Subskrypcja w obrazkach - Jak to się robi???

Obrazek użytkownika wojcicki
Blog

Grzegorz Eberhardt, autor imponującej pracy o Józefie Mackiewiczu "Pisarz dla dorosłych", poproszony o subskrypcję (prenumeratę) mojej strony "Piotr Wójcicki - Długa Rozmowa" w odpowiedzi zawarł krótkie, acz porażające pytanie "Jak to się robi?"

Zresztą w czasie spotkania Niepoprawnych u Ani i Tadeusza Sikorów w Józefowie, MarkD też zwracał mi uwagę na fakt, że moje apele o subskrypcję natrafiają na niewiedzę, jak tego dokonać. Teraz już widzę wyraźnie, że miał rację w całej rozciągłości. Nie dziwię się, że moje apele w artykułach techniczno-instruktażowych, zamieszczanych na naszej witrynie odniosły tak mierny skutek.

No to do roboty. na poniższym obrazku widać miejsce na stronie, w któe wpisujemy swój adres e-mail i klikamy przycisk "Subscribe":

 

 

Następnie ukazuje się okienko (obrazek poniżej), w którym wpisujemy literki w odpowiednie miejsce (jest to tzw "captcha", zabezpieczenie antyspamowe), o tak:

 

 

Kiedy już kliknąłeś w "Complete Subscription Request" spokojnie przechodzisz do swej skrzynki pocztowej, w której znajdujesz przesyłkę (po angielsku, ale bez paniki - w tym wypadku jego znajomość jest obojętna)) z linkiem aktywacyjnym, o tak to wygląda:

 

 

Po kliknięciu linku aktywacyjnego otwiera nam się okienko z poniższym obrazkiem, informującym nas, że będziemy dostawać uaktualnienia. To znaczy, że jak "wojcicki" coś wymyśli, to my będziemy o tym wiedzieć niemal natychmiast.

 

I już jesteśmy subskrybentami, a autor bloga-strony ma perspektywy na mołojecką sławę, bowiem ilość subskrybentów poprawia notowania jego dzieła.

Dokonałem subskrypcji blogów-stron kilkunastu Niepoprawnych, którzy posiadają swój prywatny folwarczek w internecie, a także zaprenumerowałem witrynę główną. Ale przypominam, że subskrypcji może dokonywać każdy i na to liczę. Z inicjatywy samych najaktywniejszych Niepoprawnych każdemu autorowi bloga powinno przybyć ok. 30-40 prenumeratorów.

Apeluję też do BlogMedia24 i Textowiska o przyłączanie się do subskrybowania blogów prywatnych - rzecz jasna - z wzajemnością. Wzmocni to siłę opiniotwórczą całej populacji poprzez poprawę pozycji poszczególnych stron.

 

PS1. Bardzo proszę wszystkich, którzy mają życzenie, aby ich inni zaprenumerowali o podawanie linków - dotyczy to - rzecz jasna - Koleżanek i Kolegów z Blogmedia24 i Textowiska.

PS2. Poniżej podaję bannery z moimi stronami z prośbą do wszystkich o subskrypcję. Dziękuję.

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

No i kolejna porada trafiła do "kuferka" z nimi dla dla bloggerow. Dziękuje!

Niepoprawnych można subskrybować tu:

http://niepoprawni.pl/page/kanaly-rss

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#31354