Zaprzestanie jazgotu na PIS to śmierć cywilna PO

Obrazek użytkownika Kajeka
Blog

Zaprzestanie jazgotu na PIS to śmierć cywilna PO
Rządzący nie mogą, nie potrafią nic uczynić dla kraju i jest to dla nich nie istotne.
Ważne jest dla nich jedynie nie oddanie władzy /skąd to znamy/ i czerpanie korzyści z jak najdłuższej władzy.
Peowcy zdają sobie sprawę, że ciągłe mnożenie nie realnych obietnic, /które nie traktują poważnie/, na dłuższą metę jest nie wystarczające do przedłużenia trwania przy żłobie.
Wpadli więc na genialny wg. nich sposób prania mózgów pogardzanych przez nich mas.
Wmawia się obywatelem, że jedynie my stanowimy tamę przeciw nieznanej tragedii, będącej ziszczeniem sennych koszmarów i leków przed nieznaną przyszłością.
Muszą więc ciągle wynajdywać zagrożenia powodowane przez PIS, to krzyż to rozwiązanie
tajemnicy mordu smoleńskiego itp. Skończy się jedna sprawa, wynajdą drugą dla oskarżania i straszenia PISem. Oni nie mają innego wyjścia, muszą , biedne płazy. Jest to dla nich sprawa bycia lub śmierci cywilnej i odejścia w zapomnienie.
Dlatego zapomnijmy o spokoju w polityce. Politykę uśmiechów i budowania mostów zamiast
sporów, potraktujmy tak jak hasło "nowej Irlandii". Rządzący nigdy nie zaniechają jazgotu na PIS. Normalne cywilizowane traktowanie groźnego konkurenta,/ który o zgrozo kieruje się interesem kraju a nie własnym/ to nie tylko śmierć cywilna ale może rozliczenie i wyświetlenie różnych spraw. Więc marzący o spokoju zapomnijcie o mrzonkach, nie pozbawiajcie jedynej deski ratunku rządzących. - kajeka

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

mam w pracy kolegę ,który gdy zapyta się go o jakieś argumenty na temat złego rządzenia pis twierdził że oni czyli pis go podsłuchują drugi natomiast powie że on jest mały( Lech Kaczyński).media takie jak tvn tok fm i teraz nawet tvp pomagają w takim widzeniu prawa i sprawiedliwości.
Nawet mój teść który,także jest za pisem pyta się mnie co to się dzieje z tą Kluzik i Jakubiak.To pokazuje jaki wpływ mają media na spojrzenie ludzi na politykę.
Wracają c do p.Jakubiak to nikt nie wie za co ją wyrzucono to mnie się wydaje że za poparcie p.Kluzik
I TO TYLE.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

3gibon

#105786