doniósł carowi Iwanowi IV Groźnemu: jedinienje ich w tom, czto im stojati oto wsiech okrain zaodin (unia ta polega na tym, że wszystkie prowincje stanowić będą jedno) „....(źródło )
 
Joanna Ćwiek „Aż 3 mln bezdzietnych Polaków między 16. a 34. rokiem życia chciałoby mieć chociaż jedno dziecko. „....”Na pierwszych czterech miejscach listy największych barier uniemożliwiających podjęcie decyzji o rodzicielstwie znalazły się problemy materialne. „.....”Najwięcej, bo aż 45 proc. kobiet i 43 proc. mężczyzn twierdzi, że nie decydują się na dziecko, bo nie mają pracy i pieniędzy „...(źródło )
 
Stanisław Malicko „Funkcjonalny kontekstualizm jest nurtem filozofii nauki wywodzącym się z pragmatyzmu. Jego założenia sformułował amerykański filozof Stephen C. Pepper w wydanej w 1942 roku książce "World Hypotheses" ("Hipotezy Świata") „.....”Wartym odnotowania, bo istotnym z punktu widzenia psychologii, postulatem funkcjonalnego kontekstualizmu jest zasada ujmowania wszelkich zjawisk jako dynamicznych procesów zachodzących zawsze w określonym kontekście i nieodłącznych od tego kontekstu. Według funkcjonalnego kontekstualizmu żadne zjawisko nie może być analizowane i zrozumiane w oderwaniu od swojego historycznego oraz aktualnego kontekstu. Można zatem powiedzieć, że w pewnym sensie to kontekst tworzy zjawiska. Zasada ta odnosi się również do analizy i rozumienia zachowań ludzkich. „.....(źródło )
 
Gdyby stowarzyszenie Republikanie Przemysława Wiplera wystartowało w wyborach parlamentarnych mogłoby liczyć na 19 proc. głosów - wynika z sondażu Homo Homini z 24 czerwca. O sondażu informują Wirtualne Media „....”sondażu wynika, że w przypadku startu Republikanów w wyborach najwięcej głosów otrzymałoby PO (25 proc.), które o 2 punkty procentowe wyprzedza PiS. Do Sejmu weszłoby jeszcze SLD (9 proc.) i PSL (7 proc.). Ruch Palikota (4 proc.), Solidarna Polska (4 proc.) i Kongres Nowej Prawicy (2 proc.) nie przekroczyłyby progu wyborczego „...(źródło )
 
Video „Ks. Kostrzewa. Przyspieszona seksualizacja dzieci - fragment konferencji „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie
Brak głosów

Komentarze

Żyd-komuch-lesbija.W tym szmatławcu jaką jest wybiórcza tylko tacy ludzie mogą pracować.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#367174

" „Gdyby stowarzyszenie Republikanie Przemysława Wiplera wystartowało w wyborach parlamentarnych mogłoby liczyć na 19 proc. głosów - wynika z sondażu Homo Homini "

Jakim trzeba byc naiwniakiem aby deklarować poparcie dla czegoś co nie istnieje a juz na pewno nie wiadomo jakiej jest proweniencji i na czyim pasku chodzi. ( Tzn wiadomo skoro ma zadanie odebrać wyborców PiSowi)

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#367178

 A co to są Republikanie ?

Wiplera ?
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#367210