IV Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i Pielgrzymka-Marsz Patriotów 3 maja 2012 r.

Obrazek użytkownika Maria Kowalska
Blog

Ojcowie Paulini zapraszają wszystkich na IV Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Odbędzie się ono w nocy z 27 na 28 kwietnia 2012 r. Modlitwę poprowadzi Jego Ekscelencja Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński.

Zamieszczamy plakat do drukowania i rozwieszania w adekwatnych miejscach.

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/2012/04/iv-czuwanie-krucjaty-rozancowej-za-ojczyzne/

Pielgrzymka-Marsz Patriotów 3 maja 2012 r.

3 maja 2012 r., w 50. rocznicę ogłoszenia Najświętszej Maryi, Królowej Polski, główną patronką Polski, zgromadzimy się wszyscy o godzinie 10:00 w Parku Traugutta i wyruszymy w pielgrzymce przez Warszawę.

Przejdziemy w religijno-patriotycznym skupieniu, modlitwie i pokucie od Krzyża w Parku Traugutta, przez Nowe i Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Most Poniatowskiego do Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej na Kamionku. Tu odprawiona zostanie Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Podczas Pielgrzymki – Marszu Patriotów przewidziana jest defilada grup rekonstrukcyjnych (z różnych okresów historii Polski), które później będą szły na czele pielgrzymki. Odbędzie się także koncert pieśni patriotycznych.

Przygotujmy się do tej uroczytsości już dziś, myśląc o naszym udziale w zamanifestowaniu miłości do Boga, Jego Matki i do Ojczyzny. Zapraszamy polskich patriotów! Zapraszamy wspólnoty, stowarzyszenia katolickie, bractwa religijne, parafie do godnego uczczenia dnia 3 maja, które z dawna w Polsce jest nie tylko świętem państwowym, lecz przede wszystkim jest świętem naszej Królowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy, każdy będzie mógł uczestniczyć w swym kolorycie, barwach, z chorągwiami, feretronami, sztandarami.

Brak głosów