Niesiołowski o likwidacji PiS i kordonie sanitarnym

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Stefan Niesiołowski „Nie ma żadnej nadziei! Trzeba zlikwidować PiS! Ale trudno to zrobić. (...) PiS jest zarazą, która musi być wymazana z polskiej polityki. Ktoś, kto chce się z nimi dogadywać, zapłaci olbrzymią cenę! „....(więcej )
Stefan Niesiołowski „ W imię obrony demokracji i wolności zwracam się do wszystkich polityków dobrej woli o stworzenie już dziś sanitarnego kordonu wokół PiS „....”Tak jak w latach 50. i 60. partie demokratyczne we Francji i Włoszech odmówiły tworzenia jakichkolwiek koalicji z komunistami traktowanymi jako sowiecka agentura groźna dla demokracji i wolności, tak dziś w Polsce takim zagrożeniem jest PiS. „......” Wokół PiS tak jak wokół komunistów francuskich i włoskich, a przed wojną wokół Związku Sowieckiego, należy utworzyć kordon sanitarny w obronie demokracji, wolności, a w dalszej perspektywie także niepodległości. W imię obrony demokracji i wolności zwracam się do wszystkich polityków dobrej woli o stworzenie już dziś takiego sanitarnego kordonu. Polska niedemokratyczna, skłócona z sąsiadami, wroga wobec Unii Europejskiej, zbankrutowana ekonomicznie i jałowa kulturalnie, rządzona przez propagandystów w stylu stalinowskim i lizusów Rydzyka będzie Polską, której niepodległość w dłuższej perspektywie może być zagrożona. To, że taka Polska nie przeszkadza Gowinowi, to tym gorzej dla niego, ale uświadomienie wyborcom, co wybierają i na kogo głosują, jest obowiązkiem polityków i mediów. „...”Oczywiście Kaczyński to nie Hitler (nikogo nie zabił, tylko fałszywie oskarża o morderstwo swoich przeciwników), a marsze z pochodniami, używanie swastyki podczas manifestacji, milczenie wobec antysemityzmu i fali przemocy, rozpalanie nienawiści i rzeka kłamstwa, którą pisowska propaganda wraz z katoprawicą zalewa Polskę, to nie NSDAP. „....” Takie same postawy, bezmiar egoizmu i krótkowzroczności kazały kulturalnemu konserwatyście von Papenowi zaprzedać się prostackiemu demagogowi, „czeskiemu kapralowi", o którym prezydent Hindenburg mówił, że „zrobi go ministrem poczty i będzie lizał znaczki z moją podobizną" – a jednak mianował go kanclerzem, a potem było na wszystko za późno. Gowin nie będzie von Papenem, a Polska nie będzie republiką wei-
marską, ale czasami warto poczytać historię. Pewna pociecha, że jak się powtarza, to tylko jako farsa. „....”Mamy w Polsce do czynienia z konfliktem, który przypomina zimną wojnę domową. Dla ludzi twierdzących, że Powstanie Warszawskie nadal trwa, Katyń 1940 i Smoleńsk 2010 to w gruncie rzeczy to samo, nasz kraj jest okupowany, tylko okupacja jest gorsza, bo okupant tym razem mówi po polsku i okupacja jest bardziej perfidna, zamiana tej zimnej wojny w gorącą jest chyba ich marzeniem i metodą dorwania się do władzy. Należy mieć nadzieję, że te ponure plany się nie spełnią, a wybory pozostaną jedyną metodą rozstrzygania politycznych sporów i konfliktów. W każdym razie wybory w 2015 r. będą jednymi z najważniejszych i rozstrzygających o dającej się przewidzieć przyszłości.”....(źródło)

Paweł Chojecki „ Pierwszym wariantem jest droga wytyczona przez Aleksandra Smolara:
Od razu po głosowaniu nad związkami partnerskimi pomyślałem, że Jarosław Gowin może być przyszłym przywódcą zmodernizowanego PiS-u. Jeżeli nastąpiłoby odejście, wymuszone czy dobrowolne, Kaczyńskiego. PiS-u poszerzonego o konserwatywną część Platformy.”
„Wprost”, 25.02.Co ciekawe, Smolar nawet nie próbuje ukryć faktu, że Gowin jest w tej rozgrywce typowym figurantem:Nigdy nie myślałem o Gowinie jako o poważnym polityku, raczej był typem „gadułki”, ideologa, nie polityka. ( http://naszeblogi.pl/38858-smolar-po-usunieciu-kaczynskiego-gowin-na-czele-pis )

