osiągnięcia

Obrazek użytkownika elig
Historia

  W domu Pielgrzyma "Amicus" przy warszawskiej parafii św Stanisława Kostki koło Placu Wilsona w Warszawie odbył się dziś /17.04/ już szósty wykład profesora Andrzeja Nowaka z UJ z cyklu "Pejzaże polskiej pamięci /zorganizowany podobnie jak poprzednie przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana"/. Poprzedni wykład omawiałam /TUTAJ/. Tym razem mowa była o okresie międzywojennym, czyli o...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kajeka
Idee

02.07.2010 14:32 0
opublikowana w: Bronisław Komorowski, Debaty o Polsce, Salon Polityczny
osiągnięcia PO i {PIS

Pisałem że należy wykorzystywać związki z USA dla osiągnięcie od nich za to konkretnych korzyści / miałem na myśli choć nie napisałem tego -duże dozbrojenie polskiego wojska. Pisałem że nowych śmierci polskich żołnierzy winny jest Komorowski przez swoje wypowiedzi dla zaspokojenia...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tyche44
Blog

RZĄD PiS - 2 lata.

1. Utworzenie CBA, dotychczas aresztowano 115 osób, skierowano 297 zarzutów o popełnienie przestępstwa, zabezpieczono na poczet przyszłych kar około 13,5 mln złotych.

2. Rozwiązanie nie zweryfikowanych po 1989 roku WSI i powołanie nowych służb wojskowych (Wywiad i Kontrwywiad).

3. Wprowadzono nowe procedury zakupu sprzętu wojskowego oraz organizowania przetargów.

4. We wrześniu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Blog

Pisałem kiedyś o sPOdniach bytu, że niby mam wrażenie, iż znajduję się w innej nogawce niż „rząd cieni” (bo tylko taki miała Platforma) i czuję, jak oddalamy się coraz bardziej od kroku:):):)

Ostatnio wprawdzie wydawało się, że ktoś złapał PO z opuszczonymi spodniami (dało się zobaczyć gołe… stocznie i automaty), ale to minęło. Przyzwoici ludzie odwrócili wzrok.

Z okazji drugiej rocznicy...

0
Brak głosów