Janke o możliwej interwencji zbrojnej na Węgrzech

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Jerzy Frąckowiak „Głodne wydumanych praw bestie homoseksualizmu rzuca się na wszystkich, którzy będą próbowali zatrzymać ich parcie do przodu. „.....”Sama demokracja powstała jako system zapewniający reprezentację możliwie szerokim grupom społecznym. Nie zaś w celu dyktatu mniejszości nad większością. „...(źródło )
 
Palikot „ Konstytucja RP, flaga i godło to są symbole nacjonalizmu, które często prowadzą do antagonizmów, a w konsekwencji do wojen - powiedział Janusz Palikot. - Konstytucja, godło i flaga nie są potrzebne ani Polsce, ani Włochom, Francuzom i innym państwo europy. Więcej zyskamy jeśli pozbędziemy się tych fałszywych symboli „.....”Jeśli będzie tak jak dzisiaj, że Polska ma słaby rząd i znajdzie się poza europejskim centrum, to kto da nam gwarancję, że Polska leżąca między Niemcami a Rosją, za kilkadziesiąt lat nie przestanie istnieć? „.....(źródło )
 
„Prezydent Republiki Federalnej Niemiec Horst Koehler „.....”„ Kraj o naszych rozmiarach oraz z tak zorientowany na eksport musi czasami wysłać swoje oddziały aby bronić swoich ekonomicznych interesów  , „...(więcej )
 
Trybunał konstytucyjny w Karlsruhe „Pierwsze przymiarki do złagodzenia bardzo restrykcyjnego prawa dotyczącego użycia Bundeswehry na terenie Niemiec podjęto już w 2006 roku. Wtedy trybunał zezwolił na „wyprowadzenie wojska na ulice” w wypadku stanu nadzwyczajnego, czyli do „zwalczania zorganizowanych i wojskowo uzbrojonych grup powstańczych ”....”Obecny wyrok uchwalony stosunkiem głosów 15:1 zezwala wojsku na użycie „militarnych środków walki” ….(więcej )
 
George Friedman „.Macie państwo między Niemcami a Rosją. Żaden Polak nie może przewidzieć, co się stanie z sąsiadami w przyszłości, a liderzy polityczni powinni przygotowywać kraj na najgorsze.” „....” Dziś nie wiadomo, czy Niemcy i Rosja utworzą w przyszłości sojusz militarno-polityczny, ale Polska na wszelki wypadek powinna być zdolna do samoobrony. „.....(więcej )
 
George Friedman„Polska strategia narodowa obraca się wokół jednej, egzystencjalnej kwestii: jak zachować tożsamość narodową i niepodległość „....”Dla niektórych krajów geopolityka jest kwestią marginalną. Dla Polski stanowi o istocie jej egzystencji. „....”Drugim rozwiązaniem jest sprzymierzenie się z jednym bądź drugim mocarstwem w celu uzyskania gwarancji bezpieczeństwa. Jest to jednak niezwykle trudne, ponieważ uzależnienie od Rosji lub Niemiec powoduje groźbę wchłonięcia lub okupacji. „...(więcej )
 
Sieradzki „ WikiLeaks –Radosław Sikorski prywatnie uważa Niemcy za „rosyjskiego konia trojańskiego w Europie i NATO". ...” za lata2005–2009 niemiecki eksport broni podwoił się i wynosił 11 proc. globalnego eksportu broni.”....” natrzecim miejscu na świecie pod względem eksportu broni. Po Stanach Zjednoczonych i Rosji.”....”W razie jakiejś potrzeby mobilizacyjnejwystarczy Niemcom zatrzymać tę rzekę stali w kraju...”.....”W ubiegłym roku doszło do podpisanianajwiększej w historii umowy przemysłowo-militarnej między Niemcami a Rosją.”...”Metamorfoza niemieckiej armii”......” wbojową armię ekspedycyjną ma się dokonywać przez najbliższe pięć–osiem lat„....”około 185 tys. świetnie wyszkolonych iwyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt zawodowców”.....Nasz zachodni sąsiad jest zbyt potężnym państwem, o rozległych aspiracjach politycznych,”.....”A Polska dla swojego dobra musi brać pod uwagęrozwój różnych scenariuszy. Nawetwbrew oficjalnym opiniom pewnych siebi eministrów „...(więcej )
 
