Bronek-gafa-znowu narobił nam obciacha!!!

Obrazek użytkownika lotos
Humor i satyra

 Prezydent siada pierwszy. Nowa wpadka Komorowskiego [WIDEO]

fot. REUTERS/Eliza Radzikowska/KPRP

Podjął wyzwanie przywrócenia regularności w stosunkach polsko-niemiecko-francuskich i zorganizował wczoraj w Wilanowie pierwsze po latach spotkanie Trójkąta Weimarskiego. Inicjatywie gorąco przyklaskujemy, ale, do licha Panie Prezydencie, gdzie pańskie maniery?

Nie był to na szczęście jakiś straszliwy skandal dyplomatyczny, ale złe wrażenie pozostaje: Bronisław Komorowski, po wejściu wraz z Angelą Merkel i Nicolasem Sarkozym do saloniku w Pałacu Wilanowskim, nie wskazując swoim gościom miejsca, zasiadł pierwszy w fotelu. Przywódcy Niemiec i Francji usiedli dopiero po krótkiej chwili dezorientacji.

W ten oto uroczy sposób po raz kolejny prezydent sam, nie prowokowany, daje powód do drwinswoim przeciwnikom. Gratulacje. Musimy przyznać, że, jak na razie, w korespondencyjnym pojedynku na uprzejmości względem osób stojących Bronisław Komorowski przegrywa zdecydowanie z Jarosławem Kaczyńskim. I Jego bon-tonem.

_Wybrałam "humor i satyra",bo..nie ma rubryki"tragedia"..A..Komorowski dla Polski-nie jest niczym innym...

Brak głosów

Komentarze

http://www.youtube.com/watch?v=HYBH6w6gAEM
Chciało by się rzec-z takim wychowaniem-"A pódzies do BUDY!!!"
Przeczuwam jeszcze.."Pakt Osi"-reaktywację...Merkel..chyba nie była..skonsternowana..Cieszyła się,że..takiego tumana,to poprowadzi,jak dziecko przez mgłę..(sorry;nomen-omen..)
Proszę tu nie doliczać punktów-to uzupełnienie powyższego wpisu-w dodawaniu załączników nie nie jestem biegła..)

Vote up!
0
Vote down!
0

Patria Opressa

#133603

Bronek biegły w geometrii.

Pitagoras -be

Kwardrat?, prostokąt? deltoid?

Kto na sznurku tego latawca?

Vote up!
0
Vote down!
0
#133609

I jak tu wymagać i oczekiwać, że z Polską należy się liczyć jak ma takiego gniota na czołowym miejscu?

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#133615

 

Przez tego nieodpowiedzialnego producenta świat się śmieje

 z p-rezydenta!

 

Może my nic nie wiemy i kręcą nową wersję "Świat się śmieje" z bigosowym w głównej roli? Sielanka Agela, Broncio i Mikołajek 

 

Pozdrawiam

____________________________

Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne, nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią.- Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko

Vote up!
0
Vote down!
0
#133621

jest celowa i planowa..Kto wie;może..taki tuman i cham niewychowany-jest rzeczywistym reprezentantem narodu,który go wybrał?To rzeczywiście jest ICH prezydent?A inteligencja patriotyczna-zeszła do podziemia?Z którego-nie oszukujmy się-nigdy nie będzie dane Jej wyjść?
Z tym latawcem..się nie zgadzam!Latawiec-to taka piękna rzecz! Gafa..lata tylko na drzwiach! Drzwiach od wychodka z Budy Ruskiej..

Vote up!
0
Vote down!
0

Patria Opressa

#133872

pisalem, poziom inteligencji gajowego vel prezydenta  Komoruskiego dokladnie obrazuje poziom inteligencji jego wyborcow.

Vote up!
0
Vote down!
0
#134252

od myśliwego, który pewnie tym razem pomylił się i ołów zamiast do lufy, załadował do d... A skoro było ciężko z tym ołowiem, to trzeba było usiąść jak najszybciej. I już!

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#133783

Aniela uupssss puściła w tańcu bąka, hrabia kręci nosem, Aniela - " panie hrabio niech to zostanie między nami" -hrabia -" o no no niech się to rozejdzie. PO prezydenturze tego tłuka zostanie tylko smród.

Vote up!
0
Vote down!
0
#134253

panie hrabio, a gdzie ta kura? A miał być hrabia, jaki hrabia takie maniery.

Vote up!
0
Vote down!
0
#134250