Rozpacz

Obrazek użytkownika lotos
Kultura

Chyba..niczego nie napiszę..Nie dam rady..Odsyłam linkiem-do filmów na You Tube-sporej liczby,będącej świadectwem-że..pokolenie wynarodowionych i odmóżdżonych..JUŻ JEST wśród nas!Te filmy-śmieszą tylko początkowo..Im dalej-tym bardziej człowiek truchleje-CO zrobiono z Polską! Z polskim pokoleniem!JAK przeprowadzono ten..podstępny proces..hodowli mięsa armatniego dla Europy-do..zmywaków i odszczurzania?Przecież..knajp do zmywania-i..szczurów nie starczy-by na nich pracowało..pokolenie głupich Polaków!Nie wiedzą..rzeczy elementarnych! Kto..ten plan wykonał?Jak nauczyciele-mogą się ubiegać o podwyżki-wypuszczając taki..pozagatunek intelektualny-ze "świadectwem dojrzałości"???
Filmy są z cyklu"Matura To Bzdura"-i chyba rzeczywiście;na bzdurę wygląda ..cały proces szkolnictwa w Polsce!
Polecam..z bólem w sercu..
Ten film-i resztę odcinków z boku..
http://www.youtube.com/watch?v=5WUdOm7LHCg

Brak głosów

Komentarze

15-20 milionów. Na tyle NWO szacuje "zapotrzebowanie na Polaka"

Vote up!
0
Vote down!
0
#137333

Tragedią jest że oni mają prawa wyborcze,i zagłosują za tymi których wskaże im Czerska i Wiertnicza.Koszmar jednym słowem.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#137354

kitciwucho; To nie sa ludzie po maturze ! To przypadkowi przechodnie. Jeden tylko w kurtce w krate cos niecos wiedzial , choc powinien wiedziec lepiej , bo wygladal  na mlodzienca.Moje dzieci sa juz 15 lat po maturze , ale cale fragmenty tych lektur cytuja z pamieci., choc wyksztalcenie maja wcale nie humanistyczne. Reszta rozmowcow tej sondy nie wiem  czy ma ukonczona szkole podstawowa.

Vote up!
0
Vote down!
0

kitciwucho

#137371