Janke „ Konieczna interwencja NATO na Węgrzech „ Panujący w Budapeszcie reżim właśnie uchwalił, że państwo węgierskie ma bronić instytucji rodziny, a rodzina to związek mężczyzny i kobiety. „.....”Na szczęście reakcja cywilizowanego świata jest stanowcza. Ministrowie spraw zagranicznych Niemiec, Danii, Finlandii Holandii domagają się wprowadzenia cięć w unijnych funduszach dla państw członkowskich „naruszających demokratyczne wartości". Rzeczniczka Komisji Europejskiej zapowiada, że „w razie konieczności użyte zostaną wszelkie środki, aby na Węgrzech przestrzegane były rządy prawa". „.....”Kobieta i mężczyzna? Dziecko – rodzic? Miarka się przebrała. Tu reakcja Komisji Europejskiej nie wystarczy. Konieczne są stanowcze działania wojsk NATO. „...(źródło )
 
------
Mój komentarz
 
Chciałbym zwrócić uwagę na zbudowanie przez Niemcy potężnej V kolumny w całej Europie . V Kolumny, która lojalnie służy interesom Niemiec i budowie IV Rzeszy. Tą piątą kolumną są fanatycy politycznej poprawności i lobby totalitarnych homoseksualistów ( Warzecha ) . Bestie homoseksualizmu , jak obrazowo opisuje to zjawisko Frąckowiak stanowią gwardie hunwejbinów wewnątrz neobolszewii jaka stanowi ruch politycznej poprawności , są gwarancją że euro socjaliści będą szerzyć niemiecki kulturkampf .
 
Proszę zwrócić uwagę na prawidłowość . Każda lewacka organizacja , czy partia w Europie ma na sztandarach socjalizm politycznej poprawności , totalitarny homoseksualizm i akceptację hegemoni politycznej Niemiec , wspieranie budowy IV Rzeszy . Tutaj nie bez powodu przywołałem jako klasyczny przykład takiej lewackiej V kolumny w Polsce Palikota i jego socjalistyczną partię.
 
Innym ciekawym zjawiskiem jest propagowanie przez lewackie niemieckie V kolumny w Europie pacyfizmu i rozbrojenia, przy jednoczesnym gigantycznym , forsownym zbrojeniem się Niemiec. I przebudową Bundeswehry w siły specjalne przeszkolone do zdobywania i tłumienia powstań w miastach . W europejskich miastach niemieckiej Unii Europejskiej .
 
A w Europie już wkrótce zapanuje anarchia. Przykładem jet Grecja . Tam wystarczy jedna decyzja Niemiec o zaprzestaniu finansowania administracji greckiej , aby państwo greckie, cale jego struktur administracyjna , społeczna się zapadła . Po prostu biurokracja , która już faktycznie administruje Grecją w imieniu Niemiec przestanie wypłacać emerytury, pensje policji, armii, administracji , nauczycielom . Zapanuje chaos , anarchia, zamieszki rabunki , morderstwa . Mówiące po niemiecku europejskie siły interwencyjne , na niemieckich bagnetach przyniosą porządek , a otwarte kufry z niemieckim euro kupią Greków .
 
Zresztą Niemcy powoli przygotowują się do tego planując w wypadku likwidacji centralnego rządu Grecji wcześniejsze bezpośrednie podporządkowanie sobie administracji lokalnej i jej finansowanie.
 
"Będziemy harować jak niewolnicy Europy w interesie kapitału niemieckiego "„....„Flagi ze swastykąprzywitały Merkel w Atenach. "Nie dla IV Rzeszy!" …...””Merkel obiecała również pomoc finansową dla reformy greckiej służby zdrowia i administracji regionalnej. „...(więcej)
 
O tym ,że zamiast się rozbrajać musimy w odpowiedzi na zbrojenia Niemiec i Rosji rozpocząć intensywne zbrojenia mówią praktycznie wszyscy. Od Brzezińskiego po Friedmana .
 
Janke pisząc o interwencji zbrojnej na Węgrzech zrobił to z przymrużeniem oka . Socjaliści niemieccy to bandyci , którzy pokazali na co ich stać paląc Warszawę . Nie łudźmy się . Najemnicy IV Rzeszy z taką samą łatwością zniszczą Budapeszt.
Video Powstanie Warszawskie - Warsaw Uprising (Film)
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
http://www.youtube.com/watch?v=PMSj16Y0D8M
 
