Halicki "uber-katolik"

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

wczoraj w tvpinfo POseł Halicki stwierdził, że jest Katolikiem i to bardziej katolickim niż cała Lux Veritatis... i to było chyba główne przesłanie jego występu w "Forum" u Marka Czyża ;)))

 

cały program był poświęcony dyskryminacji TVTRWAM w komisjach i sądach III.RP, ale oczywiście większość goszczących w studiu tvpinfo parlamentarzystów wyrażało pochlebne opinie zarówno o kompetencjach KRRiT, jak i mądrości wiadomego ]]>wyroku Sądu]]>, ale nie o tym chciałem...

może zacznę od kontrowersyjnych, jak na Polaka stanowisk tego katolika:

  1. ]]>w sprawie „grupy polskojęzycznej w Niemczech”]]>;
  2. w sprawie rzekomego braku zagrożeń dla polskiej gospodarki ]]>ze strony Nord Stream]]>;
  3. wobec ]]>współpracy z przewodniczącym komisji spraw zagranicznych rosyjskiej Dumy - K. Kosaczowem]]>  w sprawie otwarcia granicy z Kaliningradem.

od bidy można założyć, że przeciętny katolik nie musi być Patriotą, który dba o interes Kraju, gdzie wybrano go na urzędy... ale to co poniżej chyba dyskwalifikuje Halickiego, jako "wyjątkowego nad-katolika", za którego się uważa:

  • po rewelacji gen. Petelickiego nt. SMSika o treści: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 m. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”  Andrzej Halicki nazwał ją w Radiu Zet „kłamstwem”, stracił jednak rezon, gdy zaproszony z nim do studia Marek Jurek zaproponował mu wytoczenie generałowi procesu [04-V-2011]
  • ]]>Halicki zapewnił]]>, że wizyty premiera i prezydenta w Katyniu i Smoleńsku były profesjonalnie przygotowane przez BOR. -"7 kwietnia sam tam byłem i widziałem"
  • ten ]]>arogant nadal uważa]]>, że w Smoleńsku 10-IV-2010  rozbił się samolot prezydencki
  • na sugestię: "Ludzie są przeciwni zmianie wieku emerytalnego", ów ober-katolik odpowiada: "Pewna część społeczeństwa, nie należy jej przeceniać, ma niedostateczną wiedzę na temat"

w tych okolicznościach chyba należy polecić go uwadze Zespołu ]]>Biskupów ds. Duszpasterskiej Troski o Radio Maryja]]> i skierować do niego egzorcystę... byleby nie był z diecezji bp Nycza ;)))

 

ps.

i w promocji wariacje nt. analnego przejęzyczenia POsła Halickiego:

Brak głosów

Komentarze

Ta miernota wyrosła pod skrzydłami Schetyny, wyrobił sobie pozycję zacierając w mediach sprawę z aferą hazardową. Typowy szczekacz i tchórz. Nie zwracam na tego zakłamańca uwagi. Nieuleczalny przypadek.

 

polecam link:

http://www.youtube.com/watch?v=XjQ2YVdkrmM

Palikot pogoniony przez protestujących taksówkarzy.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#258700

zabierając publicznie głos sama nie wie, co mówi. Oni po prostu mają mierne pojęcie na temat katolicyzmu i jego miejsca w życiu społecznym kraju.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#258707

Jak by mógł to by cały czas siedział w odbycie u Tuska,to on wymyślił że Tusk jak Mojżesz przeprowadzi Polaków przez morze czerwone do raju gdy POdpad u Tuska mówiąc że Tusk za długo zwlekał z wyPOwiedzią na temat raportu Anodiny,a z niego taki katolik jak z Nergala anioł

Vote up!
0
Vote down!
0
#258716

Szpilka oni zabieraja glos za duze pieniadze,olbrzymie pieniadze,ktore sie nawet nie snily czlowiekowi i beda tak mowic w zaleznosci od kasy,a tej nie moze zabraknac na ten temat.
Bardzo dobrze napisal Fotoamator,a zakonczyl bloger Mlotek.
Polecam caly przeczytac.
Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#258738

To oczywiste, że oni biorą dużą kasę za swoje szczekanie. Tylko pies na uwięzi szczeka za darmo ale narobi tyle hałasu, że inne psy też dają głos nie wiedząc dlaczego. Dla samego szczekania. Taka straż przyboczna.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#259029

tego zdrajcę i zaprzańca też rozliczymy.

Każdy dzień nas przybliża do tego radosnego momentu.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd, meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#258733

Jeśli Bóg z nami, któż przeciw nam?

Ech. I wyrósł nam "uber-katolik". I zajął miejsce po poprzednim "uber-katoliku" z Lublina. Ciekawe tylko kiedy przestanie wierzyć w Boga i założy Ruch Poparcia Halickiego...

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeśli Bóg z nami, któż przeciw nam?

#258746

jak żartobliwie nazywano śledzia, w latach wczesnej komuny?. Utkwiło mi to w pamięci od dzieciństwa. Ano, nazywano go "katolikiem". Takim samym katolikiem, jest Halicki!...

Vote up!
0
Vote down!
0
#258870

 ...Boga i religię traktuję instrumentalnie, podobnie jak faryzeusze. Mniej szkody przynosi religii stu ateistów niz jeden taki deklaratywny katolik, którym niewątpliwie jest niejaki Halicki. Katolika rozpoznaje się nie poprzez deklaracje,obecność w kościele i pobozne składanie rączek, ale poprzez sposób postępowania, mówienia, .. nie mówiąc o myśleniu, które u takich ludzi jest odmienne. Są to zwykli obłudnicy, ludzie zakłamani, którzy nawet Panu Bogu są skłonni zapalić świeczkę, ale równocześnie diabłu ogarek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#338739