Historia Mordu na Polsce i historia Ordynusów,Którzy Nie Czytając-Osądzają!

Obrazek użytkownika lotos
Kultura

Nie wiedziałam,że tym artykułem wsadzę taki kij w mrowisko!No;można je jeszcze nazwać..kłębowiskiem żmij;lub..zbiorem robaków..trupich..
Mnie artykuł o Rosji nie przeszkadza-jeśli jest w nim udokumentowana planowa destrukcja Polski!Mnie nie przeszkadza Tymiński-jeżeli pisze prawdę-a napisał prawdę,bo wszystko to,co opisał-prawdą jest!Macie nienawistne klapki na oczach!A na dodatek..jest to zrzut z portalu RELIGIJNEGO!Jakoś im bliska jest prawda-niezależnie przez kogo wyłożona!Jest udokumentowana zdrada Polski przez Wałęsę;nie pierwsza to jego zresztą zdrada..
Stanowczo protestuję przeciw skandalicznemu zachowaniu się chama o nicku dixi;niech on sobie wpisuje choćby nie wiem jakie łacińskie mementa;jest to skandal!Nie przeczytawszy artykułu-zrobiło mu się biało przed oczami na hasło "Rosja"!A tam się PISZE PRAWDĘ O POLSCE!O Balcerowiczu;o Ameryce;jak sterowała tym,co Polskę ugodziło w samo serce budzącej się niepodległości!sprzez chama OBRAŻONA i wyzwana od "agentów"!No;biedacy;życzę Wam..samych takich "agentów" na swojej drodze do wolności!Na podstawie tego artykułu i..na podstawie rzeczywistości-zdaje się,że ta droga stała się bardzo daleka i..nie zdążymy w swoim życiu dojść do celu..Ale także na podstawie rzeczywistości-i na tym małym przykładzie tego,co mnie tu spotkało-spod pióra bezimiennego chama-śmiem stwierdzić,że..możliwe,że Polacy,by być wolnymi i suwerennymi;by nie pozwolić na zamordowanie..noworodka,jakim była Polska w 89 roku i nie pozwolić ..dokańczać trupa Polski ekipie Tuska-Polacy chyba są na to..zbyt głupi..

Ponownie wklejam treść obnażonej prawdy-jak załatwiono POLSKĘ-i Rosję;kto to zrobił;kto za tym stał..Niech się pod tym podpisze..Lucyfer-jeśli opisuje prawdę-warta jest uwagi.
__________________________________________________________

"Historia zrobienia z wolnej Europy-balona;kto na tym zarobil;jak wpędzono Polskę I Rosję w upadek ekonomiczny;
Jak Rosja się z tym uporala-Bo miala gaz ,ropę i..PUTINA!..I o tym,jakimi nędznymi ziarnkami piasku jestesmy w tej machinie MY!Ze smiesznymi pojęciami ,którymi mamy nabite glowy;przekonania-i..gęby!Pełne słowa"demokracja" I "wolnosć"!
Szok budzi na końcu nazwisko autora artykułu;może to jeszcze jeden dowód na to,że to jednak wielka szkoda,że Walęsa wygrał wtedy prezydenckie wybory?"

http://www.bibula.com/?p=66252

Brak głosów

Komentarze

  Nie jest to klebowisko zmij, ale trzeba Ci to wiedziec, jest tu kilka dyzurnych "zmij", ktore bardzo chetnie opluja jadem kazdego, kto osmieli sie wypowiedziec nie po ich mysli. Taki swoisty rodzaj cenzury. Zostaniesz okrzyczany trolem albo agentem, co w niektorych przypadkach wskazywaloby na paranoje albo na zlodzieja wskazujacego kogos innego z krzykiem: "lapac zlodzieja!".

Sa tutaj tematy taboo, ktorych tez nie nalezy poruszac a i uznawane autorytety, ktorych nalezy sluchac, chocby wierutne klamstwa i bzdury opowiadaly. Odwrotnie tez to dziala, a wiec sa autorzy, na ktorych pod zadnym pozorem odwolywac sie nie nalezy. Bardziej niz poszukiwanie prawdy liczy sie  kto te "prawde" wypowiada (tak jakby ktokolwiek mial na nia monopol).

Musisz takze wiedziec, ze najbardziej zajadliwym atakom poddawani sa nowi blogerzy i komentatorzy - w mysl zasady: nie znamy go, a wiec to wrog. A nie daj Boze any "nowy/a" poruszaly tematy zakazane, wtedy juz na pewno okrzyczane beda trolami i agentami. Mozesz sie wiec spodziewac starych, wyprobowanych trickow, jak wysmiewanie z Twojego nicka, wysmiewanie z Ciebie i tego co napisales i oczywiscie obelgi, poza posadzeniami o agenture.