„Pekin podejmuje rywalizację 
z Brukselą o kontrolę nad bogactwami największej wyspy świata
Uniezależnić się od Danii, ale za cenę masowej imigracji z Chin i potencjalnie niebezpiecznych dla środowiska inwestycji międzynarodowych koncernów wydobywczych: taka jest stawka wtorkowych wyborów do autonomicznego parlamentu Grenlandii. Pomysł poluzowania więzów z Kopenhagą, a nawet pełnej niezależności największej wyspy świata, forsuje dotychczasowy premier i lider lewicy Kuupik Kleist. Co prawda oznaczałoby to rezygnację z wartych około 600 milionów dolarów rocznie duńskich dotacji. Ale szef rządu przekonuje, że można to z nawiązką zrekompensować dzięki eksploatacji ogromnych bogactw naturalnych Grenlandii. Restrykcyjna polityka ekologiczna duńskiego rządu do tej pory nie pozwalała na ich wykorzystanie.”......”Jeśli Kleist postawi na swoim, na wyspę ma przyjechać w ciągu paru miesięcy przynajmniej 5 tysięcy tanich chińskich robotników do pracy w kopalniach. Już ten pierwszy kontyngent imigrantów zwiększyłby ludność Grenlandii o około 5 procent. A emigracyjne plany Pekinu są o wiele bardziej ambitne. „....(źródło )
 
Rz: Badacze z Cambridge udowodnili, że na podstawie lajków z Fecebooka można stwierdzić, jaki użytkownik ma kolor skóry, poglądy itp. Czy te informacje mogą być wykorzystywane przez różne firmy i instytucje? „.....”Katarzyna Szymielewicz: W teorii nie powinno tak być, w praktyce – bywa. Dlatego tak ważna jest regulacja prawna, która chroni nas przed nadmierną integracją danych osobowych i ich wykorzystywaniem w celach innych, niż zakładane. Przepisy, jakie dziś mamy, tego nie gwarantują. Dużą szansą jest reforma, którą proponuje unijna komisarz Viviane Reding. W nowym rozporządzeniu o ochronie danych osobowych mają się pojawić m.in. przepisy dotyczące profilowania, czyli właśnie tego, co zbadali naukowcy z Cambridge. Pokazali oni, jak duże są możliwości stworzenia szczegółowego profilu psychologicznego danej osoby na podstawie danych zgromadzonych w Internecie.Jakie informacje do tego służą?Wykorzystać można wszystko: informacje, które sami publikujemy w sieci, dane, które powierzamy w zaufaniu firmom świadczącym usługi internetowe, jak również wszystkie cyfrowe ślady, jakie często nieświadomie za sobą zostawiamy. Te wszystkie okruchy informacji, zebrane ziarnko do ziarnka, pozwalają firmom dowiedzieć się o nas o wiele więcej, niż sobie uświadamiany, a czasem nawet więcej, niż sami o sobie wiemy. Tu zaczynają się prawdziwe kłopoty z prywatnością. Nie chodzi o to, czy „mam coś do ukrycia" – chodzi o możliwość zdobycia realnej kontroli nad naszym życiem.”...(źródło )
 
 
„Chiński lider rynku komputerów mógłby kupić podupadającego producenta smartfonów
Yang Yuanqing, dyrektor generalny Lenovo, stwierdził, że jego koncern mógłby być zainteresowany akwizycją BlackBerry, kanadyjskiej firmy produkującej telefony komórkowe. Ta wypowiedź padła w wywiadzie dla francuskiego dziennika „Les Echos". Yuanqing powiedział, że zakup BlackBerry mógłby "prawdopodobnie mieć sens", choć najpierw należałoby „przeanalizować rynek i zrozumieć, jaka jest prawdziwa wartość tej firmy".....(źródło )
Tomasz Pietryga „Rodzice będą mogli nadać swojemu dziecku imię, które nie wskazuje na jego płeć. Takie rozwiązanie przewiduje rządowy projekt ustawy 
o aktach stanu cywilnego, który ujawniamy w dzisiejszej „Rzeczpospolitej"Ktoś powie – nie ma się czemu dziwić, przecież rząd już dawno wybrał drogę postępu, zapatrzony w zachodnie cywilizacje, w których płeć zdaje się mieć coraz mniejsze znaczenie.”......”promocji w Polsce popularnej na Zachodzie  ideologii gender oraz zapewnieniu jej finansowania ze środków publicznych.O co chodzi w tej ideologii? W uproszczeniu o tak zwaną płeć kulturową i społeczną. Jak twierdzą jej wyznawcy, wiele cech kobiecych i męskich nie wynika wcale z różnic biologicznych, lecz kulturowych, czyli stereotypów przypisywanych kobietom i mężczyznom przez społeczeństwo i kulturę. Najważniejsze jest to, kim się czujesz. Reszta to uleganie stereotypom. Projekt, o którym dziś piszemy, świetnie wpisuje się w ten sposób rozumowania, przygotowując grunt pod wielką rewolucję cywilizacyjną.”......(źródło)
Video Powstanie Warszawskie - Warsaw Uprising (Film)
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
Brak głosów