O bezkarnym komunizmie w III RP

Obrazek użytkownika wupees
Kraj

Art. 13. Konstytucji III Rzeczypospolitej Polskiej

"Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa."

Jak widać Polsce istnieje zakaz rozpowszechniania ideologii totalitarnych. W postkomunistycznej Polsce jednak pewne systemy są zakazane jakby mniej. Przykładem jest strona, którą znalazł w internecie jeden z moich przyjaciół.

www.1917.net.pl

Wystarczy przejrzeć, jakie głupoty wypisywane tam są o wojnie 1920 roku, by wyrobić sobie od razu należyty pogląd. Oczywiście można pochwalić idealizm twórców (choć szkoda, że w taką stronę on się ukierunkował), jednak propagowanie tego rodzaju syfu to zwyczajna żenada, zwłaszcza w kraju tak doświadczonym przez czerwień pięcioramiennej gwiazdy, że można ją mierzyć jedynie przelaną krwią i łzami. Mimo wszystko fundamentaliści są lepsi od chorągiew.

Pojawia się pytanie, jak walczyć z tą zarazą, skoro państwo, wbrew konstytucji, nie broni nas, a wręcz-co przecież widzi każdy, kto potrafi patrzeć-wspiera swym organizmem i działaniami takie ideologie. Jedynym chyba na ten czas rozwiązaniem jest budowa niezależnych od aparatu administracyjno-urzędniczego struktur rozpowszechniania informacji i dobrego stylu życia. Tylko od każdego z nas zależy czy ta zaraza ponownie rozleje się na świat i czy sprzeciwimy się, gdy nadejdzie na to pora.

Wolność Pokój Świadomość

tekst dedykuję memu serdecznemu przyjacielowi oraz antykomuniście z krwi i kości Wojciechowi Olkowskiemu za wszystko, co dla mnie zrobił

http://wolnoscpokojswiadomosc.blogspot.com/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

rozlewac ona ona raz sie rozlala poczawszy od rewolucji francuskiej i caly czas przez rok 1917 tkwi i ma sie bardzo dobrze.Ogniska bolszewi co raz to wybuchaja z wieksza to mniejsza sila na calym swiecie,jest to wyprobowany sytem zydokounistycznego sposobu zycia kosztem innych.do tego celu sluzy im bezwzgledny roznorodny terror, propaganda wraz z oplacana agentura.Ktos kto na przyklad sam zacznie walczyc z ta banda zaraz zostanie napietnowany przez dyzurna sfore tych samych agentow, ktora ujadajca i wymyslajac rozne nie majace sensu powody,bedzie probowala go zagryzc.
Bolszewia ma sie w Polsce bardzo dobrze moze jeszce lepiej jak za PRLu teraz sa prawdziwymi wlascicielami Polski,maja w reku wszytkie najlepsze karty zeby rozgrywac Polakow a jak im zabraknie to wyciagna asa z rekawa i to bez krempacji ,bo wiedza ze narod im moze naskoczyc.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#365338

sprawiają wrażenie intelektualistów, ale jednocześnie czuję że jakby sami mają do tego dystans. Jedynym rozsądnym przypuszczeniem jest, że strona robiona jest przez agenturę sowiecką (czy ruską, mała różnica) która w to oczywiście sama nie wierzy.
Mają dość obszerną literaturę, ale jakby przypadkową.
Zajrzałem do jednej z pozycji - "Zasad komunizmu" Engelsa (zawsze interesowało mnie, kim właściwie byli dla siebie Marks oraz Engels, który Marksa zwyczajnie utrzymywał) i z pobieżnej lektury wyszło mi że deklaracje Engelsa żywo przypominają mi program NSDAP. Zaciekawionym - proponuję sprawdzić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#365357

Pokazał się bezcenny widok dla osób które nie wiedzą o pochodzeniu etnicznym załozycieli komunizmu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#365370