TAXI-DRIVER po Polsku

Obrazek użytkownika sosenkowski
Humor i satyra

wbrew dekadom usilnych starań wielu demiurgów... Polacy nadal twierdzą, że żydzi powinni Polakom lizać, a nie odwrotnie - dlatego pewien taksówkarz z Krakowa wyraził to wprost i bez ogródek... prosto w twarz niejakiej Clilii Bau

 

Clila Bau przyjechała do Polski, by w szkołach opowiadać dzieciom tubylców o Holocauście i zapewne bierze za to pieniądze... niechybnie jakieś "małe-co-nieco" skapnie jej od tychże "słynących z bogactwa" bolandyjskich szkół  :(((


oczywiście do pomocy w swej "misji" Clila Bau wzięła ze sobą siostrę... no bo skoro można dać zarobić i rodzinie na koszt kraju nad Wisłą, to dlaczego nie - przecież nad Wisłą to normalne ;)))

i wszystko odbyłoby się pięknie, sprawnie i układnie a tu nagle ZONK -  niestety, nie każdy tubylec potrafi zrozumieć ich wiekopomne przesłanie dla naszych potomnych i wracając z wykładu usłyszały obie od Krakowskiego Taksówkarza, że "żydzi powinni lizać Polakom dupę" - AJ-WAJ, GIEWAŁT!!!

 

 

 

 

 

 

 

obok: dziełko ojca obu sióstr - Juzefa  Bau

 

 

 

 

oburzone "misjonarki holokaustu" na szczęście nie wycięły nożami swastyki na czole "polskiego faszysty", który zdenerwował się nawracaniem niewinnych Polskich Dziatek na "kult ofiar nazistów", ale doniosły na niego do ambasady Izraela oraz konsula. to nie wszystko - skarga "akwizytorek z fabryki holokaust" została złożona także do Urzędu Miasta Krakowa... czy powiadomiły swego ulubionego biskupa Dziwisza - nie wiadomo, ale niewykluczone, że policja obywatelska otrzyma doniesienie, również ;)))

 

TERAZ, jako że przygotowywana jest oficjalna skarga do korporacji taksówkarskiej na szefa Naszego nadpobudliwego Taksówkarza - Edwarda Cory apeluję do Wszystkich Polaków o wsparcie dla Krewkiego Rodaka. prośmy wszyscy Szefa by mu wybaczono zbytnią obcesowość i wesprzyjmy go, bo biedak straci pracę a tym samym możliwość utrzymania rodziny tylko dlatego że ma typowy, gorący Słowiański Temperament ... wszak tacy właśnie jesteśmy i nie zmieniły tego kolejne okupacje - TRUDNO nauczyć NAS trzymania języka za zębami, po tylu latach lizania... obcym ;)))

 

oto dane kontaktowe owej Polskiej Korporacji Taksówkarzy, do której należy sie zwracać ze wsparciem:

Przedsiębiorstwo Usług Transportowych TAXI-DRIVER S.C.
Piotr Wąsiel, Edward Cora
,
ul.Lea 114, 30-133 Kraków
(12) 96 25
(
800) 20 02 00
www.mega-taxi.krakow.pl

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ze owa mojżeszowa diwa łże jak bura suka a cała historia została wykreowana na potrzeby żydowskiej gazety dla polakow. Wersji taksidrajwera raczej nie poznamy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#298961

profesjonalistki???
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#298965


jak to powiedział jeden żyd z UK :
"Jest to sposób na wyciągniecie większej ilości pieniędzy z Polski, bo w naszych rekach pieniądze się nie zmarnują, a Polacy by to tylko przepili"
drugi cytat znanego żyda:
"Polacy to stado tępych baranów - Michnik
Dlatego żydzi wykorzystują sytuacje, w końcu to nie oni będą spłacać te wszystkie długi zrobione przez kolejne rządy a moje i Wasze dzieci. Pobudka !!!! Ktoś kradnie a Wy spicie !!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#299108