Równi i równiejsi wobec prawa

Obrazek użytkownika lesiu
Blog

Równi i równiejsi wobec prawa

Poniżej prezentuję bardzo interesujący, a zarazem bulwersujący filmik, który na swoim blogu zamieścił Janusz Korwin Mikke. Jest to nagranie z sali sejmowej, gdzie niejaki pan Piotr Gulczyński z Instytutu Lecha Wałęsy uderzył pana Ryszarda Szołtysika reportera. Sam fakt uderzenia starszego człowieka to dowód braku kultury i zwykłego prymitywizmu, ale bulwersujący jest fakt, że przy całym zajściu obecni byli policjanci, którzy nie podjęli żadnych działań nawet po interwencji świadków zdarzenia, nie ujawnili swoich personaliów na wyraźne żądanie obecnych przy tym dziennikarzy. Pan Gulczyński wyszedł spokojnie z Lechem Wałęsą z gmachu sądu.
Jeśli ktoś jeszcze wierzy w istnienie w naszym kraju zasad praworządności i równości wobec prawa, to niech się chwilę zastanowi, co by się stało, gdyby to on znalazł się na miejscu działacza Instytutu Lecha Wałęsy. Czy wówczas policja także zaniechałaby podjęcia działań wbrew napomnieniom dziennikarek, które obserwowały całe zajście ? Jak widać w demokratycznym państwie są równi i równiejsi.

http://www.youtube.com/watch?v=CCOFbXvhOjU

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

bolek było prezydentem, otacza się hołotą jak gulczyński.....10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#85452

...By wyrazić to, co czuję. Takie totalne lekceważenie wstrząśniętych ludzi. Nikt nawet nie słuchał, a wręcz odwrotnie - po kilku minutach, gdy zdążyli się porozumieć- nastąpiło odbicie piłeczki.Zapytano ich o pozwolenie filmowania.

SKANDAL - to za małe słowo. 

Jestem ciekawa, czy pan Górczyński poniesie konsekwencje.

Teraz to w ten sposób pan Wałęsa będzie dochodził swoich racji!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bożena Cz.

#85574

Zachowanie policjantów skandaliczne. Czy to już dno. Jak przypomnę sobie serję samobójstw w więzieniach to postawić stawiam pytanie o stan naszej administracji wogóle. o media też ludzie z otoczenia nawet byłego prezydenta powinni być pod kontrolą mediów w normalnym kraju.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85601

Cóż.... norma - jak to w republice bananowej.
Jak widać nawet sfilmowanie zajścia nie jest w stanie kogokolwiek wzruszyć. To jest po prostu żałosny obraz stanu naszego "wymiaru sprawiedliwości" i to w całej rozciągłości.
Jak sądzę teraz ci ludzie nie mają złudzeń w jakim państwie żyją.

W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#85628