Warto kupować i czytać nowe pismo "W Sieci"

Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

W poniedziałek 26 listopada pojawiło się na rynku nowe pismo o profilu konserwatywnym „W Sieci”. Teksty ciekawe, autorzy gwarantujący wysoki poziom: redaktor naczelny Jacek Karnowski, prof. Jadwiga Staniszkis, prof. Zdzisław Krasnodębski, wyrzuceni z „Rzeczpospolitej” Cezary Gmyz i Łukasz Warzecha oraz wielu innych, szata graficzna bez zarzutu. Format trochę dziwny, bo duży i kwadratowy, ale dzięki temu pismo się wyróżnia spośród innych. Pierwszy numer przynosi obszerny i poruszający wywiad z Martą Kaczyńską, córką śp. Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta Rzeczypospolitej, który zginął w katastrofie smoleńskiej.

Warto czytać dwutygodnik „W Sieci”, bowiem zawiera ciekawe teksty. Warto go kupować (kosztuje zaledwie 2 zł 90 gr), gdyż, daj Boże, dzięki temu powstanie kolejny ważny bastion wolnego słowa. We współczesnej Polsce, w której w środkach masowego przekazu dominuje natrętna prorządowa propaganda i jazgot przeciw Prawu i Sprawiedliwości, trzeba chuchać i dmuchać na niezależne media. Niebagatelną sprawą jest też moralne i finansowe wsparcie dla odważnych dziennikarzy wyrzucanych z pracy przez władzę lub jej klientów. Dzięki czytelnikom prasy niezależnej, ludziom dobrej woli, pozostaną w zawodzie, będą dociekać prawdy i rzetelnie informować społeczeństwo

Brak głosów

Komentarze

A z ciekawostek, kupowałem dzisiaj w kiosku OSTATNI egzemplarz, co oznacza, że jest zainteresowanie.
To i dobrze, bo coś mi się wydaje, że Uważam Rze nie pociągnie dłużej niż kilka tygodni w formie jaką miało do niedawna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#310245

henkachen
Uważam,że sądząc po pierwszym numerze jest to dobra , ciekawa gazeta na tym polskim medialnym bezrybiu , ktorego zawartość to głównie piranie i ryby-miecze.
Ton wypowiedzi normalny, wyważony bez tej cholernej panującej wszędzie w mediach ekscytacji.
Ja z rodziną z pewnością będę ją czytał.

Vote up!
0
Vote down!
0

henkachen

#310271

Wygląda na to że "W Sieci" chce podkraść czytelników,  tygodnikowi "Uważam Rze"

Bo "Gównianej" i klonom, to na pewno nie zaszkodzi.

Czyli następny wydatek.

Jeśli w słusznej sprawie, to niech i tak będzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#310304

Mnie "W sieci" bardzo rozczarowało.

Po pierwsze ma jakiś dziwny format, urtudniający włożenie np. do torebki, aktówki. Po drugie nie ma w nim żadnych nowych tekstów a jedynie przedruki wz sieci. 

Ludzie, którzy interesują się polityką już te teksty znają, a ci których polityka nie obchodzi nie maja i tak żadnej motywacji by sięgnąć po nowy czy stary tytuł.

Spodziewałam się jednak czegoś innego, czegoś co uzupełniałoby doniesienia innych tytułów. Drugiego numeru już nie kupię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#310320

Format jest strzałem w dziesiątkę. 29 x 30 cm. Idealny po złożeniu na pół. Przy wprowadzaniu nowego tytułu na rynek, taka nowość jest nie do przecenienia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#310527

Teraz tylko transfer pozostałych autorów, zrobienie z dwutygodnika, tygodnika, potem dziennika i sukces murowany!
Kupiłem wSieci (ostatni egzemplarz w salonie Wordpress, pani mówiła, że było 11!) i uważam, że porównywalne z Uważam Rze. Poważnie,jeszcze niech tylko Ziemkiewicza ściągną i zawojują rynek!

Vote up!
0
Vote down!
0
#310491