Apel Solidarnych - Wybory 2011

Obrazek użytkownika Grzegorzq
Ogłoszenie

Drodzy Rodacy!

Zachęcamy Was do włączenia się w akcję Uczciwe wybory. Nie pozostawajmy bierni wobec wielu nieuczciwych działań, które zmieniają kształt rzeczywistości w naszym Kraju w sposób o wiele szerszy i bardziej znaczący niż się nam to na co dzień zdaje. Wiedząc o wielu udowodnionych faktach "poprawiania" wyników wyborów w ostatnich latach [ których nikt nigdy nie zsumował oficjalnie, a które według szacunków zmieniły wyniki wyborcze co najmniej dwukrotnie], zaangażowaliśmy się na rzecz kontroli przebiegu wyborów 9.10.2011.

Zachęcamy Was do tego, byśmy razem pokazali, iż potrafimy naszym obywatelskim zaangażowaniem powstrzymać Wielką Ściemę, o której tak przejmująco mówił ostatnio Jarosław Marek Rymkiewicz - już nie tylko poeta i pisarz, ale sumienie naszego Narodu.

Nie potrzeba zbyt wielkiego wysiłku, by zostać mężem zaufania przy komisjach wyborczych i mieć możliwości obserwowania i kontroli procedur wyborczych. To tylko jedna niedziela, a skutek - w postaci przekonania, iż zrobiliśmy wszystko, by umożliwić Polakom wybory tego kandydata, na którego faktycznie głosują, a nie tego, którego "namaścili" na wygranego nieuczciwi manipulatorzy z komisji wyborczej w danym obwodzie!

Jeśli chcesz żyć w Wolnej Ojczyźnie - poświęć niedzielę dla Polski!

Solidarni2010

rejestracja:
http://www.uczciwewybory.pl/

poradnik mężów zaufania:
http://solidarni2010.pl/downloads.php?cat_id=7

poradnik i inne ważne dokumenty wyborcze:
http://solidarni2010.pl/n,1068,8,poradnik-mezow-zaufania-wybory-2011-rozdzialy-1-i-2.html

przesłanie JMRymkiewicza:
http://solidarni2010.pl/n,1137,13,teraz-jest-wojna-wywiad-z-j-m-rymkiewiczem.html

Brak głosów

Komentarze

I nic!
bialogwardzista

Vote up!
0
Vote down!
0
#186600

Zgłosiłem się w pierwszych dniach tej kampanii i czekam.
Pytam posła w moim mieście czy nie potrzebują ludzi do obsadzenia miejsc mężów zaufania przykomisjach , odpowiedział mi, że usalili iż każdy członek komisji dokoptuje sobie męża zaufania w swoim zakresie.

Vote up!
0
Vote down!
0

berecik

#186603

Nawet 2000 obserwatorów to siedmiokrotnie mniej niż liczba komisji wyborczych. Akcja nie będzie skuteczna. jer

Vote up!
0
Vote down!
0

jer

#186661

Mój syn został przyjęty do Komisji Wyborczej w jednym z obwodów wyborczych w Poznaniu.W najbliższy czwartek jest zaproszony na spotkanie w UM.w celu przeszkolenia.Mam gorącą prośbę- proszę nam wskazać materiały,z którymi możemy się zapoznać dogłębniej odnośnie samych KW.Wskazówki- na co należy zwracać szczególną uwagę -aby zapobiec ewentualnym kombinacjom.Pewnie w UM. szczegóły /tajniki/nie będą omawiane.Czekam więc na informacje,za które bardzo dziękuję.

Vote up!
0
Vote down!
0
#186708

Proszę zajrzeć na:

http://solidarni2010.pl/n,1068,8,poradnik-mezow-zaufania-wybory-2011-rozdzialy-1-i-2.html

i pobrać PORADNIK MZ oraz REGULAMIN OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH
Pozdrawiam,
Grzegorz

Vote up!
0
Vote down!
0
#186760