Lider ...greckiej partii Złoty Świt Nikolaos Michaloliakos został w sobotę zatrzymany pod zarzutem tworzenia organizacji przestępczej - podała policja. Zatrzymano też co najmniej jednego deputowanego partii - poinformowała rzecznika Iliasa Kasidiarisa. To nie koniec zatrzymań.”...Sąd Najwyższy wystawił nakazy aresztowania jeszcze co najmniej pięciu innych deputowanych Złotego Świtu oraz ok. 30 członków - doniosły anonimowo źródła policyjne ."Demokracja ma sposoby, by się bronić" - powiedział krótko po informacji o zatrzymaniu polityków rzecznik greckiego rządu Simos Kedikoglu. To pierwszy od 1974 roku przypadek aresztowania w Grecji deputowanych zasiadających w parlamencie.”..”Grecją wstrząsnęło w ubiegłym tygodniu zabójstwo 34-letniego antyrasistowskiego rapera Pawlosa Fyssasa, którego dokonał sympatyk skrajnie prawicowej partii.
21 września za zabójstwo rapera stanął przed sądem w Atenach 45-letni działacz ugrupowania Jorgos Rupakias. W środę wieczorem tysiące przeciwników Złotego Świtu wyszło na ulice Aten. Prawicowe ugrupowanie w ciągu tygodnia od zabójstwa Fyssasa straciło jedną trzecią poparcia w sondażach. W ostatnich dniach informowano o przeszukaniach biur partii przez policję oraz zatrzymaniach jej członków. W związku z tymi działaniami policji Michaloliakos zagroził w czwartek wieczorem wycofaniem posłów Złotego Świtu z parlamentu. Ugrupowanie ma 18 posłów i ich odejście mogłoby oznaczać konieczność rozpisania nowych wyborów. „...(więcej )

Olgierd Domino„Tego jeszcze w ćwierćwieczu postkomunistycznej Europy Środkowej nie było. Zatwardziały prawicowiec, nacjonalista Marian Kotleba, wygrał wybory samorządowe i został żupanem (wojewodą) regionu Bańskiej Bystrzycy na Słowacji.36-letni polityk z południowej strony Tatr jest liderem ugrupowania Partia Ludowa Nasza Słowacja. Kotleba stał też na czele zdelegalizowanej bojówki organizującej marsze przeciwko mniejszości romskiej. Pod koniec listopada minionego roku wprowadził w osłupienie całą Słowację. Wygrał w cuglach wybory, pokonując całą demokratyczną koalicję. Uzyskał 55,5 procent głosów.”...”Po urząd żupana w Bańskiej Bystrzycy Kotleba wystartował po raz wtóry. W 2009 roku wyraźnie nie przyszedł jeszcze jego czas. Poparło go wówczas zaledwie 10,03 procent głosujących. Ale to nie te marne wyniki przyniosły mu wtedy rozgłos. Na wiecu z okazji siedemdziesiątej rocznicy powstania państwa słowackiego wygłosił wówczas porywającą mowę, w której wezwał swych rodaków, by ponownie wzięli odpowiedzialność za swój kraj i by stali „na straży” chrześcijańskiej cywilizacji. Okrzyk podchwyciły tłumy, co tak przestraszyło władze, że Kotlebę z miejsca aresztowano i oskarżono o próbę „obalenia podstawowych praw i wolności obywatelskich”. Były to zarzuty szyte zbyt grubymi nićmi, więc szybko się z nich wycofano. „...”Zaczęto jednak lidera Partii Ludowej Nasza Słowacja sądowo nękać za rzekomy rasizm, ksenofobię i nawoływanie do waśni narodowościowych, a to z uwagi na jego wypowiedzi o Cyganach jako o pasożytach, ludziach żerujących na państwie, nie garnących się do roboty, a jedynie wyłudzających dotacje i finansowe wsparcie. Spraw sądowych wytoczono mu kilkanaście, wiele razy był profilaktycznie zatrzymywany przez policję, ale ostatecznie za nic go nie skazano.Zanim Kotleba zaczął się parać polityką, pracował jako nauczyciel w szkole średnie”....(źródło )

