Marsz Antybufetowy

Obrazek użytkownika rymplum
Kraj

W związku z prowokacją, jakiej dopuściła się Hanna Gronkiewicz Waltz w sprawie udzielenia (niezgodnej z prawem) zgody na przemarsz rosyjskich kibiców proponuję, byśmy zorganizowali po E2012 Marsz Antybufetowy pod siedzibę p. Hanny. Oczywiście nie należy występować o żadną zgodę na demonstrację!
Będzie to tylko wspólny spacer gwiaździsty w celu złożenia życzeń miłej pracy dla prezydentki miasta stołecznego Warszawy!
Podziękujmy jej za wspaniałe przygotowanie stolicy na przyjazd przemiłych gości, ze szczególnym uwzględnieniem naszych braci Rosjan!

ps. jeśli ktoś może to opublikować na platformie blogowej Renaty Rudeckiej-Kalinowskiej tj. S24 to bym prosił bo tam już nie pisuję!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przeczytałem informację, ze Policja jeździła po wsiach i straszyła chłopów jak będą protestować w Warszawie. Niektórzy ponoć zrezygnowali. Trzeba było protestować i zmusić bufetową do zabronienia maszerowania ruskich przez naszą stolicę. Teraz to trzeba zrobić Wielki Marsz Odrodzenia, tak aby po nim nie ostało się nic z III RP.
Jeśli tego nie zrobimy to tylko cud może nas uratować przed zniszczeniem Polski na wieki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265462

Ona robi to co potrafi robić i co jej każą robić, więc nie można mieć do niej o to pretensji. Ja mam pretensje do tych co ją wybrali.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265483

Formalnie to ona zgody nie wydała i nie ma jak złożyć doniesienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Z resztą sąd się odniesie w klasyczny sposób - "czyn o niskiej szkodliwości", czy jakoś tak.
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#265582