Twórca Antykomor.pl stanie przed sądem!

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Robert Frycz twórca antykomor.pl stanie przed sądem. Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim wniosła oskarżenie na blogera za obrażanie prezydenta Komorowskiego.

To zamach na niezależne

dziennikarstwo.

Jeżeli ten chłopak zostanie skazany to za nim posypią się następne wyroki na dziennikarzy i blogerów, kolejna faza to zamykanie opozycyjnych gazet i tajemnicze zniknięcia dziennikarzy. Nie łudźcie się Drodzy Blogerzy, że Niepoprawni, Salon 24 i inne serwisy będą spokojnie funkcjonowały. Do głosu zostaną dopuszczeni tylko blogerzy akceptowani przez władzunię (co na salonie już zaczyna się dziać). Nie będziecie mieli nawet gdzie ponarzekać na władzunię, o innych aktywnościach już nie wspomnę.

Jeżeli ta sprawa zostanie przegrana to będzie to punkt zwrotny w działaniach antydemokratycznych. Będą walczyć z nami wręcz i spędzać nas do podziemi jak szczury. Apeluję do blogerów o podjęcie konkretnych działań na rzecz oczyszczenia tego chłopaka z zarzutów. Jeżeli jesteście tak leniwi, że nic poza klepaniem w klawiaturkę na blogach nie potraficie zrobić to ja Wam mówię:

niedługo nawet to Wam zabiorą!

 

http://niezalezna.pl/27524-tworcy-antykomorpl-grozi-5-lat-wiezienia

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Masowe zgłaszanie się do rejonowych prokuratur z donosami na siebie ze tez niejednokrotnie obrazaliśmy obecnego prezydenta.Trzeba też donosić na urzędującego ze obrazał jeszcze wtedy zyjącego L.Kaczyńskiego.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#249566

"Masowe zgłaszanie się do rejonowych prokuratur z donosami na siebie ze tez niejednokrotnie obrazaliśmy obecnego prezydenta"

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249568

To straszne, że sądzi się nie tego który sądzony być powinien. Komorowski wzorem Wałęsy sam się ośmiesza i obraża urząd.   Z poważaniem

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249580

Powinniśmy znowu a jakiś widoczny sposób zaprotestować, żeby nie dopuścić do precedensu (bo to chyba byłby precedens). Jeśli na to pozwolimy, to w poczuciu bezkarności wezmą się np. za Ewę Stankiewicz. A my dalej będziemy stukać w klawiaturę.

Ja wiem, że ja też stukam, ale rzucam myśl.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249618