TOLKIEN TAKICH POSTACI BY NIE WYMYŚLIŁ, JAK PALIKOT DO SEJMU WPROWADZIŁ:)

Obrazek użytkownika inextremo99
Humor i satyra

Dobra! Doszedłem do siebie! Teraz "walę z armaty" w PO-likotów!

Uczono mnie, moją Rodzinę, mojego Syna, że są rodzaje: męski, żeński i nijaki, oraz odmiana przez osoby to: on, ona, ono.

Poziom naszego Społeczeństwa po tych wyborach utkwił w miejscu : NIJAKIE ONO!:) 

Kiedy patrzę w "LCD-ful wypas" i oglądam w tvn24 analizę wyników wyborów z "rozszczepieniem atomu" na czynniki nie widoczne gołym okiem; np: "jak razkładały się głosy ze względu na: wykształcenie, miejsce zamieszkania, wiek, iloraz... itp; czuję zwyczajny odgłos wydawany przez organizm - NIE OGLĄDAJ!:)

JEDNAK, z uwagi na własną przekorę, oglądam non stop te analizy, ukazywane niczym uruchomienie zderzacza atomów powodującego wywołanie kłótni Gen. Błasika z Kpt Protasiukiem wykładane w 3D . Jak włożę okulary, to widzę, jak nijaki Juliusz /tvn24/ po mojej "jamie" łazi:)

Jak jednak usłyszałem, że właśnie "Juliusz 3De fałszen24" pokaże wyniki wyborów z PODZIAŁEM NA PŁEĆ!?

ZAMARŁEM! TO CZYSTA FOBIA! CO NA TO ANNA BRODZKA Z RUCHU RUCHU PALIKOTA?!

Podobno od Pana Janusza Wibratorękiego, będącego Gejem z SLD, do Sejmu dostał/a/o się Osoba - Anna Grodzka - KOBIETA, KTÓRA URODZIŁA SIĘ MĘŻCZYZNĄ?!

WYBORCY! - KTO GŁOSOWAŁ NA PALIKOTA, NIECH NIE RZĄDA OD LEKARZY I PIELĘGNIAREK BY PRZY NARODZINACH WASZEGO DZIECKA OKREŚLALI ICH PŁEĆ.

P.S. Widziałem kiedyś na discovery dokument o osobie, która twierdzi, że jest TYGRYSEM, czym prędzej Janusz bierz tigera na Ministra do spraw wykluczonych. Od dzisiaj, płeć dziecka będzie ustalana przez lekarza odbierającego poród

" po odczuciach seksualnych niemowlaka - albo dla lekarza paka"!!!

"TELE-MOP" TEŻ WSZEDŁ?

Przyjdzie nieubłaganie czas, że będzie podział mandatów w Sejmie na postacie czujące się np: "WANNĄ-bo zalewa się do pełna", "myszką mikki" czy "kaczorem Donaldem". ..:) CZAS WPROWADZIĆ PARYTETY DLA WSZYSTKICH "PŁCI/RODZAI/FOBII"!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak patrzę na te całe towarzystwo to mi się niedobrze robi :D
Najbardziej "podoba" mi się ta "małpa w czerwonym" co zawsze blisko Paligłupa stoi, co "buzie" ma jak czerwona młodzież w ZSRR w latach 50' (nie chce mi się sprawdzać nawet kto to jest, z resztą "PaliRuchaczy" nie jest lepiej)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#190562