Katarzyna KawlewskaNIE dla gender. NIE dla lewackiej propagandy. NIE dla deprawacji seksualnej i zboczeń. „....”Kolejnym niewypałem okazała się konferencja w Bydgoszczy. Organizatorzy: młodzieżówka Twojego Ruchu, SLD, Lambda oraz Nieformalna Grupa Inicjatyw „...” Debata, według portalu „bydgoszcz24.pl”, dowiodła raczej, że gender to nic innego jak feministyczna i lewicowa propaganda. Debatę zdominowały dwie feministycznie nastawione działaczki i aktywistki społeczne i partyjne: Anna Wróblewska-Zawadzka z Nieformalnej Grupy Inicjatywnej oraz Anna Mackiewicz z SLD. Obie panie prześcigały się w formułowaniu równościowych haseł. Z tym, że Wróblewska-Zawadzka powoływała się na gender jako naukę o różnicach płci kulturowej, a Mackiewicz, mówiła, o dziwo (!) o panowaniu we współczesnej Europie ideologii gender. Radna SLD podkreślała, że **gender jest dziś uwzględniane we wszystkich poczynaniach Unii Europejskiej. Jest nieomal religią. „....(źródło )

-----
Mój komentarz

Niesiołowski „.Należy mieć nadzieję, że te ponure plany się nie spełnią, a wybory pozostaną jedyną metodą rozstrzygania politycznych sporów i konfliktów. W każdym razie wybory w 2015 r. będą jednymi z najważniejszych i rozstrzygających o dającej się przewidzieć przyszłości.””

Niesiołowski „Stefan Niesiołowski „Nie ma żadnej nadziei! Trzeba zlikwidować PiS! Ale trudno to zrobić. (...) PiS jest zarazą, która musi być wymazana z polskiej polityki. Ktoś, kto chce się z nimi dogadywać, zapłaci olbrzymią cenę!

Niesiołowski to człowiek , który czynnie wspiera molestowanie polskich dzieci w szkołach przez fanatycznych nauczycieli gender . To dzięki niemu Niemcy dokonują w Polsce poprzez zależne od siebie homolobby i lewactwo korzystnego dla siebie przewrotu ideologicznego , którego celem jest ustanowienie politycznej poprawności religią państwową .

 Mackiewicz, mówiła, o dziwo (!) o panowaniu we współczesnej Europie ideologii gender. Radna SLD podkreślała, że **gender jest dziś uwzględniane we wszystkich poczynaniach Unii Europejskiej. Jest nieomal religią.

Niesiołowski, to człowiek , który stoi murem za kolaboranckim w stosunku do Niemiec rządem , jet członkiem kolaboranckiej partii . To w końcu nie Kaczyński , ale Sikorski złożył „ hołd berliński „

Ale nie to jet najważniejsze. Wydaje mi się ,że Niesiołowski nie mówi wcale to co mu ślina na język przyniesie , ale w sposób wulgarny wyraża to , o czym po cichu w politycznych kazamatach Platformy się mówi . Co więcej Niesiołowski testuje , jak na takie konspiracje zareagują Niemcy u siebie i niemieckie polskojęzyczne media W Polsce.

Chodzi o siłowe pozakonstytucyjne zlikwidowanie PiS lub co najmniej nie dopuszczenie do władzy Kaczyńskiego przy użyciu łamiących konstytucje metod .

Niesiołowski wyraźnie mówi „W imię obrony demokracji i wolności zwracam się do wszystkich polityków dobrej woli o stworzenie już dziś sanitarnego kordonu wokół PiS „...”Należy mieć nadzieję, że te ponure plany się nie spełnią, a wybory pozostaną jedyną metodą rozstrzygania politycznych sporów i konfliktów.”

Czyli ,że jeśli Kaczyński wygra wybory to ….wybory nie będą jedyną metodą rozstrzygania sporów. Propaganda mediów reżimowych i niemieckich polskojęzycznych mediów wmawia nam ,że system wyborczy i ład konstytucyjny jest odwieczny i będzie trwał wiecznie . Kolonialna konstytucje i fasadowa demokracja na niej oparta będzie trwała tak długo jak długo będzie służyła interesom Niemiec i pośrednio Rosji .

Dla wszystkich , którzy nie wierzą w scenariusz w którym PiS zostanie zdelegalizowany ,szczególnie w sytuacji, gdyby zabrakło jego charyzmatycznego przywódcy Kaczyńskiego zwracam uwagę na precedens w państwie , którego elity i rząd aktywnie kolaborują z Niemcami . W Grecji praktycznie zdelegalizowano legalną, znajdującą się w parlamencie i kolacji rządowej partie. Największą wadą jej wada było to ,że byłą ona naprawdę antyniemiecka .

