Czy ACTA ma związek z BOLKIEM?

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Wyjaśnienie pomocnicze na wstępie - Lolek - /slang/ inaczej skręt, czyli marihuana z tytoniem w bletce lub sama marihuana.

Już pogubiłem się. Gdzie nie spojrzę Bolka dojrzę. Kto jest kogo Bolowtórem?:) Wchodzę na pocztę, kupuję znaczek i co widzę? Znaczek pocztowy a na nim, na pierwszym planie jakby Bolek, ale w tle napis Solidarność, nie pasuje mi to, kłóci się. Więc to nie może być Bolek. Bolek pojawia mi się jak Morales Szakalowi /Killerów dwóch/.

Uznałem, że należy dopaść Bolka, złapać trop i wywąchać miejsce ukrywania się tego "Morskiego KlonPedro". Zaczaiłem się w necie za winklem i obserwuję gdzie się pojawia tajemnicza postać. Moment temu widziałem go na planie filmu u Pana Andrzeja Wojny, jednak tam pod pseudonimem "Więckiewicz"? czy coś, jakoś? Choć podobno to był sobowtór Bolka ucharakteryzowany na Więckiewicza, czy jakoś tak. Tak więc, zamyślony i przyczajony za anonimowym filarem w necie, zaiskrzyłem, że miejsce ukrywania się Bolka odnajdę po Lolku. Eureka!

Szybko wykreśliłem na rzutniku manualnym, że skoro Donald ma Tolę, to Bolka poznam po Lolku.

Ale nie. Coś mi śmierdzi. Coś nie tak. Przecież ACTA. Dlaczego ACTA?

Tutaj dopiero zarysowałem obraz ogólny.

ACTA zostało wprowadzone po co?!! aaaa?!! Żeby walczyć z kopiami PIRACKIMI!!

Jak wiadomo, Bolek jest KOPIĄ i PIRATEM w jednym!!!

Wprowadzić ACTA i Bolek będzie drugą ofiarą tej umowy. Wiadomo, pierwszą będzie kopia DONALDA? Kto zatem to Kopia? Czy odmrożenie Disneya coś wyjaśni...

Brak głosów