Zazwyczaj do jednego takiego glosu przylacza sie jeden czy dwa popierajace, ktore nastepnie zabawiaja sie nawzajem przemila konwersacja i ploteczkami na czyims blogu, poza obrazaniem autora blogu oczywiscie i zajadlym odszczekiwaniem kazdemu, kto odwazy sie stanac po stronie tegoz autora.

Poza takimi kwiatkami, jest tu takze sporo fantastycznych ludzi o otwartych umyslach i szlachetnych sercach, szczerze zatroskanych losem naszej Ojczyzny, ktorych celem jest wymiana pogladow i informacji, odkrywanie prawdy i poszukiwanie wyjscia z tego matrixu, w ktorym sie wszyscy znajdujemy. Na szczescie to wlasnie oni stanowia trzon tego portalu.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#335659

Raczej - żegnaj! Spamu nam nie potrzeba. Nie potrzeba też chamstwa, "czarnych teczek" Tymińskiego (i innych zombie), a także... rżenia kobył Żukrowskiego.
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#335662

  Tak, owszem:"witaj! "

Jesli mamy mowic o chamstwie, to nikt inny jak wlasnie ty zachowuje sie tutaj jak ostatni cham, nie tylko w stosunku do mnie.

Wez sobie tabletke na uspokojenie Dixi, zanim otworzysz gebe aby cos znowu na kogos zwymiotowac, bo najwyrazniej ostatnio cie bardzo ponosza nerwy.  Twoje  pyskowki moga cie najwyzej przywiezc do czelusci piekielnych a nie zbawic dusze - jesli ja w ogole masz.

Zegnam, Dixi.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#335687

  Panowie jwp - obrońca Maleszki i Dixi - obrońca Pieronka mają na niepoprawnych immunitet i mogą obrażać do woli. Nie wiem dlaczego ale źle to wszystko wygląda.

Vote up!
0
Vote down!
0
#335710

A komentarzu "lotnej"...wiele słow prawdy....

Vote up!
0
Vote down!
0
#335721

Broń Boże!!!!
Ja się tylko awanturuję, czego nie mógłbym robić jako funkcyjny:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#335722

Oj !, źle pokierowali.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#335757

... popisem chamstwa, nadal "wisi" na na SG. Moim zdaniem powinien wylecieć. Autor za nim.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#335758

Cytat:

Cały mechanizm tej potwornej grabieży majątku narodowego Rosji szczegółowo opisała amerykańska dziennikarka Anne McMillan w swojej książce „Plaga – jak Ameryka zdradziła Rosję”. Tej książki nigdy nie chciał wydrukować żaden wydawca w USA, a sama A. McMillan od roku 2008 tajemniczo zniknęła z publicznego pola widzenia. Jej arcyciekawa książka, a czyta sie ją jak najlepszy kryminał, zawiera ostrą krytykę niemoralnej polityki zagranicznej USA. Udało mi się dostać jej rozdziały poświęcone szczegółom tej manipulacji.

No, nic dziwnego, że żaden wydawca w USA nie wydrukował książki. Anne McMillan jest dziennikarką kanadyjską, od 1972 roku pracującą dla CBC, największego nadawcy wiadomości z Kanady i to raczej wydawców z tego kraju można by posądzać o zmowę. Ale to nie wchodzi w rachubę bo o ile mi wiadomo Anne McMillan nie wydała żadnej książki, tym bardziej tej wzmiankowanej przez Tymińskiego, której to bezcenne rozdziały udało się naszemu Stasiowi dostać. Co więcej dziennikarka ani przed, ani po roku 2008 nigdzie tajemniczo nie zniknęła z publicznego pola widzenia i tak jak udzielała się wcześniej tak też i nadal się udziela.

http://www.cbc.ca/programguide/personality/ann_macmillan http://www.cbc.ca/news/canada/story/2012/08/18/dieppe-macmillan.html

Może trzeba zwrócić się z pytaniem do dziennikarki czy wiadomym jej jest, jak twierdzi Stanisław Tymiński, że napisała książkę "The Plague - how America betrayed Russia".

PS. lotos jeżeli uważasz, że NE jest portalem religijnym to nie będę wyprowadzać Cię z błędu, dziękuję za dawkę humoru.

Vote up!
0
Vote down!
0
#335771

W świetle informacji zawartych w komentarzu @ma tekst ten powinien zostać trwale usunięty z portalu NP.

Vote up!
0
Vote down!
0
#335774

... a prezydentem jest Komorowski, skora znajdują się tacy, którzy jeszcze wierzą Tymińskiemu i mają na dodatek czelność reklamować jego "narrację"? Powiedzmy, że to tylko "pożyteczni idioci", ale Służby takimi właśnie się posługują. Doskonale wiedzą, na co można złapać sfrustrowanych idiotów. "Praktika, praktika i jeszczio raz praktika"...
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#335780

Zombie. Powrót żywych trupów z czarną teczką i zielonym wężykiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#335802