Chcę zdjęcie z Okęcia z delegacją do Katynia

Obrazek użytkownika CyprianPolak
Kraj

Proste pragnienie?

Proste?

A jak się okazuje jakie trudne.

Jaki to przypadek ukrył przed nami te materiały filmowe i fotograficzne z Okęcia?!

To zdjęcie na przykład gdzie wszyscy są w hali odlotów i widok jak Z Wesela Wyspiańskiego.

Brak głosów

Komentarze

Komorowski, Arabski, Tusk ja rowniez chce tych zdjec do mego albumu, dobrze zaplace! Tylko te z 10.04.2010, a nie z 7.04.2010 bo wasze pyszczydla wyzwalaja we mnie obrzydzenie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#148822

Tylko lepiej takie , na którym widać delegację wsiadającą do samolotu.Nie byłoby problemu z ustaleniem jakim samolotem leciał Prezydent i reszta delegacji.Jak wiadomo ciągle to nie jest pewne podobnie jak godzina wylotu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#148876

To skąd niby wiesz że nie zyję, hę?

Idiotyczny wątek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#148872

Chodzi mi oczywiście o wątek. Od pierwszych chwil po katastrofie zastanawiałem się, dlaczego w żadnej stacji nie ma materiału z odlotu delegacji. Wiem, że media nienawidził (w wiekszosci) naszego Prezydenta. Ale to cholera delegacja elity naszego kraju!!! Przecież ktoś tam z kamerą czy aparatem był!!! Ej, no bez kitu, czy zwariowałem?

Vote up!
0
Vote down!
0

Chcę, by moje dzieci żyły w wolnej Polsce!

#148882

zatem skad te oskarzenia? Wlasnie zdjecia z wszelkiego monitoringu, kamer na lotnisku, hali odlotow sa KLUCZOWE dla wyjasnienia tragedii w ktorej zginelo 100 wybitnych Polakow, elita narodu.

Jest to szczegolnie podejrzane, poniewaz w krotki czas po tragedii publicznie oswiadczono, ze zapisy z kamer na lotnisku nie zachowaly sie. To jest niewiarygodne. Ona maja kopie zapasowe, poza tym z pewnoscia pracowalo kilka kamer. Zreszta skasowane dane mozna odzyskac, sa firmy ktore sie tym zajmuja.

Opublikowac zapisy monitoringu pokazujace delegacje!

Vote up!
0
Vote down!
0
#148963