Warto zwrócić uwagę ,że Tusk i jego grupa przygotowują wszystko nataki rozwój wydarzeń. Masowe, niespotykane nigdzie indziej w Europie podsłuchy ludności , wzmacnianie kontroli nad służbami ,likwidacja mogącego do tego nie dopuścić wojska polskiego , a do tego możliwość legalnego fizycznego wsparcia funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa i jednostek specjalnych w aresztowaniach i rozbijaniu struktur PiS i tłumieniu rozruchów, które po tym wydarzeniu niewątpliwie nastąpią . Bo Tusk wprowadzając ustawę „ o bratniej pomocy „ liczy między innymi na wsparcie przez właśnie uzbrojonych funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa Niemiec.

A Europa powoli budzi się , być może już za późno. Powstają antyniemieckie ,chrześcijańskie antyunijne partie kwestionujące istniejący porządek rzeczy . I PiS do takich partii należy. Zwycięstwo Kaczyńskiego w wyborach może mieć katastrofalne dla Niemiec , lewactwa i politycznej poprawności skutki . Sojusz Kaczyńskiego

Aleksander SmolarCo będzie, jak PO spadnie poniżej 20 proc.? Hipoteza najbardziej dramatyczna, choć mało prawdopodobna: PiS zdobywa z jakimś tam sojusznikiem, np. z PSL zdobywa większość konstytucyjną. Hipoteza druga: PiS z PSL na przykład ma większość zwykłą „....”kreśli czarne wizje politolog z Fundacji im. Stefana Batorego. Jest jeszcze jedna obawa. Ciemny lud, który może oburzyć się, że po zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości w wyborach, Kaczyński będzie pozbawiony władzy przez koalicję wszystkich przeciwko PiS. „....”Duża część wyborców potraktuje to jako oszustwo, tak jak w przypadku Orbana. Będzie słaba koalicja, od początku moralnie zużyta, przy podejrzeniach, żę to wszystko jest kant. Taki rząd może przetrwać bardzo krótko. A przy ponownych wyborach konstytucją większością wygra PiS „....”Jacek Żakowski powiedział, że klęski Platformy są klęskami nas wszystkich, dlatego że wszystko, co będzie po Platformie, będzie od niej gorsze „...

Zabawnie wygląda też końcówka tej "debaty". „...”Michnik: Najmniej prawdopodobny scenariusz to ten z konstytucyjną większością PiS. Ale to wykluczone nie jest, bo na Węgrzech wyglądało, że jest niemożliwe, a okazało się możliwe. I dziś Orban ma pełnię władzy.Smolar: Ale tam była taka megaautokompromitacja. W Polsce tego nie będzie.Michnik: Oby Bóg mówił przez twoje usta. ….(więcej )

video Kwadrans nienawiści ze Stefanem Niesiołowskim
Profesor Jaroszyński „ Jak żyć w dobie wojny kulturowej” cz 2
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitte

The Economist „ według badań opinii publicznej poparcie dla „Złotej Jutrzenki … skoczyło z 10 n a 15 procent od czerwca „.. ( więcej )

Dwie osoby zginęły, a jedna została ciężko ranna, przed biurem greckiej …. partii Złota Jutrzenka na przedmieściu Aten. Zastrzelili je dwaj mężczyźni jadący motocyklem - podały źródła policyjne.”....”Policja jeszcze nie zweryfikowała tożsamości zabitych i nie informuje o szczegółach ataku. Na miejsce zdarzenia przybyły służby antyterrorystyczne i otoczyły kordonem okolicę....”Na swoich stronach internetowych Złota Jutrzenka, w sondażach plasująca się na trzecim miejscu pod względem popularności, podała, że zabici mieli 22-26 lat, a "ataku dokonano na ślepo".....”Partia w komunikacie skrytykowała, że "rząd odmówił ochrony policyjnej pomimo gróźb" wobec członków ugrupowania.”...”Rzecznik partii Ilias Kasidiaris w prywatnej telewizji Star TV  oskarżył o strzały "terrorystów" i powiedział, że wydaje się, iż atak został dobrze zaplanowany.”...”Od 28 września szef partii Nikolaos Michaloliakos, jego prawa ręka Christos Papas i deputowany ugrupowania Janis Lagos przebywają w areszcie śledczym w związku ze śmiercią lewicowego działacza i rapera Pawlosa Fyssasa, zabitego 10 dni wcześniej przez członka Złotej Jutrzenki. „...(więcej )

