Janke jak Tusk.

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Janke poszedł w ślady swego fuhrera Tuska i dzisiejszy wpis "Co zrobi Jachowicz ?" usunął z salon24.
Już kilka razy zamieszczałem notki o dyskryminacji Polaków na salon24, jednak apel pozostał głuchy. Wielokrotnie nosiłem się z zamiarem zaprzestania publikacji treści na tym portalu, jednak wielu jest przyzwoitych Polaków, którzy go czytają lub publikują. Zawsze miałem ich na myśli podzielenia się wiedzą, opinią, stanowiskiem lub zwykłą informacją.
Wczoraj postanowiłem przekonać się czy sprawa tak naprawdę dotyczy treści publikowanych, czy jest to czysta forma dyskryminacji konkretnej osoby Rafała Gawrońskiego, Prezesa legalnie działającej organizacji od 2002 roku ?
Zamieściłem stary tekst z salonu zmieniając tylko jeden wyraz z "Dyrektywy Obywatelskiej" na "Dyrektywę Polską". Oczywiście wpis cały czas pozostał utajniony w przeciwnieństwie do starszego tekstu z początku roku, który nie jest utajniony do dzisiaj.
Tak więc udowodniłem sobie i nie tylko, że nie chodzi o utajnianie treści tylko o utajnianie opini konkretnych osób lub środowisk. Oczywiście posiadam dokumentację foto na poparcie tej tezy oskarżenia Jankego i właścicieli salon 24.
Dzisiaj zamieściłem tekst oskarżając w nim Jankego o propagowanie totalitarnych treści kryminalnych. Po blisko godzinie od jego zamieszczenia tekst zniknął mimo, że cieszył się dużą ogladalnością, w niespełna godzinę przeszło 120 wejść. Więc dyskusja z takimi totalitarnymi kacykami pozostaje taka jak w przypadku Tuska. Treści mnie nie odpowiadają więc, zamykam stadiony, a w przypadku Jankego anuluję wpis. Ta sama mentalność podobno młodych, energicznych, wykształconych, tylko z totalitarną mentalnością.
Aby nie być bezasadnym zamieszczam zdjęcie jako dowód w sprawie o propagowaniu kryminalnego zaboru mienia prywatnego w deklaracji komunistów nazywajacych się na potrzeby chwili "Młodzi socjaliści".
Niniejszy tekst publicznie dostępny od 12 maja 2011 roku, jest złamaniem Rezolucji nr. 1481 Rady Europy waści Janke.

Więc jak każdy świadomy Polak, jestem zobligowany do złożenia wniosku o delegalizację salon 24 za propagowanie treści zabronionych i dyskryminację.

Ps.Zdaję sobie sprawę, że ludzie fuhrera będą bronić swego człowieka.

Brak głosów

Komentarze

Ja o manipulancie jankim pisze od trzech lat tylko jakos nikt nie chcial tego zauwazyc.Pisalem nawet do pisowcow aby uwazali z wywiadami dla niego bo to manipulator.Poczytaj notki jankiego atakujace PiS i jego zwolennikow a poczytaj notki o platformie i sam sie przekonasz ze janke ma wyraziste poglady ktorych my nie chcielismy dawniej dostrzegac.Ty myslisz ze ten portal powstal dla opozycji?Powstal tyko po to aby spacyfikowac blogerow prawicowo myslacych.Efektow daleko nie szukaj ale zobacz rewolucje jaka sie dokonala u LAZARZA.te spotkania blogerow ktore organizowal mialy na celu czesciowe ubezwlasnowolnieniu ich.Dlugo by tutaj opisywac dl;aczego ale jedno co ci powiem to bloger ktory sie ujawnil jest bardziej ostrozny w swoich tezach bo sie bardziej boi.Nie chce zajmowac sie wiecej jankego osoba bo nie jest wart nawet tego abym kliknal na tamten portalik

Vote up!
0
Vote down!
0
#160815

Pana Janke widziałem w ruskim propagandowym filmie o Smoleńsku...

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#160818

i to już mówi nazbyt wiele o jego przynależności "partyjnej"...

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________________ ...Tobie Polsko!

#160827

Janke nie tylko wypowiada się w kwestii Smoleńska, ale proszę zwrócić uwagę jak skutecznie nakreślił wizytę Prezydenta Obamy w Polsce twierdząc: "Musimy na nowo zrobić ustalenia". Czego ustalenia ?
Jednak wpadka Komorowskowiego z wypadkiem samolotu Prezydenta śp. L. Kaczyńskiego i strategią wyjścia z NATO to nie są paplanini tak sobie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#160843

Po liście otwartym do Zdrojewskiego,podpisał cyrograf!
W zamian za finansowanie S24,musi klaskać i skakać jak mu zagrają!
To jest człowiek Bratkowskiego!
Jego występy w TVN24,Trójce i TOK-FM,to dowód dla kogo
pracuje!
Najął ostatnio moderatorów z Onetu do administracji...
Wystarczy?!
KTO NIE Z PO--SLD--PJN,ten wylatuje z S24!

Vote up!
0
Vote down!
0
#160842

Problem w tym, że nie jesteśmy związani z żadnym ugrupowaniem politycznym i mamy prawo do opini zwłaszcza, że publikują tam także politycy.
Widać Krzyż, prawo własności, ministerstwo morderców to do powody dyskryminacji.
Ciekawy facio ten Janke, pewnie kolejna diaspora germańska w Polsce.

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#160845

nigdy dość przyzwoitości i honoru

z tego Jankego. parę miesięcy temu ,czytałem jego tekst o jakimś zjeździe w Gdańsku chyba jakieś tam obchody czegoś,nieważne, ale napisał coś co mną targnęło,a mianowicie po jakiś tam bla bla bla ,że pogadał sobie tam z Leskim i z innymi,wspomniał ,że on tam sobie leciał jak zwykle w takich sytuacjach samolotem i nie pamiętam już, czy wprost, czy wynikało to z kontekstu, że to jego taka nobilitacja bo może sobie pozwolić i to mu pasuje.Druga sprawa to promowanie na SG takich indywiduum jak Skalski,Libicki,Migalski,Maliszewski i niestety wielu im podobnych.Jednym słowem zachowuje się jak aparatczyk z PZPR i to w gorszym sorcie,bo byli wśród nich i Ludzie z twarzą co bez wstydu mogła patrzeć na swoje odbicie.Trzecia sprawa są przemilczenia, piwnica, nieodpowiadanie na pytania i w końcu całkowity ostracyzm.Tak więc dla mnie ten sługus ,przynajmniej ja go tak postrzegam zasługuje aby jak najmniej wolnych ludzi tam pisało,bo i tak do onetu na S24 niedaleko.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#160857