interesujący tekst

Obrazek użytkownika Lucyna Węgrzyn
Kraj

http://szymonzyberyng.pl/?p=1663

Brak głosów

Komentarze

Rzekomo uczyła Pani aż do emerytury innych.
Czas najwyższy by ktoś zaczął w końcu uczyć Panią.

A więc zaczynamy naukę na Niepoprawnych.pl.

Taki jak powyżej wpis należy umieszczać w zakładce "POLECANKA", a nie "WPIS W BLOGU".

Koniec lekcji nr 1.

Ocena za "Wpis w blogu": 1

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#267928

Lucy
tak,he,he,rzekomo uczyłam,co lepsze dalej uczę,ba! wykładam obiboku.Ciekawe,który lekarz cię prowadzi? chyba z krótkim stażem,takie stany -kochany obiboku -jak twój, naprawdę leczą z dobrym skutkiem.pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#268007

Przeczytałam. Sądzę, że jest to tekst dla młodzieży, która się miota od ściany do ściany, ma ( może raczej miała) wbite w głowę, że PiS - to obciach, po czym dla draki głosuje na Palikota. Poprzednim razem głosowała na Korwina- Mikkego. Rozpoznawalny był dla dzieciarni po synach - muzykach, występujących w której edycji czegoś tam.
Zastanawiało mnie, dlaczego w mojej, zagubionej w borach, rezerwatach, etc, gminie na Palikota głosowało znacznie więcej wyborców, niż te oficjalne 10 %. On nic nie obiecywał rolnikom, poza tym - oni i tak dostają mnóstwo "lewej" kasy, choćby za straty wynikłe z działalności rezerwatów.And dopłaty unijne, itd. Bardzo dziwne!

Więc popytałam od niechcenia. No i tak wypadła ta sonda: głosowały dzieciaki. Nie "za", tylko "przeciw: bezrobociu, etc. Po hasłem "na pohybel wszystkim dotąd rządzącym".

Vote up!
0
Vote down!
0

mona

#267938

Lucy
prosze wybaczyć,moje nazwisko i imię pani zna,ja pani nie.Nie będę polemizować z cieniem,zupełnie się z panią NIE zgadzam.Tyle.

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#268006

Ponieważ jestem krótko na niepoprawnych, nie znam niuansów decydujących co może być wpisane na blogu, a co absolutnie i wyłącznie na "polecankach". Uważam, że pod linkiem, proponowanym przez autorkę jest tekst ważny i dlatego, po zapoznaniu się z nim , dla autorki bloga - dycha.

Nie można pozwolić, aby ktokolwiek pogodził się z takim przykładowo faktem :

Rząd PO zniszczył polskie stocznie. Rząd mógł pomóc uratować stocznie jednak Tusk skłamał, że pomoc nie jest możliwa ponieważ nie godzi się na nią UE. W rzeczywistości taka pomoc była możliwa, udzieliły jej rządy Niemiec i Francji. Nasz przemysł stoczniowy został zniszczony, aby nie był konkurencją dla stoczni niemieckich. Nie dziwne, że Tusk raz, za razem dostaje niemieckie nagrody. Niemcy mają za co dziękować Tuskowi. Polskie porty za zgodą PO i Tuska zostały odcięte przez rurociąg Nordstream. Do portów na zachodnim wybrzeżu mogą wpływać statki o małym tonażu. Polskie porty bankrutują, za to rozkwita port w Rostocku.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#267940

Lucy
dzięki.

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#268462