Putin prikazal Palaczkom

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Putin prikazal Polaczkom.
Hi hi! –Putin wydał dekret o współpracy swoich służb specjalnych /czytaj morderców naszego prezydenta/ z polskimi służbami specjalnymi. /Współpracy czy przejęcia komendy nad naszymi służbami??!/
Wydał dekret bez porozumienia z zainteresowanymi, dysponujący naszymi służbami.
Takie postępowanie jest tylko możliwe, gdy się jest pewnym, że premier obcego państwa jest naszym lokajem, którego mamy w garści.
Widać Rosjanie nie chcą się wyrzec przywiązania do postępowania jak z swoim agentem Bierutem nazywanym przez nich prezydentem Polski.
Jechał do Rosji szumnie a jak próbował lekko poskoczyć wracał w trumnie. Narzuca się pewna analogia. Nasz Prezydent ciągle mu wchodził w paradę.
Ale komunoruski może bezpiecznie wbrew naszym pobożnym życzeniom jechać do Moskwy.
I jeszcze refleksje -szereg osób mówi do mnie: nie o taką Polskę i demokrację walczyłem w „solidarności” – nie pamiętają, że to nic nowego w historii świata jest setki przykładów,
źe nauka demokracji przekształciła się w naukę manipulacji a gdy zabrakło okupanta to
władzę przejęli najzręczniejsi i najbardziej bezwzględni manipulanci i wspólnie z i przy wsparciu lokajów okupanta.
I coś do śmiechu szef radio komitetu nijaki Brand na transmitowanym posiedzeniu komitetu wypowiedział się, że nie widzi potrzeby dania koncesji „TV Trwam”, bo jest w TV dość seriali religijnych jak Np.: „plebania”. gdzie występują księża?
To jakby twierdzić, że Tusk i Brand pokazany w reportażu o zwiedzaniu chlewni są świniami.
Na marginesie u mnie odbierana dekoderem TV cyfrowa jest znacznie gorszej jakości niż nadawana TV analogowa. Czyżby cyfryzacja miała na celu jedynie zmniejszenie słuchaczy TV Trwam??!.
kajeka

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ja się tylko pytam. Skoro Polska jest rosyjską strefą wpływów, to
1. Czemu Rosja nie uszczknęła min. 10% ze złodziejskiej “prywatyzacji” w Polsce i jest daleko za (nigdzie nawet nie wspominanymi w tej materii) Francją i Chinami?
2. Czemu rosyjskie uzbrojenie nie jest nawet brane pod uwagę w polskich przetargach?
3. Czemu Rosjanie nie kontrolują banków w Polsce?
4. Czemu nie mają własnych mediów (bo od TVN po ND geopolitycznie każde medium w Polsce popiera tzw. “zachód” a Rosję promuje jako wroga)?
5. Czemu polskie prawo podlega Brukseli a nie Moskwie?
….i odwrotnie można zadać pytanie:
Czemu nigdzie nie wspominana Wielka Brytania przechowuje u siebie polskie rezerwy złota. Czemu Sikorski i Rostowski mieli brytyjskie obywatelstwo?
Czemu tak rzadko wspomina się o USA, które mają w Polsce tajne więzienia, wciskają nam samoloty, osyłają naszą armię na swoje wojny – tak jak to czynil Rzym ze swoimi wasalami ponad 2000 lat temu? Czemu z USA przyjechali “doradcy” Balcerowicza?
Wychodzi na to, że kraje USA, Zachodnia Europa  w żaden sposób nie są brane pod uwagę jako okupant. W najlepszym razie jakiś “dobry wujek” łaskawie wymienia je jako RÓWNOPRAWNYCH okupantów, tzn. na równi z Rosją.
Czy Autor  jest kłamcą czy po prostu nie potrafi sam pomyśleć i swoją bezmyślność narzuca innym?
To w zasadzie nawet nie rzecz w rusofobii. Chodzi o to, że partia rusofobów neguje potężne kleszcze w jakich leży Polska. np. neguje podległość Tuska zachodnim towarzyszom.
Kantor to taki sam Rosjanin jak Bierezowski, Gusiński, Chodorkowski i ten od Chelsa.
Na podstawie cytatu Blogera ZEROHERO
 

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#361167

kajeka Czy to amerykanie wiecznie napadali i mordowali polaków?. To amerykanie napadli Polskę mordując i paląc i mordując w 1920r.?To amerykanie wywieźli w wagonach gdzie dzieci zamarzały w jedną bryłę lodu ponad milion Polowa na Sybir a wymordowali ok. 800 tys.
To amerykanie prze 50 lat okupowali Polskę, mordując własnymi rękoma i rękoma narzuconych swoich pachołków komunistycznych siepaczy?.
To ci pachołkowie wyją na Amerykę i NATO, bo tęsknią do ruskich i chcieli by dalej mordować. To oni przyrównują Amerykanów do ruskich.
Ci spadkobiercy ohydnych pachołków ruskich nie chcą sobie uświadomić że nie są już ludzkimi a zmutowanymi genetycznie wg. teorii Darwina śmieciem i ludzkimi odpadkami

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kajeka

#361423