Palikot chce postawić przed sejmową komisją etyki Męża Stanu. Zdjęcia Kolorowej Niepodległej- prawdziwe oblicze

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

 

Tak tak!!! Ten lewicowy nienawistnik, który nie raz mówił o potrzebie zamordowania czy odizolowania od społeczeństwa braci Kaczyńskich chce uczyć ludzi na poziomie, jak mają się wypowiadać. Człowiek, który głosi hasła aborcyjne, potrzebę zalegalizowania narkotyków, mesjasz lewicy jak sam się nazywa i nazywają go gazety, wmawia innym choroby psychiczne i walczy z krzyżem - poucza innych.

Jarosław Kaczyński: 

"Dopuszczono do sytuacji niebywałych i mających wymiar symboliczny. W środku miasta, w środku Warszawy, w Dniu Niepodległości, Niemcy - bardzo specyficznego typu Niemcy; sądzę, że podobny typ ludzi tworzył kiedyś aparat, który pozwolił Adolfowi Hitlerowi dokonać potwornych zbrodni, mówię o typie psychologicznym - bili Polaków tylko dlatego, że nosili jakieś oznaki narodowe. Mamy do czynienia z ciężkimi pobiciami".

"Mamy do czynienia z takimi sytuacjami, kiedy Polakom z tzw. grup rekonstrukcyjnych policja nakazywała iść inną drogą, dlatego, że Nowy Świat był blokowany przez Niemców. A więc zamiast natychmiast tych chuliganów czy bandytów niemieckich zatrzymać i umieścić we właściwym miejscu czyli w areszcie, to Polacy we własnym kraju, w dniu swojego święta nie mogli chodzić w mundurach historycznych. Nie interweniowano też w lokalu, który był bazą tych bandytów, w lokalu dawnej kawiarni Nowy Świat, który jest dzisiaj lokalem Krytyki Politycznej".

"Z czasów rządów Donalda Tuska na pewno będzie zapamiętana tragedia smoleńska (..), bezczelne zatuszowanie afery hazardowej, ale będzie też pamiętane to, że w dniu Święta Niepodległości Niemcy (nie mówię o wszystkich Niemcach) bili Polaków przy w gruncie rzeczy bierności policji za to, że noszą [narodowe] oznaki. To jest sytuacja symboliczna".

Palikot udaje wielce oburzonego, z zatroskaną miną społecznika, który uznał, że trzeba walczyć z Kaczorem. Chodzi o wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, w której skrytykował on niemieckich zadymiarzy, którzy bezkarnie mimo wcześniejszych ostrzeżeń władz Polski rozrabiali na terytorium naszego kraju. Ci zadymiarze, potomkowie niemieckich najeźdźców chcą nas uczyć patriotyzmu i walczyć z polskim faszyzmem, którego wystarczająco dużo mają w swoich szeregach.

Jarosław Kaczyński powiedział, że tych ludzi charakteryzuje to samo co zwolenników Adolfa Hitlera i Janusz Palikot- ostatni sprawiedliwy uznał, że za tą wypowiedź trzeba ukarać Męża Stanu (nie wstydźmy się używać tego określenia względem Jarosława, bo on jako jedyny polityk mówi prawdę taką jaka ona jest) Jarosława Kaczyńskiego. Według Palikota Jarosław Kaczyński używając takiego określenia sieje nienawiść!

Link do słów Jarosława i filmu z konferencji: http://www.blogpress.pl/node/10428

No tak… Niemieccy bandyci przyjechali wspólnie z nami świętować Święto Niepodległości i głosić pokojowe hasła! Niestety nie dostali tyle miejsca ile chcieli.

Nie słyszałem ani jednej wypowiedzi tzw. autorytetów czy celebrytów którzy krytykowaliby dzisiejsze wypowiedzi Palikota. 

O dokonaniach bandytów z Niemiec pisze niezależna.pl:

http://niezalezna.pl/18819-marsz-niepodleglosci-zatrzymano-92-niemcow

Wszyscy zagraniczni bandyci ZOSTALI ZWOLNIENI Z ARESZTU i nie skorzystano z tzw. sądów 24 godzinnych wprowadzonych przez Ministra Ziobro.

Niemieccy zadymiarze kłamią tak jak ich nauczono: „ Jak mogliśmy popełnić zarzucane nam czyny, skoro siedzieliśmy w aresztach?”

Być może zadymiarze z Niemiec mieli przed dzisiejszą konferencją specjalne spotkanie z Urbanem, który nauczył ich retoryki…

Poniżej zdjęcia, które pokazują jak naprawdę wygląda Kolorowa Niepodległa. Media telewizyjne tego nie pokazały i nie pokażą.

 

Więcej tutaj. Polecam:http://bernardo.salon24.pl/363707,jak-wygladala-naprawde-kolorowa-niepodlegla-wideo

 

Po wydarzeniach od 10.04.2010r. stwierdzam, że Polska nie jest krajem suwerennym i niepodległym. Kraje suwerenne zapobiegają chuligańskim wybrykom zagranicznych bandytów.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ale odkrycie! ;-) Nikt nie twierdzi, że Polska jest suwerenna i niepodległa. Bo to są wartości, które albo są żywe albo sa martwą literą. Albo też i tej martwej litery brak...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200193

Akurat takie ujęcia (jak na fotkach powyżej) widziałem 11'go w tvp info więc nie można mówić, iż media ich nie pokazywały. Inna sprawa, że usłużna dziennikareczka z tvp info mówiła jedynie słuszne prawdy, wśród których znalazły się sugestie jakoby tylko "faszysto-patrioci" (moje określenie na podstawie lewackich opinii) byli zamaskowani, a w tym czasie na ekranie pokazywano zakapturzonych członków "pokojowej" antify z hustami na twarzach i w strojach rodem z organizacji paramilitarnych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200291