Koniec swiata co robic?

Obrazek użytkownika Archiwum X
Świat

Zbliża się dzień 21.12.12 - to dzień przewidywanego końca świata. Informacja obiegła cały świat, trzeba się liczyć z tym, ze tydzień przed tym dniem może nie być żywności w sklepach. Polskę dopadnie panika, sklepy, biura będą okradane. Warto z banków wybrać wszelkie oszczędności- w wypadku kiedy to "nic się nie zdarzy" musicie się liczyć, ze 13.12.12 nikt wam ie wyda, żadnych pieniędzy.

Powodem może być zwykle oszustwo i czysta manipulacja Waszymi pieniędzmi. Tego dnia żywność będzie w bardzo wysokich cenach za wodę będziecie płacić jak za złoto. Panika spowoduje manipulacje w kraju i na świecie. Zamieszki spowodują panikę i zamęt, dlatego warto się uzbroić w cierpliwość i przeczekać to.

Jak długo to się będzie dziać tego nikt nie wie nikt?  Mieszkam w Anglii i tu nikt nie nagłaśnia końca świata. Poza tym w Anglii zamieszkałej przez Muzułmanów nikt nie wierzy w koniec świata.  Dlatego sytuacja wygląda trochę inaczej. Mam nadzieje, ze przepowiednia się nie spełni.

Od miesiąca czasu pracuje nad nowym projektem sklepu internetowego o nazwie car parts online i nie uważam, aby Bóg zezwolił by na to aby moja praca poszła na marne.

W Biblii jest napisane, ze koniec świata przyjdzie wtedy, kiedy nikt nie będzie się tego spodziewał.Byc może warto się zastanowić nad naszym życiem, jakie jest? może warto je zmienić zawczasu? Może data 21.12.2012 to początek nowego życia dla prawych ludzi a koniec dla oszustów i kłamców?

Czy dobrzy ludzie mogą się bać śmierci?  W końcu niebo jest dla dobrych ludzi, dla takich jak Wy. Dlatego nie bójcie się, Bóg jest z Wami.

Życie pozagrobowe jest jedną z najbardziej tajemniczych i intrygujących kwestii związanych z pojęciem wieczności. Różne religie inaczej przedstawiają losy ludzkich dusz po śmierci. Jedne mówią o świecie idealnym, a inne o reinkarnacji i potrzebie powrotu na ziemię. hrześcijanie i Muzułmanie wierzą, że po śmierci sprawiedliwi idą do nieba, a grzesznicy trafiają do piekła.

W innych religiach, śmierć jest przejściem do wyższej formy istnienia lub początkiem nowego życia tu na ziemi.

Wszystkie te wierzenia łączy pogląd, że ciało jest jedynie schronieniem dla duszy, która jest nieśmiertelna.Jak jest naprawdę może przekonamy się 21.12.12?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na rachunek sumienia i spowiedź.
Inaczej pójdą w niebyt.
Choć lewactwo wierzy, że połączy się z leninem.
I niewielu tylko wie, że ich bożek był pedałem.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#308272

[quote]lewactwo wierzy, że połączy się z leninem.
I niewielu tylko wie, że ich bożek był pedałem[/quote]

A nie odwrotnie ? Lewactwo wierzy, że połączy się z leninem,
bo wie, że ich bożek był pedałem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#308585

warto zrobić rachunek sumienia a może i nawet coś naprawić w swoim życiu, pozbyć się zawiści, nienawiści i pychy. Kto wie może dostaniecie się do nieba?
Lepiej żeby przepowiednia się spełniła, bo w Polsce jest piekło stworzone przez ludzi, którzy nazywają się chrześcijanami.
Pozdrawiam

UC4

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308595

Są tu jedno obok drugiego.

http://goo.gl/maps/ZTdT8

W tym Piekle Górnym w latach 30 i 40 (w czasie wojny) mieściła się niemiecka szkoła lotnicza. Latali tu m.in. na szybowcach, być może byli to ci, co później uczestniczyli w bojowych desantach szybowcowych.
Dziś ta miejscowość i zachowane budynki szkoły wygląda tak:

http://goo.gl/maps/0Ynbn

Byłem przejazdem parę razy lecz nie miałem przy sobie aparatu foto.

Brak jest tej informacji w BuloWiki:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Piek%C5%82o_G%C3%B3rne

Za info piwo się należy, prawda?

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#308603