Stefan Niesiołowski „ Cały plan cichego, a w gruncie rzeczy jawnego, istniejącego od dawna i mającego charakter propisowskiej dywersji planu Gowina, aby wspólnie z Kaczyńskim dorwać się do władzy, a przy okazji maksymalnie zaszkodzić Platformie i osobiście Donaldowi Tuskowi (do którego irracjonalna i trudna do zrozumienia nienawiść Gowina dorównuje zapiekłej i patologicznej nienawiści Kaczyńskiego), zakłada, że partia Gowina wejdzie do parlamentu. „...”Poświęcanie uwagi osobie i polityce Jarosława Gowina wydaje mi się zajęciem o tyle jałowym, że nic nie wskazuje, aby jego ugrupowanie mogło odegrać jakąkolwiek rolę w polityce polskiej. Wygląda raczej na to, że partia ta podzieli los ugrupowań między innymi: Parysa, Słomki, Szeremietiewa, Ikonowicza, Korwin-Mikkego, Jagielińskiego, Ujazdowskiego, Olechowskiego, Wrzodaka, Janowskiego itp., których nazw prawie nikt już nie pamięta. Całego tego dość żałosnego politycznego planktonu, swoistego folkloru zamulającego od lat politykę polską. „....”Jarosław Makowski uznał za stosowne dostrzec w pomysłach Gowina pewien sens, a nawet widzieć w nim przyszłego koalicjanta Kaczyńskiego, mogącego współrządzić Polską jako koalicjant PiS, to chciałbym ten pomysł i ewentualne jego konsekwencje ocenić. „Jasne, że Kaczyński robi obecnie dobrą minę do złej gry. Powtarza więc, iż PiS najpewniej wywalczy w 2015 r. taki wynik, by mógł rządzić samodzielnie. Tyle że to pobożne zaklęcia. I dlatego Kaczyński przygotowuje realistyczny plan polityczny. Na czym on polega? Z jednej strony na osłabieniu Platformy Obywatelskiej. Z drugiej na pokazaniu własnej zdolności koalicyjnej. Zadanie, by grać na osłabienie PO, ma być zrealizowane dla prezesa PiS przez Jarosława Gowina. „....”Uzasadniona awersja i żal do antypatycznego, gruboskórnego Kaczyńskiego (kolejno: Zawiszy, Ujazdowskiego, Dorna, Selina, Kowala, Ziobry, Kurskiego, Wiplera itd.) oraz słuszne zarzucanie mu cynizmu, krętactwa, koniunkturalizmu i przeróżnych podłości mało jednak obchodzą wyborców. I „...(źródło)

Niesiołowski „"Targowica" dziś to nie narodowa zdrada, ale obrona zacofanego systemu politycznego, sprzeciw wobec reform i modernizacji, to wreszcie wykorzystywanie Kościoła i chrześcijaństwa do walki politycznej w obronie rzekomo zagrożonych wolności obywatelskich i praw jednostki. To żądza władzy bez względu na cenę, jaką musi za to zapłacić Polska. Manifesty wydawane przez zwolenników Targowicy pełne były patriotycznych haseł, odwołań do religii, tradycji, moralności i dobra Ojczyzny. „...”Cenę polsko-polskiej wojny rozpętanej i prowadzonej przez PiS, a także w znacznym stopniu osobiście przez Jarosława Kaczyńskiego płaci Polska”.. ..(więcej )

Dziennik "Sugerowanie w tym raporcie, żePlatforma jestokupantem, okupuje własny naród, to jest język wojny domowej" - grzmiałMarszałek Sejmu. ...”Uważa on, że raport PiS o stanie państwa tomanifest wojny domowejwypowiedziany państwu, "innym rządom,temu rządowi, Donaldowi Tuskowi". Marszałek Sejmu za ten raport odsyłaJarosława Kaczyńskiegodopsychoanalityka. "To, że jest liderem partii nie oznacza, że psychoanalityk nie powinien się nim zająć. Może właśnie tym bardziej powinien" „...(więcej)

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitte

Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jackers_ea nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Że tez taki człowiek jest tolerowany ,pozwala mu sie wypowiadać , telewizja go pokazuje. Przecież on gada jak wypuszczony ze szpiala wariatów.To osobnik ogarniety chorobliwą obsesją w jednym temacie.Może ktoś z psychiatrów wypowie się o tym przypadku.Ta kobieta co
jest Marszałkiem Sejmu nic nie powie ? Czy tam już wszyscy sa tego....

Vote up!
2
Vote down!
-4
#401131

Oni nie sa tego, oni nas maja za tego! Zreszta nie bez kozery, ostatecznie zostali wybrani przez nas. ( nie przezemnie, ale przez wiekszosc). Wiec moga hulac."I co nam zrobicie"?

Vote up!
2
Vote down!
-3
#401134